پلیس نجات شش نوجوانان از Sundarbans پس از یک شب در جنگل

Sharankhola OC SK Abdullah Al Sayeed گفت: پس از دریافت یک تماس در 999 تلفن اضطراری پلیس آغاز شد و به دنبال آنها را در بر داشت و آنها را در Dhansagar جنگل ایستگاه منطقه واقع در اطراف شرقی Sundarbans در سپیده دم روز پنج شنبه.

در میان نجات داده شدند ‘شادی’, 16, ‘Saimoon’, 16, ‘Jubair’, 17, Mainul اسلام, 16, ‘رحیم’, 17 و ‘عمران’, 19.

رسانه ها از آزادی از مقر پلیس به جزئیات چگونه نوجوانان رفت از دست رفته پس از از دست دادن راه خود را در جنگل.

آن گفت: در اطراف نگهبانان جنگل’ در Dhansagar منطقه پل بیش از یک کانال منجر به Sundarbans.

پسران بی سر و صدا عبور از پل بدون جنگل توجه و رفت به جنگل در صبح است. آنها عمیقا غوطه ور در مکالمات خود و نه متوجه آن شد و بعد از ظهر در حال حاضر. به عنوان آنها با عجله به بازگشت به خانه آنها دریافتند که آنها از دست داده بود راه خود را به عقب. یکی از آنها پس از آن به نام خط تلفن اضطراری و پلیس شروع به جستجوی خود را.

شادی بعد گفت که اگر چه Sundarbans بود درست در کنار خانه خود را, آنها هرگز جرأت در. در صبح روز چهارشنبه شش تن از آنها می خواستم به یک پیاده روی در داخل جنگل اما اجازه نمی دهد پدر و مادر خود را در مورد آن می دانیم.

“ما تا به حال هیچ ایده زمانی که ما از دست ما در راه است. ما احاطه شده توسط درختان و نمی تواند پیدا کردن راه ما بازگشت. روز نورد را به شب اما ما هنوز هم نمی تواند پیدا کردن راه ما. من تا به حال یک تلفن همراه با من اما آن را به حال تعادل کافی,” او گفت:.

“در شب من ناگهان به یاد آورد که خواستار 999 مورد نیاز هیچ تعادل است. بلافاصله با من تماس گرفته شده تعداد و کمک خواست.”

“شب رشد تیره تر است. The Sundarbans است خانه را به بسیاری از حیوانات از جمله ببر. برای نجات خودمان از حمله موجودات مانند ما صعود تا درخت.

“ما صرف تمام شب بیدار است. پس از شنیدن صدای اطلاعیه ها در این فاصله در سپیده دم ما را از درختان راه می رفت و نسبت به آن.”

OC عبدالله گفت: کسی محل در یک جنگل بزرگ شد هیچ کار آسان است.

“از سوی دیگر نوجوانان نمی تواند بگوید دقیقا همان جایی که آنها از دست داده است. بدتر هر دو گوشی های تلفن همراه, آنها در حال اجرا می باشد. این تنها راه پلیس می تواند به برقراری ارتباط با آنها.

“پلیس توصیه پسران به صعود تا درخت به جای راه رفتن در اطراف به عنوان Chandpai محدوده اطراف منطقه رومینگ زمینه ببر.”

“آن شروع به باران به زودی پس از جستجو آغاز شد و پلیس همراه با مردم محلی شروع به جستجو برای آنها. ما با استفاده از mikes به پسران نزدیک می آیند. خوشبختانه آنها آن را شنیده و به ما آمد.”

آنها را به دست پدر و مادر خود را در بعد از ظهر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de