RBI تحمیل تومان 4 کرور مجازات در سیتی بانک; اینجا چرا

RBI گفت: مجازات تحمیل شده بر Citibank N. A. برای خلاف بخش های خاصی از بانکداری مقررات قانون و عدم انطباق با دستورالعمل. (رویترز)

بانک مرکزی تحمیل مجازات تومان 4 کرور در سیتی بانک برای عدم انطباق با هنجارهای قانونی و دستورات بانک مرکزی. در انتشار RBI گفت: مجازات تحمیل شده بر Citibank N. A. برای خلاف بخش های خاصی از بانکداری مقررات قانون و عدم انطباق با دستورالعمل.

اخبار مرتبط

دستورالعمل مربوط به اخذ اعلامیه از مشتریان در مورد تسهیلات اعتباری لذت می برد با دیگر بانک ها اعطای غیر صندوق بر اساس امکانات به غیر تشکیل دهنده وام تایید اطلاعات موجود در CRILC پایگاه داده ها و به دست آوردن NOC از وام دهی بانک ها در زمان باز کردن حساب های جاری و ارسال انطباق به ارزیابی ریسک يافته است.

RBI گفت: قانونی بازرسی از عملیات بانک با اشاره به مالی آن موقعیت به عنوان در 31 مارس سال 2017 و 31 مارس 2018 و ارزیابی ریسک گزارش (RARs) مربوط به آن نشان داد بین چیزهای دیگر مغایرت با مفاد قانون و عدم انطباق با برخی از دستورات صادر شده توسط بانک مرکزی زیر که یک اخطار صادر شد به سیتی بانک.

“پس با توجه به این بانک در پاسخ به اخطار شفاهی ارسالی ساخته شده در طول شخصی شنوایی و بررسی اضافی ارسالی RBI به این نتیجه رسیدند که فوق به اتهام مغایرت با مفاد قانون و عدم انطباق با RBI جهت موجه اعمال پولی مجازات” آن را گفت.
مجازات تحمیل شده توسط دستور مورخ 8 ژانویه 2020 آن اضافه شده است.

RBI نیز تحمیل مجازات بر سه تعاونی بانک ها برای عدم انطباق با جهات مختلف صادر شده توسط آن است. مجازات تومان 60 لاخ تحمیل شده بر بهارات Co-operative Bank (بمبئی) محدود برای عدم انطباق با جهت شناخت درآمد و دارایی طبقه بندی (IRAC) هنجارها و تقلب طبقه بندی و گزارش.
آن گفت: مجازات تومان 40 لاخ تحمیل شد در نگر شهری Co-operative Bank Ahmednagar برای نقض هنجارها از جمله کسانی که در IRAC.

همچنین Rs 45 لاخ مجازات سیلی خورده است در TJSB Sahakari بانک محدود برای عدم انطباق با دستورالعمل در IRAC هنجارهای. در تمام موارد RBI گفت: عمل بر اساس کمبود در پیروی از مقررات و “در نظر گرفته شده است” به تلفظ بر صحت هر معامله یا قرارداد وارد شده توسط آنها را با مشتریان.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de