به جای شیوع و هنوز بسیاری از غرب آغاز شد و هفته بعد از مطالعه به این نتیجه رسیدند. تجدید نظر جدول زمانی ممکن است روشن آزار دهنده ابهامات در مورد ورود این بیماری همه گیر.

برای مثال در حالی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و غالبا ادعا کرد که ممنوعیت مسافران از چین مانع از این بیماری همه گیر از تبدیل شدن به بسیار بدتر از داده های جدید نشان می دهد که این ویروس آغاز شده است که واشنگتن دولت اپیدمی وارد تقریبا دو هفته پس از ممنوعیت تحمیل شد Feb 2.

و نویسندگان استدلال می کنند که نسبتا دیر ظهور از وقوع بدان معنی است که بیشتر در زندگی می تواند ذخیره شده در اوایل عمل مانند تست و تماس با ردیابی.

جدید تجزیه و تحلیل است و نه آخرین کلمه. درک علمی از coronavirus در حال تحول است و این نوع از تحقیقات بازده طیف وسیعی از نتایج ممکن نیست یقین کامل.

عفونت های بسیاری در واشنگتن به نظر می رسد که رخ داده است در اوایل ماه فوریه و مدل های دیگر پیشنهاد شده است که این بیماری همه گیر وجود دارد قبل از شروع وسط ماه است.

اما تعدادی از ویروس کارشناسان گفت که گزارش جدید متقاعد کننده قوانین ارتباط بین اولین مورد تأیید و بعد از شیوع بیماری.

“این مقاله به وضوح نشان می دهد این اتفاق نمی افتد گفت: Kristian اندرسن محاسباتی زیست شناس در موسسه تحقیقاتی اسکریپس در سن دیگو بود که درگیر در تحقیق ،

مایکل Worobey یک زیست شناس تکاملی در دانشگاه آریزونا و همکارانش نوشته شده و یک نسخه اولیه از مطالعه خود را آنلاین شنبه. آن را هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شده در یک مجله علمی.

ویروس ها توسعه جهش های ژنتیکی در یک تقریبا به طور منظم و رای آنها به عنوان ضرب. دانشمندان می توانند با استفاده از این جهش به بازسازی یک ویروس جنبش از طریق جمعیت و برآورد زمانی که شیوع آغاز شد و در یک منطقه است.

برای اولین بار تایید کرد coronavirus در مورد ایالات متحده بود که در پرواز از چین به Seattle-Tacoma International Airport on Jan. 15. محققان توالی ژنوم ویروس خود را که به دست می آمد به عنوان شناخته شده WA1.

مردی که زندگی در Snohomish County, در بیمارستان بستری شد در جداسازی و بازیافت. در فوریه. 24 یک اسنوهومیش نوجوان با flulike علائم همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus.

ترور Bedford, یک متخصص ژنتیک در دانشگاه واشنگتن و فرد هاچینسون مرکز تحقیقات سرطان و همکارانش کشف کردند که این ژنوم ویروسی بود تقریبا یکسان به WA1 به جز دو جهش جدید. آنها به نام دوم ویروس WA2.

نگران او و همکارانش به این نتیجه رسیدند که به احتمال زیاد برای توضیح تفاوت اندکی بود که WA1 حال گردش در واشنگتن به مدت شش هفته به دست آوردن جهش در طول راه.

مفهوم این بود که ممکن است وجود دارد صدها نفر از مردم در حال حاضر آلوده در دولت تنظیم صحنه برای یک انفجار از موارد. مقامات در واکنش به این خبر با اقدامات تهاجمی که کارشناسان بهداشت عمومی اعتباری با reining در شیوع.

A microcopic image released by the Centers for Disease Control shows coronavirus particles, marked in blue, that were taken from an early COVID-19 patient in the US The first confirmed coronavirus infections in Europe and the United States, discovered in January 2020, did not ignite the epidemics that followed, according to a close analysis of hundreds of viral genomes. (Centers for Disease Control via The New York Times)

یک microcopic تصویر منتشر شده توسط مراکز کنترل بیماری را نشان می دهد coronavirus ذرات مشخص شده به رنگ آبی که گرفته شد از اوایل COVID-19 بیمار در آمریکا برای اولین بار تایید کرد coronavirus عفونت در اروپا و ایالات متحده کشف شده در ژانویه 2020 نه آتش همه گیر کرد که با توجه به تجزیه و تحلیل صدها نفر از ژنوم ویروسی. (مراکز کنترل بیماری از طریق نیویورک تایمز)

در ابتدا Worobey یافت می شود این کار توسط بدفورد و همکاران خود را “رفو قانع کننده باشد.” اما با گذشت زمان او در مصاحبه ای گفت: “چیزی در پشت ذهن من آغاز شده اندک به دور است.”

ویروس ها به مراتب بیشتر در معرض ابتلا به جهش های ژنتیکی نسبت به سایر موجودات زنده است. اما به عنوان ویروس, رفتن, جدید کروناویروس یک slowpoke — بسیار با ثبات تر از ویروس آنفلوانزا ،

آن بعید به نظر می رسید به Worobey برای coronavirus را به دست آورده اند دو جهش فقط در هفته.

به عنوان اپیدمی گسترش بدفورد و همکارانش به بررسی صدها نفر از coronavirus ژنوم از واشنگتن است. هیچ یک از ژنوم همسان WA1. همه آنها مشترک دو جهش یافت در WA2.

Worobey و همکارانش تصمیم به گرفتن یک نگاه. آنها پخش وقوع هزاران بار بر روی یک کامپیوتر در حال اجرا یک برنامه است که شبیه سازی آنچه ما می دانیم تا کنون در مورد نحوه جدید کروناویروس گسترش و جهش ژنتیکی.

زمانی که محققان مدل WA1 به عنوان منبع واشنگتن شیوع کامپیوتر نمی تواند تکثیر ویروسی جهش یافت می شود وجود دارد در هفته بعد. در آن نزدیک به غیر ممکن است برای WA1 به کشت شیوع دانشمندان تصمیم گرفتند.

آن را به مراتب بیشتر احتمال دارد که WA2 گروه از ویروس ها معرفی شد به واشنگتن از چین مدتی در اطراف Feb. 13 و تنظیم کردن بیماری همه گیر.

که حدود دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوع اکثر مسافران از چین است. با توجه به تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز حدود 40 ، 000 نفر ساخته شده سفر به ایالات متحده در دو ماه پس از آن محدودیت های تحمیل شده بود.

بسیاری از آنها بستری و تحت قوانین که معاف شهروندان آمریکایی و دیگران. آنها قریب به چند هاب بین المللی از جمله فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما.

Worobey این باورند که این ویروس آغاز شده است که دولت اپیدمی وارد آن مسیر و یا شاید به منطقه سیاتل از طریق ونکوور. وجود دارد هیچ یواشکی جامعه گسترش coronavirus در ماه ژانویه در این کشور تجزیه و تحلیل به این نتیجه رسیدند; این بیماری همه گیر آغاز شد به زودی پس از ویروس است که آغاز آن وارد شده است.

در یک مصاحبه بدفورد گفت: تحقیقات جدید “من فکر می کنم این یک راه بسیار هوشمندانه به انجام همه چیز است.” در توییتر او مورد قبول بسیاری از نتیجه گیری: “من باور دارم من اشتباه اصلی در ارزیابی از یک WA1 مقدمه,” او نوشت.

هنوز بدفورد و همکارانش همچنان خود را مطالعه واشنگتن شیوع و آنها در حال حاضر برآورد آن آغاز شد و در اطراف Feb 1 — حدود دو هفته زودتر از Worobey را برآورد.

بدفورد در بر داشت آن را بعید است که یک ویروس به نظر می رسد که در اطراف Feb 13 می تواند تولید شیوع بزرگ در پایان ماه. اما Worobey تیم در بر داشت یک الگوی مشابه در ورود جدید کروناویروس در اروپا است.

در Jan 20, یک زن که تا به حال سفر از چین به آلمان و ملاقات با همکاران خود در یک خودرو عرضه شرکت. او متوجه نیست که او بیمار و آلوده به یک مرد در این نشست است.

دانشمندان جمع آوری شده است که ویروس ژنتیکی امضا و آن را به نام BavPat1. که ویروس به 16 نفر در شرکت — اما پس از آن ناپدید شد.

در پایان ماه فوریه ایتالیا دیدم اول اروپا شیوع. این coronaviruses وجود دارد ژنتیکی بسیار نزدیک به BavPat1 دانشمندان یافت و منجر به سوء ظن است که یک مسافر آورده بود ویروس به ایتالیا.

که این مورد با توجه به Worobey را تجزیه و تحلیل. با توجه به شبیه سازی های رایانه دیگری معرفی coronavirus از چین احتمالا مسئول بوده و ممکن است وارد شده اند در اوایل یا اواسط فوریه.

“اصل و نسب فقط اتفاق افتاده است برای رسیدن به اروپا و اجرا وحشی” Worobey گفت.

این ویروسی خط پس از آن پریدند از اروپا به نیویورک چندین بار Worobey و همکارانش تایید مطالعات قبلی. آنها تخمین زده است که coronaviruses گردش در این شهر در ماه مارس معرفی شدند و به شهر های اطراف Feb. 20.

در سراسر جهان مطالعه جدید نشان می دهد coronavirus وارد شده اند بیش از یک بار بدون شروع فراری شیوع است. در این موارد کمی وجود دارد و یا هیچ انتقال و ویروس ها به سادگی از بین رفتند.

به Worobey زمان قبل از همه گیر در زمان خاموش در ایالات متحده بود یک فرصت از دست رفته در هنگام تست و تماس با ردیابی ساخته شده می تواند یک تفاوت بزرگ.

“وجود دارد و چند هفته قبل از ویروس واقعا جای پایی,” او گفت:. “آن را شروع و به کسانی که اشتباه به نظر می رسد بسیار بیشتر و محسوس تر خواهد شد.”

مطالعه “بسیار مراقب باشید و دقیق تجزیه و تحلیل از آنچه ما می توانیم و نمی توانید می گویند در مورد آمریکا و اروپا شیوع بیماری از داده های ژنومی گفت:” ادوارد هولمز یک virologist در دانشگاه سیدنی بود که درگیر در مطالعه است.

“به من چه این همه برجسته چالش هایی در مورد نقشه کشی قوی نتیجه گیری در ویروس معرفی و گسترش بر اساس داده های محدود.”

این به روز رسانی از نظر تاریخچه از این بیماری همه گیر است که دقیقا چگونه علم قرار است به کار گفت: Andersen, موسسه تحقیقات زیست شناس. دانشمندان به دنبال بهترین تفسیر داده و سپس به دنبال نگه داشتن.

اما می توان آن را نگران کننده برای مردم به تماشای اجماع علمی تغییر در زمان واقعی است.

“ما باید به زندگی با قطعیت” اندرسن گفت.

© 2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ترجمه تخصصی مقاله