شکست YS Jagan موهان Reddy, Andhra Pradesh HC quashes فرمان محدود دولت, انتخابات, کمیساریای تصدی

این YSR دولت ناراضی بود بیش از ثانیه تصمیم به تسلیم مارس 15 انتخابات و ناگهان حذف رامش کومار از پست promulgating فرمان. (فایل)

آندرا Prdesh دولت کمیسیون انتخابات: آندرا پرادش دادگاه عالی زده کردن یک فرمان اعلام شده توسط YS Jagan موهان ردی دولت برای محدود کردن تصدی دولت در انتخابات کمیسر. دادگاه همچنین نقض سفارش انتصاب قاضی بازنشسته V Kanagaraj به عنوان دولت جدید انتخابات کمیسر و دوباره به عنوان SEC بازنشسته بوروکرات Nimmagadda رامش کومار.

پیشتر در آوریل 10, دولت بود و اعلام فرمان به محدود کردن تصدی دولت در انتخابات کمیسیون از پنج به سه سال است.

اخبار مرتبط

دولت منصوب کرده بود عدالت V Kanagaraj یک قاضی بازنشسته از مدرس دادگاه عالی به عنوان جدید SEC. عدالت Kanagaraj را بر عهده داشتند و شارژ در آوریل 11, جایگزین رامش کومار.

رامش کومار آمده بود تحت حمله از وزیر YS Jagan موهان ردی پس از او به تعویق افتاد محلی انتخابات بدن به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. روستایی و شهری و محلی اجساد انتخابات برگزار می شود در 15 مارس. منصوب شد در طول تصدی قبلی TDP دولت است.

دولت تا به حال حتی ثبت یک دادخواست در دادگاه عالی به چالش کشیدن SEC تصمیم اما دادگاه عالی تایید تعویق انتخابات است ،

امروز قضاوت در آمد یک دسته از حکم دادخواست از جمله یک نقل مکان کرد توسط رامش کومار. آنها تا به حال به چالش فرمان انتصاب جدید SEC.

دادگاه عالی در آن جهت گفت که دولت نمی باید از این قدرت برای محدود کردن تصدی SEC.

“آن را نیز کنار انتصاب جدید SEC. دادگاه در نظر گرفته شده تمام بحث ما در این راستا” ارشد مدافع Jandhyala Ravi Shankar ظاهر می شود برای یکی از دادخواهان گفت.

دولت ناراضی بود بیش از ثانیه تصمیم به تسلیم مارس 15 انتخابات و ناگهان حذف رامش کومار از پست promulgating فرمان. فرمان اصلاح AP Panchayat راج قانون سال 1994 به کاهش تصدی SEC.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de