تایوان چشم بیشتر ما اسلحه خرید جدید ضد کشتی موشک

Taipei, مارس 28

تایوان قصد دارد به خرید زمین-بر اساس بوئینگ ساخته شده Harpoon موشک های ضد کشتی به عنوان بخشی از ارتش خود را نوسازی تلاش های خود در وزارت دفاع گفت: در پنج شنبه, آخرین خرید از ایالات متحده برای مقابله با تهدید رو به افزایش از چین است.

ایالات متحده مانند بسیاری از کشورهای دارای هیچ مقام رسمی روابط دیپلماتیک خود با تایوان اما موظف است طبق قانون به ارائه دموکراتیک جزیره با معنی برای دفاع از خود است.

چین که ادعای دموکراتیک حکومت جزیره به عنوان قلمرو خود به طور معمول تقبیح ایالات متحده در فروش سلاح به تایوان است.

پاسخ به سوالات در مجلس شورای اسلامی معاون وزیر دفاع چانگ Che-پینگ تایید کرد که در تایوان در حال برنامه ریزی برای خرید موشک هارپون از ایالات متحده به عنوان یک ساحلی دفاع موشکی کروز.

اگر ایالات متحده موافقت خود را با فروش Harpoons و تایوان و باید آنها را در سال 2023 چانگ اضافه شده است.

تایوان بوده و تقویت آن دفاع در برابر آنچه در آن می بیند که به طور فزاینده تهدید حرکت پکن مانند به طور منظم چینی نیروی هوایی و مانور دریایی در نزدیکی تایوان.

در حالی که تایوان نظامی است که به خوبی آموزش دیده و مجهز با بیشتر ایالات متحده ساخته شده, سخت افزار, چین بزرگ عددی برتری و اضافه کردن تجهیزات پیشرفته خود از جمله مبارزان پنهان.

به دولت ایالات متحده در هفته گذشته به اطلاع کنگره امکان فروش اژدر پیشرفته به تایوان به ارزش حدود $180 میلیون بیشتر ی کشور در حال حاضر تنش روابط میان واشنگتن و پکن است.

چین را محکوم کرده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را افزایش حمایت از تایوان. پکن معتقد است رئیس جمهور تایوان Tsai و نشستند ون یک جدایی طلب خم در اعلام این جزیره رسمی استقلال.

Tsai و گفت: در تایوان است که در حال حاضر یک کشور مستقل به نام جمهوری چین, نام رسمی خود را. — رویترز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de