متوسط چک و میز سپر: CDC نشان می دهد تغییرات بزرگ به دفاتر

در داخل دفتر و میز و باید 6 فوت از هم جدا. اگر که نیست ممکن است کارفرمایان باید در نظر احداث پلاستیک سپر در اطراف میز.

صندلی باید محروم در مناطق رایج است.

و پوشش صورت باید در تمام زمانها.

این در میان جارو توصیه های جدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در امن ترین راه برای کارفرمایان در آمریکا برای بازگشایی دفاتر خود را برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

اگر به دنبال دستورالعمل منجر به گسترده بازسازی از شرکت های بزرگ کار تجربه. آنها حتی upend سال از مشاوره در رفت و آمد و اصرار مردم به درایو به کار خود را به جای در نظر گرفتن حمل و نقل انبوه و یا استفاده مشترک از ماشین برای جلوگیری از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس.

توصیه های اجرا از مشاوره فنی در سیستم های تهویه (بیشتر باز کردن پنجره ها مطلوب) به پیشنهاد لغو جمعی قدرت پردازش مانند اسپرسو سازندگان و میان وعده سطل.

“جای بالا لمسی اجتماعی و مواردی از قبیل قهوه جوش و آب سرد کن و انبوه تنقلات با جایگزین مانند آماده تک خدمت آیتم ها” دستورالعمل می گویند.

و برخی از مرز در غیر عملی اگر نه در نزدیکی غیر ممکن است: “محدود کردن استفاده و اشغال آسانسور اجتماعی را حفظ فاصله حداقل 6 فوت است.”

CDC, ملت را بالا آژانس بهداشت عمومی ارسال شده دستورالعمل در وب سایت خود را به عنوان متحده شروع به بلند خود را دقیق ترین مستند سفارشات. مغازه ها و رستوران ها و پارک ها در حال بازگشایی در مراحل. اما یقه سفید, اتاق کار کارکنان در تمام سطوح بیشتر به ادامه کار از خانه قادر به عملکرد به طور موثر با, لپ تاپ, ویدئو کنفرانس و شل.

برخی از اقدامات خود را در همراهی با آنچه که برخی از کارفرمایان در حال حاضر برنامه ریزی, اما دیگران ممکن است به سادگی تصمیم می گیرید آن را آسان تر به نگه داشتن کارکنان کار از خانه.

“شرکت های, شگفت آور, نمی خواهید به بازگشت به کار” گفت: Russell, Hancock, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مشترک دره سیلیکون غیر انتفاعی مخزن فکر می کنم که مطالعات منطقه است. “شما نمی خواهد ببینید کوس یا طبل و رنگ و گریه و با عجله به عقب بر گردیم به دفتر.”

با استناد شدید نمونه هایی مانند توییتر که گفته است که ممکن است هرگز بازگشت به دفتر شرکت فضا, Hancock, گفت که او شنیده ام چیزهای مشابه از هر دو شرکت سیلیکون ولی و کسانی که خارج از منطقه است. بسیاری از در حال برنامه ریزی برای ایمن ماندن نازک شدن که مورد نیاز است برای رسیدن به محل کار همراه با ساخت برنامه های سازگار با دستورالعمل CDC.

“پی در پی ضد عفونی کننده سطوح پاک کننده خود را, تهویه مطبوع,” او گفت: با اشاره به سیستم تهویه, “باز کردن پنجره تهویه و تمام کسانی که همه چیز.”

تریسی Wymer معاون رئیس جمهور از محل کار برای Knoll, Inc., یک دفتر بزرگ-شرکت مبلمان است که در بحث و گفتگو با شرکت های متعدد در مورد امن ترین راه برای بازگشایی, گفت که توافق با بسیاری از آنچه CDC شد مشاوره اما او افزود که بخش بزرگی از موفق بازگشایی خواهد شامل انطباق کارکنان.

“بزرگترین عامل است که بر نیروی کار و مسئولیت شخصی آنها باید در ساخت این واقعیت کار,” او گفت:.

CDC خطاب که بخشی هم تکرار آنچه که تبدیل به یک نوع ملی سرود: شستن دست به طور منظم و حداقل به مدت 20 ثانیه بدون ضربه مشت یا دست دادن; هیچ صورت دست زدن به.

CDC توصیه می شود که برای جداسازی کارمندان باید قبل از آنها شروع به کار در رفت و آمد خود را. در یک استارک تغییر از سیاست های عمومی دستورالعمل در سالهای اخیر این سازمان گفت: افراد باید درایو به کار به تنهایی. کارفرمایان باید حمایت از این تلاش آژانس گفت.

“ارائه کارکنان انگیزه برای استفاده از اشکال حمل و نقل است که به حداقل رساندن تماس نزدیک با دیگران مانند ارائه بازپرداخت برای پارکینگ برای رفت و آمد به محل کار به تنهایی و یا تک اشغال سواری.”

شرکت های کوچکتر نیز در حال حاضر بحث شده است که چگونه به بازگشایی برخی با انواع ایده های CDC توصیه است. اما وجود دارد متمایز چالش ها در بسیاری از دفاتر: برای مثال کسانی که لازم نیست ویندوز است که به سمت بیرون باز اجازه تهویه; کمی و یا بدون دسترسی به هوای آزاد, space; یا کوچک هستند و باز با طرح های طبقه بودند که اجباری فقط شش ماه پیش و در حال حاضر بدنساز.

پیتر کیمل ناشر از FMLink انتشار در خدمت مدیریت امکانات, مدیریت, صنعت, گفت که CDC دستورالعمل های “خوب چک لیست از آنچه که باید انجام شود.”

اما آنها همچنین بالا بردن سوالات متعدد او گفت: از جمله چگونه اجتماعی فاصله کار خواهد کرد. “این به این معنی بسیاری از کمتر محل کار در هر طبقه کاهش تراکم قابل توجهی. که در آن باقی مانده کارگران قرار? را مبلمان در طرح های جدید؟”

“در حالی که وجود دارد بسیاری از راه حل های این اغلب نیاز به توجهی اندیشه و بودجه است که به احتمال زیاد وجود ندارد” او گفت:.

Mobify یک Vancouver, British Columbia-بر اساس شرکت با 40 کارمندان کمک می کند که ساخت دیجیتال عرض به صورت عمده و خرده فروشان و رفت به دفتر آن در هفته گذشته و در حال حاضر ساخته شده و تعدادی از تغییرات توصیه شده توسط CDC. ساختمان صاحبخانه در حال حاضر نیاز به استفاده از ماسک در آسانسور. تغییرات دیگر این شرکت ساخته شده در خود را دارد.

“یک نفر در هر جدول. ما با قرار دادن فلش بر روی کف تا مردم را از رفتن به دستشویی یک جهت و بیرون آمدن دیگر. بیشتر به اشتراک گذاشته غذایی است. بهسازی ایستگاه های با دستمال مرطوب” گفت: این شرکت اجرایی ایگور Faletski.

در همان زمان او گفت: ممکن است یک نیروی بزرگتر در محل کار: انگیزه های خود کارگران.

“پس ما باز تا هفته گذشته تنها پنج کارمند در آمده است,” او گفت:. “از آنجا که اتاق بسیار بزرگ وجود دارد اتاق را برای مردم به نشستن در گوشه های مختلف.”

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net