تلویزیون تجاری, پس, تبلیغات, اصلی, رویداد, رنج می برد, در این بیماری همه گیر

اما با بازی های تابستان به تعویق افتاد و تجمعات انتخاباتی در مستند تلویزیونی درآمد حاصل از تبلیغات است که به احتمال زیاد به کاهش 12 درصد در سال جاری با توجه به طرح توسط شرکت تحقیقات MoffettNathanson. شبکه های از دست خواهد داد در $25.5 میلیارد دلار در هزینه با توجه به گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط گروه تحقیقاتی WARC.

بینندگان مشکل نیست که در حال حاضر میلیون ها نفر از خانه نشین مردم را محدود به گزینه های سرگرمی. اما اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر باعث شده است که شرکت های بریده بریده TV ad بودجه بیش از 40 درصد به گفته شرکت تحقیقاتی Kantar. در پاسخ به شبکه های تجاری ارائه شده در دو رقمی تخفیف.

رویکرد های گرفته شده توسط لاو معمولی است که چگونه شرکت ها پاسخ داده اند به عنوان COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده رسیده 100,000.

بهبود صفحه اصلی خرده فروش صرف بیش از 1 میلیون دلار برای ترویج یک روز یادبود تخفیف در واشر و خشک کن, مجموعه سال گذشته با توجه به آگهی های اندازه گیری شرکت iSpot.TV انتشار استادانه درست شده تجاری با بازیگران متعدد در مکان های مختلف. این شرکت با استفاده از یک 15-دوم تجاری — لخت-استخوان تولید مجموعه در یک اتاق ابزار — آن تابستان کیکآف ارتقاء.

به جای آن از حد معمول در زمان نخست تجاری برای روز یادبود, Walmart قلم تلویزیون در این سال با یک تبلیغ برای رسانه های اجتماعی نشان می دهد که یک مدیر فروشگاه قرائت شعر الهام بخش. آن فیلم برداری شده بود توسط یک گروه کوچک در خارج در آریزونا و افزوده با انیمیشن.

این می تواند در آینده از تبلیغات تلویزیونی:, سریع, ارزان, مینیمالیستی.

این یک راه طولانی از استادانه درست شده تولید اعداد — کوکا-کولا 1971 “ستیغ” آگهی; این “شادی پپسی” آگهی های بریتنی اسپیرز, از سال 2001 ساخته شده است که تلویزیون تبلیغات تجاری اصلی رویداد در طول سال زمانی که تلویزیون پخش شد غالب متوسط و قبل از ظهور طناب برش. این بیماری همه گیر است تنها تسریع روند دور از اسراف در تبلیغات تلویزیون.

“تلویزیون شد و در حال حاضر در وسط یک انقلاب بزرگ و آن را تنها به تشدید زیرا در حال حاضر تبلیغ پول تنگ است” گفت: جین کلارک مدیر اجرایی ائتلاف برای رسانه های نوآورانه اندازه گیری تجارت ،

قبل از همه گیر 30% از هزینه تبلیغات در ایالات متحده رفت و نسبت به آگهی های بازرگانی تلویزیون در حالی که 56 درصد رفت و صرفا به سیستم عامل های دیجیتال. تا پایان سال “این شکاف که واقعا در رفتن به منفجر کردن” با تلویزیون “سقوط بیشتر به طور چشمگیری گفت:” مایکل Nathanson موسس شریک شرکت تحقیقات MoffettNathanson در یک کنفرانس اخیر تماس با مشتریان است.

بسیاری از شرکت ها را قطع کرده و در بودجه تجاری تولیدات از ضرورت با فیلمبرداری تا حد زیادی تعطیل. در اولین هفته از مستند جدید, آگهی های بازرگانی شد بنیاد با هم از فیلم های قدیمی و بینندگان خدمت کرده بودند یک آگهی پس از دیگری نمایش جدا شده مردم و خیابان های خالی مجموعه ای به موسیقی متن فیلم از محزون آکورد پیانو. اخیرا تن منتقل شده و با تبلیغات متمرکز بر بازگشت به حالت عادی و ستایش برای کارگران ضروری.

اجتماعی فاصله نگرانی های کمک رانندگی 25% افزایش درخواست برای تبلیغات ساخته شده بدون معمول تولید خدمه با توجه به آگهی آژانس جوآن خلاق است. این نوع تجاری شامل انیمیشن, تبلیغات, تبلیغات شات توسط هواپیماهای بدون سرنشین و آنهایی که ساخته شده از اجتماعی-رسانه ای ویدئوها مانند اخیر تجاری از حوله کاغذی ساز پر زور. شرکت ممکن است تصمیم به استیک با کنترل از راه دور تولید به دلیل هزینه های معمولا پایین تر با توجه به آژانس.

شرکت نیز بازاندیشی بهار آیین شناخته شده به عنوان upfronts که در آن عمده شبکه های تلویزیونی رقابت برای آگهی دلار توسط نمایشگاه فصل آینده در افراد مشهور نکردم ویترین و احزاب در نیویورک است. در این سال مدیران از CBS, NBC و ABC برگزار نسخه های آنلاین از این رویداد سالانه یک مقدار راه ارزان تر برای دریافت این پیام در سراسر.

این upfronts معمولا با پایان شرکت موافقت خود را برای خرید تا 80 درصد از فضای آگهی در دسترس برای نزدیک شدن به تلویزیون های نجومی. این شبکه در حال انعطاف پذیر اجازه می دهد تبلیغ به صبر کنید و ببینید که چگونه فصل می رود قبل از درخواست آنها برای ورود به سیستم در خط خال خال. تا کنون تعداد معاملات است که “احتمالا در آینده نزدیک به طور معمول حجم” گفت: تیم Nollen یک تحلیلگر با Macquarie Capital, در یک توجه داشته باشید به سرمایه گذاران در این ماه است.

و بیشتر شرکت ها خواستار اثبات این که آگهی های بازرگانی تلویزیون در واقع کار می کنند. به عنوان سیستم عامل آنلاین مانند یوتیوب را یک بازی برای تلویزیون, تبلیغ, شبکه هستند ساخت این استدلال که آنها می توانید مطابقت با تبلیغات خاص برای خاص خانواده ها و پیگیری چگونه بسیاری از فروش منجر شود.

“تبلیغ باید خیلی بیشتر سوالات در مورد معیارهای واقعی و اونها کمتر دلار در کمتر پاسخگو محیط های که در آن آن را سخت تر برای اندازه گیری نتایج گفت:” تل Chalozin از بنیانگذاران Innovid آگهی و فن آوری شرکت است.

همه گیر مجبور است بسیاری از شرکت ها می شود کارآمد تر با تبلیغات زیرا آنها پول کمتری را صرف گفت کلارک از ائتلاف نوآورانه برای رسانه های اندازه گیری. بحران ممکن است به تشویق بیشتر تبلیغات برای صاحبان متصل به اینترنت تلویزیون های با استفاده از داده ها برای ارائه سفارشی پیام برای گروه خاصی از بینندگان.

“شما ممکن است دیدن تبلیغات که بیشتر احساس مانند آنها در حال صحبت کردن به شما و شما نمی خواهد به عنوان بسیاری از آنها را — آن نیست که گران قیمت و بزرگ آگهی های دوباره و دوباره,” او گفت:.

در mediascape بزرگ-بیانیه-بزرگ بودجه تبلیغات تلویزیونی می تواند تبدیل به چیزی از نادر گفت: Edward E Timke تبلیغات متخصص در دانشگاه دوک است.

“این رفتن به یک لحظه نقطه عطفی در تاریخ که در آن تبلیغ سازمان یا مشتریان خود را در حال رفتن به مجبور به تجدید نظر چگونه تولید می کنند و چگونه آنها را ایجاد کنید,” او گفت:. “شاید تبلیغات با محصولات بزرگ تبدیل خواهد شد استثنا به جای هنجار شده است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de