مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به سرکش معترضان به ضرب گلوله — “هنگامی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” — هم زده اعتراض در مینه سوتا و از خود ملی منتقدان خود را با رقیب دموکرات در انتخابات ریاست جمهوری جو بایدن ابراز خشم است که تهمت بود “خواستار خشونت علیه شهروندان آمریکایی در یک لحظه از درد است.”

رئیس جمهور قاب نظرات خود را در صراحت از نظر ایدئولوژیک به عنوان انصراف از لیبرال دولت های محلی است که تا به حال موفق به حفظ نظم قبل از اینکه ناگهان عقب نشینی از برخی از آنها 14 ساعت بعد در یک slapdash تلاش به ادعای او شده بود را بگشایند. در یک رویداد در باغ گل رز در روز جمعه بعد از ظهر او ساخته شده هیچ اشاره ای از وقایع در مینیاپولیس در زمان هیچ سوال و ارائه هیچ اذعان spiralling آتش سوزی بیش اولیه خود را طغیان در توییتر.

“من نمی تواند به عقب ایستاده و تماشا این اتفاق می افتد به یک شهر بزرگ آمریکایی مینیاپولیس” مغلوب ساختن پیشی جستن نوشت: مدت کوتاهی قبل از ساعت 1 صبح جمعه. “در مجموع فقدان رهبری است. یا بسیار ضعیف رادیکال چپ شهردار یعقوب فری, دریافت عمل خود را با هم و به شهرستان تحت کنترل و یا ارسال خواهد شد در گارد ملی و کار درست انجام شود.”

مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط از خواسته ها و حملات آمد با وجود این واقعیت است که رژیم صهیونیستی. تیم Walz از مینه سوتا در حال حاضر فعال و اعزام گارد ملی در پاسخ به درخواست از رهبران محلی.

مغلوب ساختن پیشی جستن شروع به صحبت کردن در مورد ناآرامی ها در مینیاپولیس یک شبه به کابل خبر داد که یک ایستگاه پلیس را فرا گرفته و در آتش توسط داعش است. چهار شهرستان ماموران پلیس دخیل در مرگ فلوید اختصاص داده شد که ایستگاه.

فلوید کشته شد دوشنبه پس از یکی از افسران بودند که در پاسخ به یک تماس در مورد اتهام تقلبی بیل استفاده می شود در یک فروشگاه به زانو در گردن او در حالی که او دست به دستبند و دروغ گفتن رو به پایین بر روی زمین است. Floyd به نام “من نمی توانم نفس بکشم.” افسر درک چوین و سه نفر دیگر از کار اخراج شدند روز بعد. در بعد از ظهر جمعه, مینه سوتا, مقامات گفت که چوین دستگیر شده بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن در توییت denigrated معترضان و صادر خواسته در یک وضعیت که در حال حاضر مارپیچی خارج از کنترل است.

“این اراذل و اوباش هستند dishonoring حافظه جورج فلوید, و من نمی خواهد اجازه دهید که اتفاق می افتد” رئیس جمهور نوشت: در پست دیگری بود که پرچم توییتر. “فقط صحبت کرد و به فرماندار Tim Walz و به او گفت که نظامی است با او تمام راه را. هر گونه مشکل و ما فرض را بر کنترل اما زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود. با تشکر از شما!”

گفت: “زمانی که غارت شروع به تیراندازی شروع می شود” مغلوب ساختن پیشی جستن تکرار یک عبارت ابداع شده توسط یک میامی رئیس پلیس در دهه 1960 در مورد سرکوب در محلات سیاه و سفید در زمان ناآرامی. والتر Headley the میامی رئیس پلیس در سال 1967 هشدار داد که جوان سیاه مردانی که او را به نام “اوباش” بود “استفاده از حقوق مدنی کمپین” و افزود: “ما مهم نیست که متهم به خشونت پلیس.”

مدت کوتاهی قبل از رویداد در باغ گل رز — بیانیه ای اعلام کرد اقدامات تنبیهی علیه چین — مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در یک گیج کننده ساخت و ساز است که وی این اظهارات را یک شبه بوده است “یک واقعیت است نه یک بیانیه” و گفت که او تا به حال نشده است اصرار بیشتر خشونت بلکه توصیف آن به عنوان یک نتیجه طبیعی از غارت.

مقامات توییتر اضافه مغلوب ساختن پیشی جستن “تیراندازی شروع می شود:” صدای جیر جیر با یک توجه داشته باشید گفت: این گفته بود “ستایش خشونت است.” که دیگر باعث جیر از رئیس جمهور را متهم توییتر داشتن هدفمند “جمهوری خواهان محافظه کاران و رئیس جمهور ایالات متحده” و باعث دستیاران خود را به repost اصلی خود را توییت در این مقام کاخ سفید حساب توییتر. همچنین پرچم های توییتر.

در بعد از ظهر جمعه بایدن را محکوم کرد رئیس جمهور اظهارات بدون نام بردن از مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این است که هیچ وقت برای آتش زا توییت” بایدن گفت: بیش از یک livestream از زیرزمین خانه خود را. “این هیچ وقت برای تشویق به خشونت است.”

“گناه اصلی این کشور هنوز هم لکه ملت ما امروز و گاهی اوقات ما به مدیریت آن چشم پوشی می شود.” “ما فقط فشار رو به جلو با یک هزار دیگر وظایف در زندگی روزانه ما اما همیشه وجود دارد و هفته مثل این ما دیدن آن سادگی که ما یک کشور با یک زخم باز. هیچ یک از ما می تواند به نوبه خود به دور.”

در بیانیه ای که در توییتر سابق رئیس جمهور باراک اوباما و توصیف شنیدن نگران واکنش از آمریکایی های آفریقایی تبار به تصاویر فلوید دروغ گفتن رو به پایین با یک زانو بر گردن او. اوباما گفت که او احساسات خود را به اشتراک گذاشته.

“برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها در حال درمان متفاوت در حساب از مسابقه غم دردناکی maddeningly ‘عادی'” حتی در معمولی ترین موقعیت های, او گفت:.

“این نباید ‘عادی’ در سال 2020 امریکا” اوباما گفت: برای مقامات به بررسی فلوید مرگ و برای همه آمریکایی ها برای کمک به پایان “میراث تعصب و رفتار نابرابر.”

هنگامی که تصویری از فلوید دروغ گفتن بر روی زمین تحت افسر پلیس زانو برای اولین بار منتشر مغلوب ساختن پیشی جستن نام آن را “تکان دهنده” و در کاخ سفید در روز پنج شنبه وزیر مطبوعات Kayleigh McEnany گفت: رئیس جمهور بود “بسیار ناراحت” شاهد آن است.

اما تظاهرات در مینیاپولیس را به یاد می آورد برخی از بدترین صحنه هایی از ناآرامی در پاسخ به خشونت پلیس در درمان مردان سیاه و سفید بیش از 30 سال گذشته.

President Trump, before signing an executive order regarding social media, in the Oval Office of the White House in Washington, on Thursday, May 28, 2020. Twitter said early Friday that a tweet from President Trump suggesting that protesters in Minneapolis could be shot violated the company’s rules against “glorifying violence,” in a move that threatens to escalate tensions between President Trump and his favorite social media megaphone over its content policies. (Doug Mills/The New York Times)

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از امضای یک فرمان اجرایی در مورد رسانه های اجتماعی در دفتر بیضی شکل کاخ سفید در واشنگتن روز پنجشنبه 28 مه سال 2020 است. توییتر گفت: اوایل جمعه که یک صدای جیر جیر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که معترضان در مینیاپولیس شات می تواند نقض این شرکت قوانین برابر “ستایش خشونت” در یک حرکت است که تهدید به تشدید تنش ها میان رئیس جمهور تهمت و مورد علاقه خود را رسانه های اجتماعی با بلند گو حرف زدن بیش از آن محتوای سیاست. (داگ میلز/نیویورک تایمز)

زمانی که درگیری ها مربوط به نژاد بوجود آمده در طول ریاست جمهوری خود تهمت اغلب اجتناب از مصرف یک موقعیت مشخص. وقتی نئو نازی ها در راهپیمایی Charlottesville, Virginia در سال 2017 و counterprotester کشته شد تهمت محکوم به مرگ است اما به خبرنگاران گفت: وجود دارد “بسیار خوب مردم” بر “هر دو طرف” از این موضوع باعث خشم. بایدن با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در مورد Charlottesville زمانی که او اعلام کرد در مبارزات انتخاباتی خود در سال 2019.

مغلوب ساختن پیشی جستن خصومت به فعالان و تحسین خود را از سرکوبگرانه دولت نیروی سازگار شده اند از ویژگی های جهان بینی خود برای دهه کشش به عقب و حتی به یک سال 1990 در آن مصاحبه او صحبت کرد و ضمن ستایش از شخصیت مورد دولت چین را سرکوب معترضان در میدان تیان آن من. (“نشان می دهد که شما قدرت قدرت,” او گفت: مجله پلیبوی.

بحران در مینیاپولیس به یاد می آورد صحنه خشونت و ناآرامی های مدنی که زخم خورده 2016 انتخابات ریاست جمهوری و تهمت به نظر می رسید به استفاده از را به نفع خود در مسابقه با هیلاری کلینتون خود را دموکراتیک حریف. در طول مبارزات انتخاباتی تهمت انتقاد Black Lives Matter معترضان به دنبال تماس با توجه به خشونت پلیس توصیف فعالان به عنوان یک “تهدید” در تابستان 2016.

یک سری از قتل است که در تابستان — دو حادثه مربوط به مردان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس در لوئیزیانا و مینه سوتا و جرم تیراندازی پلیس در تگزاس توسط یک فرد مسلح — مجموعه خونین پس زمینه برای مغلوب ساختن پیشی جستن نامزدی کنوانسیون و ممکن است کمک به تقویت خود قانون نظم و تعهد به “آمریکای امن دوباره.”

در عین حال آن را به دور از روشن جمعه که تهمت غریزه برای ارسال مشت او را ارائه قابل مقایسه سیاسی پاداش در انتخاب مجدد مبارزه است.

آمریکایی ها به طور معمول انتظار می رود رئیس جمهور خود می شود نه فقط یک مجری است, بلکه یکی کننده و شفا دهنده نقش که تهمت بارها نشان داده هیچ علاقه ای به انجام. تهدید خود را در اوایل صبح روز جمعه به سرکش معترضان شات نمونه اولویت خود را برای افزایش درگیری اغلب در این شرایط به جای کاهش آن است.

باید صحنه های خشونت و شورش و آتش سوزی همچنان به تسلط بر صفحه تلویزیون در هفته های آینده می تواند در نهایت مغلوب ساختن پیشی جستن brute-force پیام جذاب تر به برخی از سفید نوسان رای دهندگان که در آغوش او با اکراه در سال 2016 انتخابات.

اما این هم ممکن است حمل سیاسی قیمت: trump’s کمپین ایجاد شده است انتخابی تلاش برای رسیدن به رای دهندگان به خصوص مردان جوان و آن را دشوار است به ببینید که چگونه است که پیگیری می تواند اثر مورد نظر اگر رئیس جمهور demonises پلیس و معترضان در شرایط سخت.

A burned building in Minneapolis, Thursday morning, May 28, 2020. A wave of protests erupted across South Minneapolis overnight and into Thursday, with the police firing tear gas and rubber bullets as people set buildings on fire and looted stores days after George Floyd, an African-American man, died in police custody. (Tim Gruber/The New York Times)

یک ساختمان سوخته در مینیاپولیس, صبح روز پنجشنبه, 28 مه سال 2020 است. موجی از تظاهرات فوران در سراسر جنوب مینیاپولیس یک شبه و به روز شنبه با پلیس و شلیک گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به عنوان افراد مجموعه ای از ساختمان ها در آتش و غارت فروشگاه های روز پس از جورج فلوید یک آفریقایی-مرد آمریکایی در بازداشت پلیس درگذشت. (تیم گروبر/نیویورک تایمز)

و همانطور که در دیگر عرصه های 2020, کمپین مغلوب ساختن پیشی جستن است که مقابله با گریزان رقیب در بایدن که یکی از تنها چند عمده ارقام سمت چپ در حزب دموکرات است که می تواند ادعا می کنند هر دو یک پیوند عمیق با رای دهندگان و نسبتا محافظه کار ضبط در امور اجرای قانون است.

در مجازی جمع آوری کمک پنج شنبه بایدن باز سخنان خود با حزن انگیز بازتاب در Floyd مرگ آن را “وحشیانه, brutal death.” او در توصیف این کشور به عنوان مبارزه با “زخم باز” و راننده سرشونو تکون دادن به “یک ریشه دوانده سیستمیک چرخه نژادپرستی و ظلم” در امریکا است.

“آن را پاره پاره باز دوباره این — این زشت کوچک از جامعه ما,” او گفت:.

سیاه فعالان و گروه های سیاسی در پاسخ به تهمت را با شوک اظهارات متهم جمهور با استفاده از مسابقه به عنوان یک سیاسی گوه در هزینه های آسیب پذیر جوامع است. آنها با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات قبلی در مورد معترضان در شارلوتزویل به عنوان یک مثال نقض کرد و گفت که تمایل خود را برای دفاع از معترضان که شامل نژادپرستانه و ضد یهودی افراد در سال 2017 نه گسترش به معترضان در مینیاپولیس.

مترقی گروه گفت که تظاهرات و اقدامات در مینیاپولیس جامعه دیده نمی شود باید در انزوا اما اوج پایدار پلیس تجاوز و سیستمیک نابرابری — در حال حاضر قبل از فلوید مرگ است.

“این یک نمایش واضح و روشن از یک رئیس جمهور که همواره دیده می شود کسانی که ایستاده اند تا بی عدالتی به عنوان مبارزان دشمن شده است و بی علاقه — در هر نوبت — در نقش متحد مردم” گفت: Rashad رابینسون رئیس جمهور از رنگ تغییر نژادی عدالت سازمان است.

©2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de