بریتانیا راه اندازی ‘تست و ردیابی سیستم

لندن, مارس 28

یک تست جدید و ردیابی خدمات اداره خدمات بهداشت ملی (NHS) میلادی در انگلستان و اسکاتلند در روز پنج شنبه به عنوان مرحله بعدی در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس و آوردن انگلستان از مستند در مراحل تدریجی.

دولت بریتانیا گفت که این سرویس جدید کمک خواهد کرد که شناسایی مهار و کنترل coronavirus و کاهش گسترش ویروس کشنده که ادعا کرده بیش از 37,000 زندگی در بریتانیا.

بر اساس سیستم جدید هر کسی که تست مثبت برای coronavirus تماس گرفته خواهد شد توسط NHS تست و ردیابی خواهد شد و نیاز به به اشتراک گذاری اطلاعات در مورد اخیر فعل و انفعالات. این می تواند شامل اعضای خانواده افرادی که با آنها در تماس مستقیم و یا عرض دو متر برای بیش از 15 دقیقه.

افراد شناسایی شده به عنوان داشتن شده است در تماس نزدیک با فردی که دارای تست مثبت باید در خانه بماند برای 14 روز حتی اگر آنها علائم به توقف ندانسته گسترش ویروس.

“همانطور که ما حرکت به مرحله بعدی از ما مبارزه با کروناویروس ما قادر خواهد بود به جای ملی مستندات با فردی انزوا و در صورت لزوم اقدام محلی که در آن وجود دارد شیوع بیماری” گفت: انگلستان وزیر بهداشت مت Hancock.

“NHS تست و ردیابی حیاتی خواهد بود برای متوقف کردن گسترش ویروس. این است که چگونه ما قادر خواهد بود برای محافظت از دوستان و خانواده ما از عفونت و محافظت از ما بیمه خدمات درمانی. این سیستم جدید به ما کمک خواهد کرد نگه داشتن این ویروس را تحت کنترل در حالی که با دقت و با خیال راحت بلند مستند در سراسر کشور,” او گفت:.

اگر کسانی که در انزوا به توسعه علائم آنها می توانید کتاب آزمون آنلاین و یا با تماس با بیمه خدمات درمانی. — PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de