18 تست مثبت پس از حضور در COVID-19 بیمار تشییع جنازه

COVID-19, COVID-19 patient funeral, covid 19 cases in mharashtra, coronavirus cases in maharashtra, latest news on coronavirus outbreakیک مورد به ثبت رسیده است در برابر مرحوم خانواده برای نقض مفاد این بیماری همه گیر قانون رسمی اضافه شده است.

حداقل 18 عزاداران با حضور در این مراسم از یک COVID-19 بیمار باید آزمایش مثبت برای عفونت در اولاسناگر شهر ماهاراشترا تانه منطقه, مدنی, رسمی, گفت:. هجوم prohibitory سفارشات حداقل 70 نفر حضور داشتند در این مراسم از 40 سال که تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس پست مرگ او یک سخنگوی اولاسناگر شهرداری شرکت گفت.

بدن تحویل داده شد به خانواده خود را با دستورالعمل های خاص به باز کردن کیسه, اما آنها باز پیچیده بدن برای انجام آخرین مراسم در 25 مه این مقام گفت.

پلیس ابتدا هشدار در مورد مراسم تشییع جنازه زیر که مدنی مقامات اطلاع داده شد, او گفت:. زمانی که 70 عزاداران از جمله بستگان نزدیک شد و تست شده برای عفونت گزارش از 18 بیرون آمد مثبت در روز جمعه گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

یک مورد به ثبت رسیده است در برابر مرحوم خانواده برای نقض مفاد این بیماری همه گیر قانون رسمی اضافه شده است. در یک حادثه مشابه در اوایل این ماه هنگامی که 50 سال از فوت بیمار از عفونت مرحوم خانواده بدون پوشش بدن برای انجام آخرین مناسک و حداقل 20 نفر قرارداد عفونت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de