90-yr-مادربزرگ پیر مراحل در مقابل پلیس برای محافظت از نوه

تریبون میز وب

تگزاس, مارس 30

زمانی که پلیس متوقف تگزاس به اتهام نقض ترافیک رویارویی تبدیل زمان که 90 ساله مادر بزرگ پا در مقابل پلیس برای محافظت از نوه اش.

میدلند افسران پلیس متوقف تای Anders, 21, on May 16 برای در حال اجرا یک علامت توقف گروه در بیانیه ای گفت.

آندرس که توسط یک مرد سیاه و سفید شده بود رانندگی در راه است که تحریک سوء ظن “ساخت چندین افراطی تلاش برای طفره رفتن و اجتناب از من” یک افسر پلیس میدلند نوشت: در یک استشهاد.

میدلند اداره پلیس منتشر شد این فیلم نیز در Facebook از یک افسر ای به تصویری و 36 دقیقه bodycam تصویری در 22 مه شش روز پس از حادثه.

آن است که لازم به ذکر است که این ویدئو را نشان می دهد اتهام نقض ترافیک; پلیس می گویند این “رخ داده است قبل از فعال شدن سیستم.”پایین فرم

آندرس بود به اتهام فرار در یک خودرو در حالی که پلیس در تلاش برای دستگیری او, با توجه به بیانیه ای از پلیس میدلند.

Justin Moore, یک وکیل برای آندرس می گوید: موکل وی نژادی برفلد و بود که هیچ توجیهی برای دستگیری او.

اندرس’ مادر بزرگ سعی در خنثی کردن این وضعیت

میدلند پلیس نیز منتشر شد چهار نسخه از bodycam تصویری در وزارت Facebook page — Full-length جلوی دوربین فیلم بدن طول فیلم دوربین تمام طول صندلی عقب فیلم و کوتاه تصویری با نوشتن شرح تصاویر و.

پس از Anders می کشد به جلوی خانه خود را مادر بزرگ, صفحه اصلی, پلیس دیده می شود و شنیده می شود در bodycam تصویری درخواست آندرس به خارج شدن از ماشین خود را اما او در ابتدا رد شد. او در آنجا ماند در ماشین برای بیش از پنج دقیقه قبل از خروج با توجه به timestamped پلیس bodycam تصویری.

هنگامی که آندرس را ترک وسیله نقلیه یک افسر دیده می شود تصویری طراحی تفنگ خود را و اشاره آن را در او به گفته پلیس bodycam فیلم.

پلیس گفت که آنها خواسته Anders به راه رفتن به سمت آنها به بازداشت اما آندرس خودداری کرد و شنیده می شود در بدن کم ویدیو پرسیدن “چرا می خواهم شما را متوقف کند ؟” با دست خود در هوا.

لحظاتی بعد آندرس دیده می شود در bodycam تصویری انداختن به زانو خود را به دراز کشیدن بر روی چمن جلو.

“ما قصد داریم به شما شلیک” یک افسر شنیده می شود گفت: به آندرس.

این حادثه اتفاق افتاده است بیش از یک هفته قبل از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پس از برگزار کردن توسط پلیس در حالی که بازداشت شده است. — سی ان ان

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net