یک مایل خط به صورت رایگان مواد غذایی در ژنو, یکی از ثروتمندترین شهرهای

توسط 4am بیش از 100 نفر ایستاده بود به انتظار در تاریکی خارج از هاکی روی یخ ورزشگاه.

با 7 خط کشیده برای بیش از 1 مایل از سمت شمال به رودخانه و سپس غرب پایین رودخانه پس از آن همه در اطراف یک مرکز ورزشی پارکینگ سپس گذشته اسکواش, بوکس, باشگاه تئاتر تحت Pont de Saint-Georges قبل از دو برابر شدن پشت رودخانه کورنیش.

در اوایل بعد از ظهر شنبه گذشته نزدیک به 3 ، 000 ساکنان ژنو یکی از ثروتمندترین شهرهای کرده بود فیلتر شده از طریق این ورزشگاه به دریافت مواد غذایی بسته به ارزش حدود $25. برخی از انجام نوزادان است. برخی از آنها در صندلی چرخدار. برخی منتظر بود برای بیش از شش ساعت است.

در واژه های پزشکی, ژنو شده است که گریبانگیر توسط coronavirus بحران به مناطق دیگر از غرب اروپا است. در شهر و حومه اطراف آن کمتر از 300 ساکنان فوت کرده اند در یک جمعیت یک و نیم میلیون نفر است.

اما در شرایط اقتصادی بحران شده است ویرانگر برای ژنو طبقه — غیر مجاز و underpaid کارگران اغلب فراموش شده در مورد در یک شهرستان بهتر شناخته شده برای آن بانکداران ساعت ساز و مقامات سازمان ملل متحد.

هزاران نفر از مردم مشغول به کار در سایه اقتصاد سوئیس شغل خود را از دست یک شب در ماه مارس به عنوان هتل ها و رستوران ها و خانواده ها اخراج خود را پاک کننده ها و خدمتکاران بودند که زندگی در این کشور به طور غیر قانونی در پاسخ به مستند اجرا مرکزی دولت سوئیس.

قادر به جلب حمایت دولت بیشتر شد و سپس مجبور به تکیه خیریه برای زنده ماندن. در نهایت که تقاضا منجر به داوطلبان و مسئولان شهرستان برای راه اندازی یک هفتگی بانک مواد غذایی در هاکی روی یخ ورزشگاه در نزدیکی رودخانه است.

“اگر شما می خواستم به خط تصویری ژنو چه خواهد شما قرار داده است ؟” گفت: Laura پنبه سوئیس-انگلیسی بیمارستان دکوراتور که داوطلبان در ورزشگاه. “پول پول پول. و OK — پنیر و شکلات.”

“اما COVID داد تلنگر سمت” پنبه اضافه شده است.

Volunteers pack donated food into nearly 3,000 bags at a repurposed ice rink in Geneva on May 22, 2020. The New York Times

داوطلبان اهدا بسته های مواد غذایی به حدود 3000 کیسه را در یک repurposed یخ در ژنو در 22 مه سال 2020 است. نیویورک تایمز

Coronavirus عفونت رای کاهش یافت در ژنو در هفته های اخیر اجازه می دهد مقامات به طور قابل توجهی سهولت اجتماعی محدودیت فاصله.

اما تاثیر اقتصادی در شهر بارسلون وخیم باقی مانده است.

Sukhee Shinendorj یک زن 38 ساله از مغولستان شد و در حال حاضر زندگی می کنند در آستانه فقر حتی قبل از coronavirus سوئیس رسید. او به دست آورده حدود 1600 $در ماه به عنوان یک رستوران تمیز کننده — به سختی به اندازه کافی برای تغذیه خود و دو فرزند گران ژنو است.

سپس در مارس رستوران جایی که او مشغول به کار بسته باعث رئیس خود او را به آتش کشیدند. در حال حاضر Shinendorj ترس از دست دادن آپارتمان خود و متکی به ورزشگاه جزوه برای مواد غذایی است.

در روز شنبه او از خواب بیدار در ساعت 1 صبح و راه می رفت 2 مایل به ورزشگاه را امتحان کنید و ضرب و شتم خط. اما در حال حاضر وجود دارد چند نفر در انتظار است.

“فاجعه” Shinendorj گفت: از وضعیت او است. “این یک فاجعه است.”

پشت او را در تاریکی های غول پیکر, آرم Rolex درخشید از ساعت ساز این ستاد در سراسر خیابان.

صحنه در ورزشگاه شده اند و نامطلوب برای برخی از Genevans مجبور برای اولین بار به رسمیت شناختن عمیق اجتماعی و نابرابری آنها قبلا نادیده گرفته یا رد کرد.

ژنو به چندین سلاح سازمان ملل متحد از جمله سازمان بهداشت جهانی ، سازمان بین المللی مهاجرت و کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر است. اما اخلاق از این موسسات شده است به طور کامل تعبیه شده در داخل شهر ،

در حالی که سوئیس شهروندان و کسب و کار دریافت حمایت مالی در طول مستند از مقامات کارگران خارجی ساکن در این کشور به طور غیر قانونی بودند از چپ به دفع کردن برای خود.

حتی خارجی ها با رسمی اجازه کار شد و با احتیاط از درخواست کمک دولت ترس است که آن را سخت تر برای آنها را به تمدید مجوز خود را در آینده است. دیگران گفت: آنها به سادگی غافل از این امکان.

Nubiany Rocha, یک, حامله, برزیلی, پرستار بچه, وارد, ورزشگاه در ساعت 5 صبح هل دادن او 8-ماه-پیر دختر و حمل و نقل. رچا تا به حال معتبر اجازه کار تا 2022 او گفت: اما نمی دانستم که ممکن است او را واجد شرایط برای کمک های دولت است.

یک گروه از چاشنی فعالان برای اولین بار کشف ژنو نیاز به کمک های غذایی. در اواخر ماه مارس از فعالان Caravane De Solidarité یک گروه در اصل در پاسخ به 2015 پناهندگان بحران شروع به توزیع مواد غذایی در خیابان.

People sit outside in Geneva, as coronavirus restrictions are relaxed, on May 22, 2020. The New York Times

مردم در خارج از نشستن در ژنو به عنوان coronavirus محدودیت های آرام در 22 مه سال 2020 است. نیویورک تایمز

اما که منجر به دستگیری یکی از رهبران گروه, برای از موازین اجتماعی فاصله مقررات.

پس از یک واکنش مقامات شهرستان در پا اجازه چند گروه برای توزیع مواد غذایی از چند متروکه در مدارس. اما به عنوان خطوط در خارج از مدارس نگه داشته و طول آن روشن بود بزرگتر محل مورد نیاز بود.

بنابراین در اوایل ماه مه مقامات شهرستان مجاز داوطلبان به پایگاه خود را در Patinoire des Vernets یک سالن هاکی روی یخ فقط در خارج از مرکز شهرستان.

کمک های بین المللی گروه پزشکان بدون مرز اتحاد پیوست تلاش آوردن تخصص خود از تعداد بی شماری از مناطق جنگی برای کمک به مدیریت عملیات.

“این بسیار عجیب و غریب گفت:” دکتر روبرتا Petrucci پزشکی هماهنگ کننده برای پزشکان بدون مرز زندگی می کند که در این نزدیکی هست.

“من هرگز فکر نمی کردم من می خواهم این چند صد متر از جایی که من زندگی می کنند” گفت: Petrucci که بیشتر عادت به کار در بحران در سوریه و یمن و عراق و کنگو و لیبریا.

بدتر شدن تاثیر فروپاشی اقتصادی در این شهرستان را ضعیف نشان داده شده است توسط تعدادی از مواد غذایی بسته های داده در ورزشگاه در روز شنبه گذشته — 300 بیش از هفته گذشته است.

در نزدیکی پناهگاه بی خانمان راه اندازی توسط مقامات شهرستان در شروع بحران کارکنان گفت: آنها در ابتدا مورد استقبال افرادی که در حال حاضر زندگی می کنند در خیابان ها. اما در حال حاضر آنها پناه یک نوع جدید از بازدید کنندگان: افرادی که از دست داده ایم خانه های خود را به عنوان یک نتیجه از اقتصادی عوارض این بیماری همه گیر.

شماره ها هنوز کوچک — تنها در حدود 20 نفر در این دسته قرار می گیرند و یا 10 درصد از ساکنان در پناهگاه. اما بسیاری از آنها را وارد در دو هفته گذشته.

ورزشگاه جزوه نیز بگویید بیشتر امیدوار داستان درباره شهرستان گفت: شارلمانی هرناندز از بنیانگذاران Caravane De Solidarité.

این عملیات گسترده که متکی تقریبا به طور کامل بر روی داوطلبان و کمک های مالی محصول دهه فعالیت در این شهرستان است که ایجاد یک بیشتر تحمل فرهنگ بیش از سایر کانتون های سوئیس, هرناندز گفت.

در یک شب جمعه اهدا کنندگان به بانک غذایی شامل برخی از شهرستان ثروتمندترین ساکنان آورده است که کمک های مالی خود را به ورزشگاه در تنه خود را Porsches, Teslas و مرسدس.

“آن را تا به چیزی برای انجام با این بشردوستانه سنت در ژنو” هرناندز گفت. “این چیزی است که ما بهتر از هر شهر دیگر سوئیس.”

به عنوان او را ترک ورزشگاه در مدت کوتاهی پس از 8 صبح, Shinendorj مغولستان تمیز کننده بود و یک کیسه از مواد غذایی اما هنوز هیچ کار.

او گفت که او برنامه ریزی شده به صرف 12 ساعت بعد پیاده روی را از طریق شهرستان رفتن درب به درب برای درخواست کار می کنند.

“قبل از خورشید درخشان” او گفت:. “در حال حاضر آسمان سیاه است.”

© 2020 نیویورک تایمز اخبار سرویس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de