ثروتمند و قدرتمند و دموکراتیک هند کمک خواهد کرد نا امید چین ‘جاه طلبی هژمونیک آمریکا سناتور

واشنگتن, مارس 30

ثروتمند و قدرتمند و دموکراتیک هند کمک خواهد کرد نا امید چین “جاه طلبی هژمونیک” یکی از مقامات ارشد آمریکا گفته است در میان یک جنگ لفظی میان واشنگتن و پکن در طیف وسیعی از مسائل است.

آمریکا و چین درگیر یک رویارویی بزرگ بیش از مسائل مانند ریشه های رمان coronavirus همه گیر پکن امنیتی سرکوب در هنگ کنگ و کمونیست غول تهاجمی نظامی حرکت می کند و در مورد مناقشه دریای چین جنوبی است.

John Cornyn—یک سناتور جمهوری خواه از تگزاس—روز پنج شنبه توییتی که “ثروتمند و قدرتمند و دموکراتیک هند کمک خواهد کرد نا امید چین جاه طلبی هژمونیک.”

Cornyn نیز به اشتراک گذاشته یک op-ed نوشته شده توسط والتر راسل مید در وال استریت ژورنال که در آن ما علمی استدلال کرد که کمک به هند آسانسور خود را در دراز مدت نرخ رشد باید یکی از بالا در امریکا در سیاست خارجی اهداف است.

“امریکا برنده آن مهم ترین جنگ سرد پیروزی با کمک به دموکراسی های ثروتمند شدن در راه است که پیشرفته امنیت خود و رفاه. آن زمان برای احیای این رویکرد و هند مکان برای شروع است,” او نوشت.

مید که جیمز کلارک Chace استاد امور خارجه و علوم انسانی در کالج بارد گفت: هند یک متحد آمریکا در جنگ سرد جدید با چین است.

او اشاره کرد که بدون فشار قوی توسط نخست وزیر نارندرا مودی و حزب BJP, پارتی, هند رشد می تواند به ایجاد ثبات در نرخ که در حفظ و هند افزایش درآمد اما ترک این کشور در حال سقوط همیشه بیشتر پشت چین است.

“که نمی تواند خوب برای آمریکا و آسیا و یا به اندازه کافی خوب برای صدها میلیون فقیر هندی که ارتفاع از فقر خواهد بود عجله با رشد سریع تر. اما جامعه هند است پیچیده و دشوار خواهد بود. اصلاحات که چالش های قدرتمند حوزه نیست به راحتی تحمیل” مید گفت.

“کمک دموکراتیک هند آسانسور خود را در دراز مدت نرخ رشد به اندازه کافی برای محدود کردن فاصله با چین باید یکی از بالا در امریکا سیاست خارجی اهداف,” او اضافه شده است.

مید اشاره کرد که دستیابی به آن نیاز به کار با مقامات و کارشناسان برای پیدا کردن تغییرات قانونی و اشکال از آمریکا کمک های است که می تواند صاف راه اصلاحات. آن را به معنی تلاش برای جلوگیری از ویرانی زیست محیطی است که به دنبال چین صنعتی.

“کسانی که به درستی می خواهیم یک” کل از دولت رویکرد برای مقابله با چین باید به فکر می کنم سخت در مورد آنچه که چنین رویکردی به هند را توسعه خواهد بود و که متفقین به کمک طلب کردن در تلاش برای ایجاد یک صلح آمیز مرفه و ایمن دموکراتیک جهان,” او گفت:. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de