حکم بازداشت شریف برای شکست به نظر می رسد در دادگاه در مورد فساد

اسلام آباد مه 30

پاسخگویی دادگاه در پاکستان صادر کرده است که حکم بازداشت بحرانزده سابق نخست وزیر نواز شریف که در حال حاضر در لندن برای درمان های پزشکی برای شکست به نظر می رسد قبل از آن در مورد فساد متهم کرده که او از دریافت خودروهای لوکس و هدیه از خزانه ملی.

دادگاه در اسلام آباد روز جمعه شنیده پرونده شریف سابق آصف علی زرداری رئيس جمهور سابق و نخست وزیر یوسف رضا گیلانی به اتهام دریافت خودروهای لوکس و هدایای دیگر ارائه شده توسط مقامات خارجی که در مالکیت دولت است.

کشور ضد پيوند بدن ملی پاسخگویی دفتر (NAB) ثبت مورد در مارس 2 و قاضی سید اصغر علی در 15 مه با صدور احضاریه برای سه نفر از رهبران و همچنین دیگر متهم—خواجه انور Majeed و عبدل غنی Majeed از Omni Group.

Gillani و غنی به نظر می رسد قبل از دادگاه در حالی که نواز شریف و زرداری نیست.

یک نرم افزار برای معافیت از ظاهر ثبت شده توسط رئیس جمهور سابق بود که اعطا شده توسط پاسخگویی دادگاه. اما هیچ کس به نظر می رسد به نمایندگی از عزل نخست وزیر بنابراین قاضی با صدور حکم برای دستگیری او.

دادگاه به کارگردانی همه متهمان از جمله نواز شریف و زرداری به نظر می رسد در دادگاه برای جلسه بعدی در تاریخ 11 ژوئن.

قبلا در ژانویه ناب و مورد تایید بود پر از موارد در برابر سران سابق دولت برای تحمیل ضرر و زیان به خزانه ملی با در نظر گرفتن هدیه از خزانه ملی و گذاشتن آنها در هدیه سپرده گذاری (Toshakhana).

NAB, تایید تشکیل پرونده موارد در برابر سابق premiers شریف و گیلانی و سابق رئیس جمهور زرداری برای نگه داشتن دولت متعلق به اشیاء با ارزش و وسایل نقلیه در اختیار خود.

NAB ادعا کرده است که نواز شریف و زرداری کردم استعداد اتومبیل های منتقل شده به آنها را با پرداخت 15 درصد از قیمت در حالی که گیلانی به عنوان برتر را تسهیل و آنها را با صداقت و به طور غیر قانونی آرامش بخش روش برای پذیرش و دفع هدیه و در نتیجه باعث از دست دادن به ملی خزانه داری.

هدیه به طور معمول رد و بدل شده بین سران کشورها و یا افسران برگزاری اساسی موقعیت. با توجه به هدیه ای سپرده گذاری قوانین این هدیه باقی می ماند دارایی دولت مگر اینکه به فروش می رسد در حراج باز.

چند مورد فساد اداری راه اندازی شده است توسط دولت از نخست وزیر عمران خان در برابر 70 سال supremo از پاکستان مسلم لیگ نواز از فردی گری از دفتر دیوان عالی کشور در ماه جولای 2017 در پاناما مقالات مورد.

شریف در ماه نوامبر گذشته تا به حال سمت چپ برای لندن پس از دادگاه عالی لاهور عطا فرمود تا چهار هفته اجازه اجازه می دهد او را به خارج از کشور برای درمان خود است.

و او با تعهد به دادگاه عالی لاهور به بازگشت به پاکستان با استناد به سابقه خود را به صورت فرایند قانون و عدالت در ظرف چهار هفته و یا به عنوان به زودی به عنوان او اعلام شده است سالم و مناسب برای سفر توسط پزشکان است.

شریف همچنین با توجه به قید وثیقه در Al-Azizia میلز پرونده ای که او در آن خدمت شد و در هفت سال حبس در لاهور کوت Lakhpat زندان است. PTI

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de