COVID-19: آسام گزارش 144 جدید کروناویروس; دولت شمارش جهش به 1,024

در میان 89 موارد گزارش شده در شب 30 شد و از Kamrup, 17 از تینسوکیا, 14 هر یک از گواتی و Dhubri, 10 از Cachar و چهار از Dhemaji.

آسام عبور 1,000-علامت گذاری در COVID-19 نفر در روز جمعه با 144 جدید بیماران از جمله شش مسافران و شمارش بود در 1,024 در دولت در حال حاضر وزیر بهداشت Himanta Biswa سرما گفت. هشتاد و نه COVID-19 موارد گزارش شده در شب 25 در شب و 30 در طول روز. اختصاصی درمان واحد برای COVID-19 بيمار در گواتی کالج پزشکی بیمارستان (GMCH) شد تابعی از جمعه وزیر بهداشت گفت.

یک بازگشت پرواز از کویت حامل 155 مسافر تحت Vande بهارات ماموریت طرح وارد Lokpriya Gopinath Bordoloi فرودگاه بین المللی در شب یک سخنگوی فرودگاه اقتدار هند (AAI) گفت.

اخبار مرتبط

در میان 89 موارد گزارش شده در شب 30 شد و از Kamrup, 17 از تینسوکیا, 14 هر یک از گواتی و Dhubri, 10 از Cachar و چهار از Dhemaji. بیست و پنج جدید COVID-19 موارد تشخیص داده شد در شب — شش هوایی مسافران 11 از Kamrup (مترو) و هشت از Hojai, سرما گفت.

در میان 30 مورد جدید گزارش شده در طول روز و 16 بودند از Golaghat شش از Karimganj و هر دو از لخیمپور, Cachar, Hailakandi و کربی Anglong, او گفت:. بیست و چهار بيماران ترخيص شده در روز جمعه از جمله 12 از Mahendra موهان Choudhury بیمارستان (MMCH) شش از GMCH سه از سیلچر کالج پزشکی بیمارستان و یکی از جرحت کالج پزشکی بیمارستان در نظر گرفتن تعدادی از بهبود و ترخيص بيماران در دولت به 125.

از مجموع 1,024 موارد 892 فعال هستند در حالی که چهار نفر از بیماران فوت کرده اند سه نفر مهاجرت کرده اند و 125 بهبود وزیر گفت. سرما نیز افتتاح منحصر به فرد COVID-19 درمان واحد در GMCH و گفت: 150 تومان-کرور مرکزی-بودجه واحد است که شاید اولین در نوع خود در شرق هند. آن است که در یک ساختمان جدید و 236 تخت — 50 در ICU و 186 در این بخش — با هر تخت داشتن اختصاصی عرضه گاز پزشکی.

واحد مرکزی تهویه مطبوع و مجهز به 14 اشعه ماورای بنفش ضد باکتری تابش (UGVI) سیستم های وارداتی از کشور کانادا کمک خواهد کرد که به بهبود کیفیت هوا در محیط داخلی و باکتری های مدیریت. سرما گفت: آخرین COVID-19 بیماران عمدتا کسانی که در بازگشت از کشورهای دیگر. این هفته به تنهایی دیدم 637 موارد است. دوشنبه دیدم بالاترین تک-بعد سنبله از 156 موارد پس از 139 روز سه شنبه 101 روز چهارشنبه 97 روز پنج شنبه و 144 روز جمعه.

دولت است و بخشی از اصلاح پروتکل های موجود برای COVID-19 آزمون که توسط سواب نمونه از تمام بیماران باید انجام شود در روز پنجم پس از اولیه نتیجه مثبت است. اگر نتیجه آزمایش نمونه های گرفته شده در روز پنجم است منفی تکرار سواب نمونه برداشته خواهد شد در روز ششم.

اگر نتایج حاصل از هر دو نمونه گرفته شده در پنجمین و ششمین روز منفی بیمار خواهد شد از بیمارستان منوط به تایید بدون علامت وضع و تصویب تخلیه توسط دولت تخلیه هیئت مدیره با توجه به سفارش توسط دولت بهداشت و رفاه خانواده بخش اصلی وزیر سمیر Sinha.
بیمارستان ها و آزمایشگاه های تست خواهد اولویت را به تست COVID-19 بيمار.

در آسام 92,390 نمونه آزمایش شده اند برای COVID-19 تا کنون با 10,24 تست مثبت 84,933 منفی و باقی مانده نتایج انتظار بر اساس یک خانواده و سلامت وزارت رفاه بولتن. دولت تصمیم گرفته است که هر کس که از خارج فرستاده خواهد شد برای نهادی شده است. هیچ صفحه اصلی قرنطینه اجازه خواهد داشت برای اولین بار طی هفت روز تا نتایج آزمایش را دریافت کرد.

آن ساخته شده است تغییرات جزئی به معافیت از نهادی قرنطینه که شامل هر زنی که سفر به تنهایی به آسام با قطار یا هواپیما نیاز به نهادی تحت قرنطینه ارائه شده او است بدون علامت است اما به انجام 14 روز خانه قرنطینه پس از انطباق با سلامت پروتکل های چنین به عنوان مجموعه ای از سواب نمونه برای COVID-19 تست.

ارشد هر شهروند است که در سفر به آسام توسط هوا نیاز به نهادی تحت قرنطینه ارائه شده فرد بدون علامت. این فرد باید تحت یک خانه قرنطینه برای 14 روز. معافیت از نهادی قرنطینه در مورد شهروندان ارشد است و نه قابل استفاده برای مسافرت با اتوبوس یا قطار.

برای ارتش و نیروی هوایی مرکزی پلیس مسلح پرسنل نیروهای سفر به آسام هر سازمان باید معرفی یک مقام ارشد به عنوان آن گره افسر به برقراری ارتباط با منطقه دادستانی و دیگر نمایندگان از دولت به عنوان مورد نیاز است.

این گره افسر باید ارتباط جنبش بازگشت پرسنل در پیشبرد به DMs که در آن پیاده فرودگاه یا ایستگاه قطار واقع شده است و مناطق که در آن اردوگاه و یا گروه مراکز قرار دارد.
این گره افسر را تایید می کنند که کافی نهادی قرنطینه امکانات ایجاد شده برای پرسنل در داخل اردوگاه است. وجود خواهد داشت به طور کلی پروتکل برای ارتش نیروی هوایی و CAPF پرسنل رسمی و وظیفه و یا استقرار.

غربالگری از همه پرسنل انجام خواهد شد در پیاده ایستگاه راه آهن یا فرودگاه توسط مقامات منطقه در هماهنگی با ارتش, نیروی هوایی CAPF مقامات. پرسنل را به طور مستقیم اقدام به اردوگاه خود را که در آن کافی نهادی امکانات قرنطینه خواهد شد ایجاد شده توسط مقامات. هر بدون علامت پرسنل را مجبور به انجام یک ترکیب نهادی قرنطینه داخل اردوگاه یا اردوگاه. دفاع پرسنل بازگشت به خانه خود را در آسام در مرخصی خواهد شد که به دنبال قرنطینه و تست پروتکل های مقرر برای عموم با توجه به سفارش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de