Globally, 1.5 bn students are impacted, of which 830 mn do not have requisites for online schooling.در سطح جهان 1.5 میلیارد آموزان نهفته که 830 mn ندارد نیاز برای تحصیل آنلاین.

توسط Ashok Pandey & Amit Kumar

ناشناخته طبیعت Covid-19 تا به جهان توسط طوفان گرفته شده. در سطح جهان 1.5 میلیارد آموزان نهفته که 830 mn ندارد نیاز برای تحصیل آنلاین. هند به تنهایی حدود 400 mn کودکان در دسته بندی های بالا.

اخبار مرتبط

اجتماعی و عاطفی شناختی و تندرستی معنوی از دانش آموزان نیاز به اولیه جهانی نگرانی در این ساعت. اختلال در یادگیری می تواند آسیب زا به خصوص برای به حاشیه رانده شده و گروه های آسیب پذیر. شکاف دیجیتال است بیشتر در معرض اکتشافی.

کشورها باید توانمند سازی مدارس را فعالانه توسعه آموزش و پرورش تداوم طرح (ECP) و فعال کاهش خطر مدل (PRMM) است که به دنبال یک سه گام روش.

بقا: آموزش و پرورش و تندرستی به عنوان هدف اصلی باید به یک اولویت در حالت زنده ماندن. معلمان و مربیان شایسته به رسمیت شناختن به عنوان خط مقدم مراقبان که به نمایش گذاشته اند قابل توجه مقاومتی فداکاری و تعهد در رسیدن به دانش آموزان با استفاده از تماس های تلفنی که در آن استقرار فن آوری دیجیتال دشوار بود.

اما یکی از نیاز به غیر روحانی تاکید خاص بر ساختمان معلمان ظرفیت و آنها را با ارائه پشتیبانی لازم از جمله ویژگی های و تندرستی.

بازسازی: این مرحله است که مرحله دوم است که می رود همراه با بقا فاز. اعمال می شود و یا دست در آموزش و پرورش و اجرا از آسیاب آموزش و پرورش باید درایو مدارس برای تبدیل شدن به ایده-رشد و مهارت-توسعه مراکز برای دیدار با تقاضا برای شغل آینده. فاز دوم بستگی به رابطه بین معلم و یادگیرنده و یک مخلوط پیچیده از حضوری و آموزش از راه دور.

پیشرو-by-Example: آموزش و پرورش باید اصلاحات خود را نگه داشتن به آینده را در ذهن ایجاد توازن میان ما مبرم ترین نیاز با چشم انداز مشاغل و مهارت و اشتغال است. متنی و راه حل های خلاقانه را باید مقدم بر compliances. نهادی استقلال مشخص می شود, مراقبت فعال و تطبیقی رهبری می تواند بازی-changer.

قوی آموزش و پرورش تداوم طرح در سطح مدرسه همراه با یادگیری مادام العمر, فرصت, فعال, پیشگیری از خطر طرح و چارچوب یادگیری تلفیقی با هدف کل جمعیت دانشجویی را سپر آموزش و پرورش اکوسیستم از یک سقوط ممکن است.

Pandey است رئیس شورای جهانی آموزش شهروندی و مدیر Ahlcon مدارس و کومار موسس-مدیر Shabda

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de