در سال قبل از خود کشنده برخورد جورج فلوید, 46, و افسر در حال حاضر متهم با مرگ او درک چوین, 44, مشغول به کار در همان مینیاپولیس, لاتین, کلوپ شبانه, هر دو بخشی از تیم مسئول نگه داشتن داد و بیداد کن مشتریان تحت کنترل است.

مسیر خود عبور برای آخرین بار در پایانی نور از روز یادبود شب ها در یک گوشه ای از فروشگاه های شناخته شده به عنوان بهترین مکان در شهر برای پیدا کردن منتول سیگار. در عرض یک ساعت فلوید مرده بود و او آخرین درخواست و gasps گرفته شده در horrifically گرافیک تصویری.

در یک حرکت است که پس از درخواست تظاهرات در شهرهای سراسر کشور چوین زانو زد فلوید در پشت یک خودروی پلیس در خارج از فروشگاه. به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه, با توجه به شکایت کیفری واصل جمعه توسط Hennepin County district وکیل این افسر پلیس فشرده زانو خود را به Floyd گردن در سکوت خیره به سمت زمین خود را به عنوان اسیر gasped بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد.

تماشاگران دست تکان داد خود را همراه و نفرین و التماس برای کمک و هنوز دو دقیقه و 53 ثانیه پس از فلوید متوقف شده بود معترض شد و بی توجه افسر ادامه داد: به زانو زدن.

در مورد تبدیل شدن به بخشی از یک شرکت-آشنا سابقه خشونت های پلیس در سال های اخیر است که در آن مردان آمریکایی آفریقایی کشته در برخورد بودند که تکان دهنده دنیوی در ریشه های خود را — اریک گارنر که پس از سال 2014 بازداشت در نیویورک برای فروش سیگار بدون مالیات تمبر; مایکل براون که در برخورد با پلیس همان سال در فرگوسن میسوری پس از راه رفتن در خیابان به جای استفاده از پیاده رو.

فلوید را مورد شروع با یک گزارش از تقلبی $20 bill که یک انبار دار گفت: او تلاش برای تصویب به خرید سیگار.

“او مرده برای هیچ — چیزی در مورد جعلی لایحه — که هیچ بود” گفت: Jason پولک و 53 شهرستان راننده اتوبوس و یکی از تعدادی از جنوب مینیاپولیس ساکنان که ابراز خشم و انزجار بیش از این مورد است.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz به نام کشنده دستگیری و شب از تظاهرات خشونت آمیز که آمده اند پس از آن “یکی از تاریکترین فصل است.”

“خدا را شکر یک فرد جوان تا به حال یک دوربین به آن” فرماندار گفت.

با چوین در بازداشت و رسما متهم سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس دادستان در حال حاضر باید سعی کنید به درک آنچه اتفاق افتاده است در هرج و مرج لحظات قبل از فلوید گرفته شد به Hennepin شهرستان مرکز پزشکی و مرده در 9:25 بعد از ظهر

حساب از شاهدان تلفن همراه و نظارت تصویری و شارژ اسناد منتشر شده جمعه بگویید خیلی از داستان چگونه “جعل در حال پیشرفت” بازداشت آشکار شد.

فلوید شده بود یک ستاره فوتبال و بازیکن بسکتبال در دبیرستان در حال حرکت به مینیاپولیس حدود پنج سال پیش. هنگامی که او بازگشت به هوستون برای مادرش مراسم تشییع جنازه دو سال پیش به او گفت: پسر عموی که مینیاپولیس آمده بود به مانند خانه احساس راحتی کنید. “او چنین مبارک مرد او را دوست داشت به اطراف مردم عاشق به رقص و او دوست داشت در مینیاپولیس گفت:” Jovanni Thunstrom که متعلق به Conga لاتین اغذیه فروشی و مشروب فروشی که در آن فلوید می کرد امنیت در شب سالسا. “او در راه می رفت هر روز با یک لبخند در چهره اش.”

آن را به یکی دیگر club, El Nuevo بازار مال فروشان که در آن هر دو فلوید و چوین کار کرده است. مایا سانتاماریا فروش می رسد که این باشگاه در ماه ژانویه گفت که او شک داشتند که دو مرد تعامل.

فلوید کار گاه به گاه weeknight او گفت: در حالی که چوین کار کرده و امنیت در تعطیلات آخر هفته بیش از 17 سال گذشته. گاهی اوقات در طول این باشگاه خشن و بی ادب “شهری, شب,” او گفت: هنگامی که آن را در درجه اول به تساوی یک آمریکایی آفریقایی مشتریان چوین بود و گاهی اوقات بیش از حد تهاجمی با مشتریان گاهی اوقات با استفاده از اسپری فلفل, او گفت:.

“من باید کلمات را با او در مواقع مختلف وقتی که من فکر می کردم او نبود واکنش مناسب بر اساس وضعیت در دست” او گفت:. “آن را مانند صفر اعتصابات و شما خارج است.”

فلوید برادر کوچکترش رادنی فلوید, 36, گفت: او در مرکز هر اتاق او راه می رفت. “همیشه خندان همیشه کسی به شما صحبت می تواند به و می دانم که شما نمی خواهد در نظر گرفته شود.”

کشنده برخورد آغاز شد فقط قبل از 8 p. m. زمانی که فلوید وارد جام غذاهای یک انجمن فروشگاه های اجرا شده توسط چهار برادر و یک کارمند فروشگاه ادعا کرد که او تا به حال برای پرداخت سیگار با تقلبی $20 bill. پلیس یک تماس از فروشگاه در 8:01 بعد از ظهر

“ام کسی می آید در فروشگاه ما و با ما حساب های جعلی و ما متوجه آن قبل از او در سمت چپ فروشگاه” تماس گیرنده گفت: با توجه به متن منتشر شده توسط مقامات “و ما فرار پشت آنها نشسته بود در ماشین خود را.”

کارمند فروشگاه خواستار سیگار پشت. “اما او نمی خواهید برای انجام این کار است و او را به نشستن در ماشین خود را به علت او بدجور مست و او را در کنترل خود را از” فروشنده گفت: با توجه به متن تماس با پلیس. “او است نه اقدام درست است.”

توزیع کننده فشرده برای توضیحات و تماس گیرنده در توصیف این مرد به عنوان بلند, طاس حدود 6 فوت قد.

“او سفید, سیاه, مادری, اسپانیایی, اسیایی?”

“چیزی مانند این که” caller پاسخ داد.

“کدام یک ؟ سفید, سیاه, مادری, اسپانیایی, اسیایی?”

“او یک پسر سیاه و سفید,” تماس گیرنده گفت.

پس از مدت فرشته با شکوه یک مشتری به طور منظم و کارمند سابق وارد شده در فروشگاه به دنبال منتول سیگار. پلیس در حال حاضر خارج است. با شکوه گفت: کارمند یک نوجوان بود احساس بد او به پلیس گفت که او تنها به خاطر آن بود که پروتکل.

کارمند برگزار شد تا یک خورده لایحه و آن را نشان داد به او. این لایحه آشکار جعلی, او گفت:. “جوهر بود و هنوز هم در حال اجرا,” او گفت:.

با شکوه گفت: او را دیدم یک افسر رویکرد فلوید با دست خود را در تفنگ خود را در ران.

شارژ اسناد می گویند که ماموران در بر داشت فلوید در یک پارک آبی, ماشین با دو مسافر. به زودی اضافی واحدهای پلیس وارد شد و ماموران تلاش برای به دست آوردن فلوید به یک وسیله نقلیه پلیس. اما او تلاش می کرد.

“آقای فلوید نیست به طور داوطلبانه در ماشین و با تلاش افسران عمدا سقوط و گفت: او که قرار بود در ماشین و امتناع ایستاده هنوز هم” با توجه به شارژ سند است.

حتی قبل از او قرار داده شده بر روی زمین زیر چوین زانو به گفته دادستان ها’ حساب در حالی که ایستاده در خارج از ماشین فلوید آغاز شد گفت: بارها و بارها که او نمی تواند نفس بکشد.

چوین سعی کردم به جای او در ماشین پلیس با افسر J. A. Kueng را کمک کند.

در 8:19, چوین کشیده فلوید از سمت مسافر از تیم ملی ، فلوید به زمین برخورد کردن دستبند هنوز هم در. Kueng برگزار شد فلوید را در حالی که افسر توماس لین برگزار شد ،

چوین تسلیم چپ خود را تا زانو در “منطقه آقای فلوید سر و گردن” اسناد و مدارک گفت و فلوید همچنان به اعتراض: “من نمی توانم نفس بکشم” او گفت: بارها و بارها.

به نام او برای مادرش. او گفت: “لطفا.”

یکی از افسران اخراج خود را درخواست.

“شما در حال صحبت کردن خوب” یک افسر گفت: با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

حداقل یک افسر نگران بود: لین پرسید: اگر افسران باید رول فلوید در کنار او.

“نه ماندن قرار داده که در آن ما او را” چوین پاسخ داد.

“من نگران هستم در مورد هیجان زده هذیان و یا هر آنچه که” لین گفت.

“به همین دلیل ما او را در معده خود” چوین پاسخ داد.

در 8:24 بعد از ظهر فلوید متوقف شد.

Kueng بررسی فلوید راست مچ دست به صورت یک پالس. “من می توانم پیدا کردن یک,” او گفت:.

هنوز هیچ یک از افسران نقل مکان کرد.

در 8:27 p. m., هشت دقیقه و 46 ثانیه پس از او تا به حال کاهش خود را بر روی فلوید را گردن چوین در نهایت منتشر شد زانو خود را.

این دفتر معاینات پزشکی ذکر شده در زمان مرگ به عنوان 9:25 بعد از ظهر

c.2020 شرکت نیویورک تایمز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de