راه اندازی صاحبان گفت: به دنبال سلامت قوانین ایمنی کرایه بدون تغییر باقی می ماند

اما مسافر کرایه باقی خواهد ماند بدون تغییر گلم سدک رئیس بنگلادش آب حمل و نقل داخلی سازمان و یا BIWTA گفت: پس از دیدار با راه اندازی صاحبان در روز جمعه.

دولت تصمیم به لغو ممنوعیت حمل و نقل عمومی سیستم اجازه می دهد اپراتورها به حمل تعداد محدودی از مسافران از مه 31, روز دفاتر بازگشایی در مقیاس محدود است.

خالد محمود Chowdhury, دولت, وزیر حمل و نقل بود گفت: قبلا در یک پیام ویدئویی که مقامات به دنبال به جلو به رزومه راه اندازی خدمات کاهش تعداد مسافر توسط تقریبا نیمی.

“ما در مورد چگونه ما می تواند رزومه خدمات حفظ بهداشت دستورالعمل های ایمنی. هیچ تصمیم گیری ساخته شده در مسافر کرایه” سدک گفت.

“پس از از سرگیری خدمات نشستن با صاحبان دوباره اگر سلامت اقدامات ایمنی تعیین شده توسط دولت منجر به کاهش تعداد مسافران. اما ما باید به در نظر گرفتن مشکلات مسافران نیز هست.”

“تنها یک سوم از درآمد ما خواهد بود امن اگر ما حمل و نقل مسافران پس از اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. آن را نمی خواهد حتی پوشش ما هزینه های سوخت. ما نمی توانیم ادامه خدمات اگر ما چنین ضرر و زیان هر روز” Mahbub الدين احمد رئیس انجمن صاحبان گفت: پس از حضور در این نشست است.

انجمن خواسته است BIWTA رئیس و مقامات در نظر گرفتن افزایش کرایه اگر تعداد مسافران کاهش می یابد با توجه به دستورات طراحی شده برای مقابله با کروناویروس گسترش احمد گفت.

“صاحبان سر گرفته خواهد شد خدمات از یکشنبه. آنها مجاز به افزایش کرایه و گفته شده است برای حمل مسافر در خط با بهداشت قوانین” BIWTA سخنگوی مبارک Hossain Majumder گفت: bdnews24.com.

“تصمیم به افزایش کرایه در نظر گرفته خواهد شد پس از مشاهده این وضعیت در 10 روز اول پس از بازگشایی,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de