مودی 2.0: مودی دولت تحت فشار قرار دادند BJP هسته دستور کار در سال اول – 5 تصمیم گیری های کلیدی

modi government anniversary, modi 2.0مودی دولت اتمام یک سال ، (فایل عکس از ساعت نارندرا و خانه وزیر Amit Shah)

مودی 2.0, مودی دولت دستاوردها: این مودی 2.0 دولت کامل در امروز. بی جی پی به رهبری NDA جاروب به پیروزی در سال گذشته انتخابات و برنده شدن بیش از 350 نفر. حکم آمد با یک بار سنگین تر از انتظارات عمومی از یکی از قبلی است و مودی دولت در حرکت رو به جلو با اعتماد به نفس در انجام آنها. سال اول مودی 2.0 یاد می شود برای تحقق چندین دهه وعده های Bharatiya Janata Party و چالش هایی که با آن در قالب coronavirus به فشار از طریق آن دستور کار است.

در سال اول از مودی 2.0 دولت گرفته است چند تصمیم گیری های کلیدی از جمله abrogation از ماده 370, جرمانگاری talaq سه گانه ضد ترور, تروریسم, قانون تابعیت (متمم) قانون و دادگاه عالی حکم در ایودیا مورد به عنوان یک انگیزه.

اخبار مرتبط

BJP معاون رئیس جمهور Vinay Sahasrabuddhe گفت که پس از اتمام سال اول مودی 2.0 است همه چیز در مورد نگه داشتن وعده. “همچنین در مورد سه Cs: اعتقاد راسخ و شجاعت و تعهد است. اول محدود شد در مورد اجرای موثر طرح های رفاه که به همراه داشت به نتایج قابل توجه” او گفت و اشاره کرد که این حرکت در ماده 370 و کا بسیار طبیعی پس از اخذ تاییدیه دریافت یک تجدید و تمدید حکم 2019 در انتخابات است.

از abrogation از 370 مقاله از جامو و کشمیر و ساخت و ساز رم Mandir در ایودیا هر دو شده اند دو کلید ایدئولوژیک برجسته BJP را manifestoes بیش از چند دهه و هر دو مسائل حل و فصل شد در حمایت از این حزب در یکی از آخرین سال است.

ماده 370

Abrogation از ماده 370 که اعطا وضعیت ویژه به جامو و کشمیر شد و فروش اولیه نقطه برای مودی دولت که در 100 روز آینده بازگشت به قدرت است. این موضوع را دیدم سیاستمداران به دو اردوگاه تقسیم شده با دولت مودی داشتن دست بالا. بسیاری از کنگره و دیگر احزاب طرفه با BJP خروج از رهبران مخالف دادند. دولت گفت: ماده 370 abrogation لازم بود برای ادغام کامل از کشمیر به هند است. آن را نیز باز دولت به دو اتحادیه در مناطق جامو و کشمیر را بدست آورد و لاداخ بخش ارسال یک پیام قوی به پاکستان که دهلی نو آماده شد به مقابله به مثل در همان ظرفیت است. BJP گفت که این تصمیم چیزی بود که هیچ دولتی تا به حال شجاعت به انجام است. هر دو نخستوزیر و وزیر Amit Shah زحمت نیست در مورد مخالفت و انتقاد و تصمیم گیری به طور گسترده ای مورد ستایش قرار داد توسط شهروندان است. حمایت گسترده به مودی دولت چپ اپوزیسیون به ویژه کنگره خجالت.

Talaq سه گانه

موضوع دیگری که در سمت چپ این اپوزیسیون فاسد شده و به BJP دست بالا بود و این موضوع از سه گانه talaq. BJP دولت موفق به جرم عمل فوری طلاق در میان مردان مسلمان و با موفقیت تحت فشار قرار دادند از طریق هر دو مجلس پارلمان با وجود مخالفت از اردوگاه خود را.

UAPA

فعالیت های غیر قانونی پیشگیری از قانون اصلاح شد توسط دولت به دندان های بیشتر به سازمان. اپوزیسیون مخالف این اما خانه وزیر Amit Shah قرار داده تا یک دفاع قوی. دولت گفت: اصلاح در این قانون لازم بود برای مبارزه با تروریسم فعالیت است. اصلاح اعطا قدرت به دولت برای تعیین یک فرد به عنوان یک تروریست و تصاحب اموال خود را. مخالفان استدلال پهن بود که به نام اصلاح شدیدی.

رم Mandir

پس از آن آمد Ram, Mandir حکم. ساخت و ساز از Ram Mandir برجسته است در هر انتخابات مانیفست بی جی پی برای چند دهه, اما آن را نمی خواهد از ویژگی های در انتخابات مقالات زعفران حزب دیگر به این موضوع شد در نهایت حل و فصل توسط دیوان عالی کشور است. این دادگاه عالی به نفع رم Mandir بود که مورد انتقاد بسیاری از مسلمان سیاستمداران و رهبران مذهبی جامعه است. این حکم راه را برای ساخت یک معبد در محل مورد مناقشه و این روند در حال حاضر آغاز شده است.

قانون شهروندی

پس از آن آمد شهروندی (متمم) قانون. عبور از کا که به دنبال اعطای تابعیت به غیر مسلمانان از سه همسایه اکثریت مسلمان کشور (پاکستان و بنگلادش) در زمین از آزار و اذیت مذهبی باعث شدید تظاهرات خشونت آمیز. همچنین یکی از وعده های کلیدی ساخته شده توسط این حزب در آن مانیفست. احزاب مخالف و گروه های اجتماعی استدلال کرده اند که NRC در رابطه با این کا را می توان تبعیض آمیز راه اندازی تظاهرات خشونت آمیز. این تظاهرات باعث شد نخست وزیر نارندرا ادعا که دولت مورد بحث نیست هر حرکت برای پیاده سازی ملی ثبت نام از شهروندان است.

مرد پشت همه این تصمیمات بود Amit Shah مورد اعتماد ترین مرد مودی. شاه خدمت کرده بود به عنوان خانه وزیر گجرات زمانی که مودی بود وزیر. بین 2014 و 2019 شاه خودش را نگه داشته و دور از دولت و عملکرد, اما مودی طناب در شاه پس از 2019, پیروزی, نمایش قصد خود را که بعد از پنج سال را ببینید, برخی از تصمیمات قبلی دولت فاقد شجاعت به انجام. شاه حق ظهور به عنوان دوم قابل رویت ترین و قدرتمند صدای دولت او به عنوان سرنشین, دولت در تصمیم گیری های مربوط به جامو و کشمیر UAPA و کا در میان دیگران.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de