حرکت بیش از James Bond: هند بازده ادعا پرنده جاسوسی به پاکستان

“کبوتر شد مجموعه رایگان دیروز (28 مه) پس از هیچ چیز مشکوک پیدا شده بود گفت:” شایلندرا میشرا, یک مقام ارشد پلیس در هند-اداره کشمیر. معلوم بود که در آن پرنده منتشر شد و اینکه آیا این پرواز را به صاحب آن است.

پاکستان صاحب کبوتر به حال خواست هند به بازگشت او پرنده که هند روستاییان بیش از تبدیل به پلیس پس از کشف آن است.

“این فقط یک گناه,,,, پرنده,” حبیب الله صاحب پرنده که می رود فقط یک نام به رویترز گفت در روز جمعه.

او با رد اتهامات که اعداد نوشته شده بر روی یک حلقه در کبوتر پا شد کدهای به معنای برای گروه های شبه نظامی فعال در منطقه مورد مناقشه کشمیر.

حبیب الله که زندگی در یک روستا در نزدیکی مرز کشمیر یکی از مهمترین militarised مناطق در جهان گفت: این پرنده تا به حال شرکت در یک کبوتر مسابقه, مسابقه و این رقم در پای پرنده است او بودند شماره تلفن همراه.

این ورزش محبوب است به خصوص در روستاهای مرزی گفت: یاسر خالد از شاکر گره کبوتر باشگاه اضافه کرد از جمله مسابقات برگزار می شود در هند بیش از حد و غیر معمول نیست برای از دست دادن یک پرنده در هر دو طرف. صاحبان شناسایی پرندگان خود را با تمبر بر روی بال های رنگ و حلقه در پا.

“ما تا به حال به پرنده به بازداشت برای بررسی اگر آن را در حال استفاده برای جاسوسی” یک مقام ارشد هندی مرز افسر امنیتی گفت: درخواست ناشناس ماندن در حالی که در توضیح این بخش از تمرین داده مرزی حساسیت.

در سال 2016 یک کبوتر شد به هند بازداشت پس از آن پیدا شد با توجه به تهدید نخست وزیر هند نارندرا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de