هشدار از tightrope جلوتر پیاده روی به عنوان دولت های نبرد COVID-19 بحران برنده جایزه نوبل پیتر چارلز Doherty ابراز نگرانی در مورد پر جمعیت کشورهایی مانند هند آرامش بخش مستند هنجارها در حالی که همچنین با توصیف کامل خاموش کردن به عنوان یک اقتصادی و اجتماعی و عدم امکان.

اخبار مرتبط

استرالیا immunologist که هشدار داد که تعدادی از COVID-19 مورد افزایش در روزهای آینده گفت: اولین قاب زمان برای یک واکسن موثر رفتن به تعداد زیادی از مردم است نه برای 12 ماه. “اگر همه به خوبی می رود با تست ما می دانیم که اگر برخی از نامزد واکسن خطر و موثر به عنوان اوایل سپتامبر/اکتبر. سپس نورد واکسن خارج خواهد شد و بستگی به نوع محصول و چگونه به سرعت آن را می توان ساخته شده است قرار داده و در ویال و به این ترتیب” Doherty گفت PTI در یک ایمیل مصاحبه از ملبورن.

رمان coronavirus او اضافه می کند تغییر سریع مانند آنفلوانزا و از آنچه که تا کنون شناخته شده است همان واکسن باید در همه جا. Doherty که با گروه میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دوهرتی دانشگاه ملبورن, برنده جایزه نوبل پزشکی در سال 1996 برای کشف چگونه سیستم ایمنی بدن را متمایز ویروس-سلول های آلوده از نرمال هستند.

بحث در مورد این مستند گفت: “اگر آن را صرفا یک ماده سخت علوم در همه جا باید بماند قفل شده است. اما آن را بسیار اقتصادی و اجتماعی و عدم امکان. انتظار او گفت: این تعداد را افزایش و محدود کردن گسترش بستگی دارد مردم اقدام مسئولانه و ظرفیت برای پاسخ سریع و گسترده تماس با تست.

و در یک پرجمعیت کشور مانند هند من فکر می کنم که آن را بسیار دشوار خواهد بود”دانشمند گفت. چند کشور از جمله هند آغاز آرامش بخش مستند هنجارها در اواسط ماه مارس با وجود این که هشدار در مورد موج دوم. هند مستند آغاز شد در 25 مارس و پس از تمدید شده است. مرحله چهارم به پایان می رسد در روز یکشنبه.

پرسید که آیا وجود دارد هر گونه جایگزین برای یک مستند 79 ساله گفت: “هیچ گزینه دیگری به غیر از بسته شدن مرزها. کره جنوبی, برای مثال, انجام, عظیم سینه های فشرده تست و تماس با ردیابی در یک کشور ثروتمند با یک بسیار منظم جمعیت. در غیر این صورت نه تا ما موثر واکسن.”

او اضافه کرد که او شخصا نمی بینم نقطه از بسته شدن مرز برای مردم در آینده اگر وجود دارد در حال حاضر شیوع بالای بیماری در جامعه مگر اینکه آن را برای اجتناب از نیاز به مراقبت از آنها و استفاده از کمیاب تخت بیمارستان”.
با توجه به Doherty این کوروناویروس “یک ویروس جدید است که مستقیما از طبیعت”. آن (ویروس) نقل مکان کرد تا به سرعت در سراسر جهان به دلیل از مردم مسافرت در بین هواپیما و همچنین توریستی کشتی,” او اضافه شده است.

Immunologist همچنین هشدار داد در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 و گفت: زمان و برنامه ریزی محاکمه ضد مالاریا دارو باید متوقف شود. درک من این است که استفاده از این دارو در بیماری شدید است که قطعا منع نشان داد اما هنوز مشخص نیست که صورت گرفته تحت نظارت های پزشکی, آن می تواند برخی از مفید اثر صورت گرفته در اوایل و یا به عنوان پیشگیری. این دادگاه فقط نمی شده است به درستی انجام می شود” Doherty اشاره کرد.
از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) حمایت کرده است استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان یک بازدارنده در برابر

COVID-19 حتی پس از این که به حالت تعلیق آزمایش های بالینی این دارو با استناد به نگرانی های ایمنی. پرسید که آیا پلاسما درمانی می تواند یک درمان موثر برای COVID-19 دوهرتی گفت: “ما فاقد خوب به درستی آزمایش های کنترل شده اما به خصوص اگر پلاسما تست شده برای سطوح آنتی بادی وجود دارد و شواهد از فعالیت های خوبی را از آن می تواند مفید باشد. اگر من تا به حال بیماری و ارائه شد پلاسما درمانی من قطعا قبول اما من نمی خواهد را هیدروکسی کلروکین.”

Doherty نیز بسیار خوش بینانه در مورد گله ایمنی در حال توسعه در برابر SARS-CoV-2 عفونت است. “ما فکر می کنیم که (herd immunity) قطع خواهد شد و یک اثر آشکار هنگامی که 60 درصد از افراد آلوده شده اند. بهترین امید برای افزایش ایمنی گله با یک واکسن” اعلام کرد.

گله ایمنی شکل غیر مستقیم حفاظت از بیماری های عفونی است که هنگامی رخ می دهد که درصد زیادی از جمعیت تبدیل شده است سیستم ایمنی بدن به عفونت چه از طریق واکسیناسیون و یا عفونت های قبلی. تعداد COVID-19 موارد عبور کرده اند 5.9 میلیون نفر و مرگ و میر 3,65,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز در روز شنبه.

در هند, مرگ و میر افزایش یافته است به 4,971 و تعداد موارد به 1,73,763 با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت در روز شنبه. چندین ایالت از جمله ایالت بیهار اوتار پرادش Madhya Pradesh, Jharkhand و Chhattisgarh, اند, گزارش یک افزایش در تعداد از مستند هنجارهای شد آرام در اوایل ماه مه و کارگران مهاجر به خانه.
در اوتار پرادش به عنوان مثال تعدادی از عفونت ها افزایش یافت و از حدود 3000 در مارس 4 به 6,532 در مارس 26. به طور مشابه, Bihar در تعداد افزایش یافته و از حدود 500 به بیش از 2700 در این دوره است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de