نمونه های جدید موشک SpaceX Starship انفجار در تگزاس آزمون پد

مه 30

یک نمونه اولیه از SpaceX آینده heavy-lift موشک کشتی فضایی منفجر شد و در روز جمعه در زمین آزمایش در جنوب تگزاس به عنوان ایلان فضای شرکت به دنبال یک برنامه توسعه تهاجمی به پرواز راه اندازی خودرو برای اولین بار.

تست انفجار ربطی به SpaceX آینده راه اندازی دو فضانورد ناسا از فلوریدا مرکز فضایی کندی با استفاده از موشک های مختلف سیستم فالکون 9 با خدمه کپسول اژدها ثابت در بالای صفحه.

یک نمونه اولیه از بین رفته در مواد منفجره سنگ اسمانی بزرگ در SpaceX را در بوکا چیکا سایت آزمون در روز جمعه به عنوان دیده می شود در یک livestream ثبت شده در سایت ناسا Spaceflight. هیچ فوری نشانه ای از آسیب. SpaceX بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

کشتی فضایی یک موشک ایستاده 394 پا قد بلند طراحی شده است برای حمل انسان و 100 تن محموله به ماه و مریخ است. این فضا شرکت برنامه ریزی شده نسل بعدی به طور کامل قابل استفاده مجدد راه اندازی خودرو, مرکز مشک را به جاه طلبی های انسان را به فضا سفر مقرون به صرفه است.

جنوب تگزاس تسهیلات نشسته در کنار یک محله کوچک است که SpaceX شده است در تلاش برای خرید, برای, تست, فضا, اما برخی از ساکنان را تحت فشار قرار دادند در این شرکت را ارائه می دهد و متهم مشک را وکلای غیر واقع بینانه پایین ارزیابی اموال.

SpaceX در میان سه شرکت اعطا ترکیب 1 میلیارد دلار با ناسا در ماه گذشته به توسعه موشک سیستم قادر به گذر گاه باری و انسان به ماه. SpaceX پیشنهاد کشتی فضایی برای جایزه.

FAA اعطا فضای شرکت مجوز پنج شنبه شروع به انجام اولین پرواز زیر مداری آزمون هر چند معلوم بود که این آزمون رخ می دهد. ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de