مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور هدف قرار دادن رسانه های اجتماعی غول

واشنگتن مه 29

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را امضاء کرده است یک فرمان اجرایی با هدف سلب غول رسانه های اجتماعی مانند Twitter و Facebook از مصونیت قانونی برای محتوای پست شده توسط شخص ثالث کاربران است.

منظور می آید یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن متهم توییتر از انتخابات دخالت و پس از آن اضافه شده واقعیت-بررسی لینک کلیک کنید برای دو تا از توییت خود.

“امروز من با امضای یک فرمان اجرایی برای حفاظت و حمایت از آزادی بیان و حقوق مردم آمریکا. در حال حاضر غول رسانه های اجتماعی مانند توییتر, دریافت بی سابقه مسئولیت سپر بر اساس این نظریه که آنها خنثی پلت فرم است که آنها یک ویرایشگر با یک دیدگاه” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: پس از او امضا فرمان اجرایی در روز پنج شنبه.

منظور اجرایی خواستار مقررات جدید در بخش 230 قانون ارتباطات نجابت به آن است که شرکت رسانه های اجتماعی است که در تعامل با سانسور و یا هر گونه سیاسی انجام نمی خواهد بود قادر به نگه داشتن بدهی خود را سپر. “این یک معامله بزرگ است. آنها یک سپر; آنها می تواند انجام آنچه آنها می خواهند. آنها در حال رفتن به باید که سپر,” او گفت:. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de