واکسن برای جلوگیری از COVID-19 را به زمان طولانی برای آماده: Kiran Mazumdar-Shaw

COVID-19 vaccine, Kiran Mazumdar-Shaw, Biocon, covid 19 cases in india, covid vaccine healthcasre, latest news on coronavirus outbreak“باید وجود داشته باشد بسیار سیستماتیک داده ها منجر رویکرد به ببینید که چگونه می تواند ما را در مقابله با عفونت و نگه داشتن مردم امن” Mazumdar-شاو گفت.

امن واکسن برای جلوگیری از COVID-19 می تواند یک زمان بسیار طولانی به صورت آماده وجود دارد بنابراین باید برای مقابله با این بیماری همه گیر برای چند سال آینده و سرمایه گذاری بیشتر در بهداشت و درمان Biocon اجرایی رئیس Kiran Mazumdar-شاو گفت: در روز شنبه.

او صحبت کردن در یک وبینار در داروسازی و بهداشت و درمان طبیعی جدید: تعامل با مشتریان در زمان نامشخص; مدل کسب و کار پست-COVID-19′, سازمان CorpGini. “…ما بر این باورند که آن را به یک زمان بسیار طولانی قبل از شما در واقع می تواند ایمن واکسن است که می تواند دسترسی به کل کشور است. ما باید درک کنند که واکسن توسعه یک فرآیند بسیار پیچیده. کوتاهترین زمان گرفته شده برای هر واکسن است نه کمتر از 4 سال” Mazumdar-شاو گفت.

تلاش برای توسعه واکسن در کمتر از یک سال است که یک کار بسیار دلهره آور و کار تقریبا غیر ممکن است. توسعه واکسن شامل تعداد زیادی از فرآیندهای برای ایجاد ایمنی و اثربخشی و استقامت از واکسن او اضافه شده است.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

“ما باید برای مقابله با این بیماری همه گیر برای چند سال آینده قبل از اینکه ما واقعا قابل اعتماد واکسن… ما نیاز به سرمایه گذاری بیشتری در حوزه بهداشت و درمان. اگر این بیماری همه گیر قرار است یک حقیقت زشت در مورد هر کشور نه تنها هند است که در مورد دولت هولناک عمومی و اولیه بهداشت و درمان هولناک دولت از سرمایه گذاری در بهداشت و درمان”Mazumdar-شاو گفت.

بهداشت و درمان است که یک سرمایه بخش آن است که یک مهارت ویژه بخش آن است که یک نسل اشتغال بخش او اضافه شده است.

“باید وجود داشته باشد بسیار سیستماتیک داده ها منجر رویکرد به ببینید که چگونه می تواند ما را در مقابله با عفونت و نگه داشتن مردم امن” Mazumdar-شاو گفت.

این یک فرصت برای ما به سرمایه گذاری در زیرساخت های بهداشت و درمان به دلیل این که چه خواهد شد صرفه جویی در هند و جهان, او اضافه شده است.

در ورید مشابه بیمارستان آپولو MD Suneeta ردی گفت: “این بیماری همه گیر شده است به وضوح نشان داده شده است ما نیاز به زیرساخت های پزشکی. وجود دارد نیاز به یک سرمایه گذاری در بهداشت و درمان نه تنها در زنجان بلکه در skilling”.

انگیزه های داده شده به این بخش باید با توجه به بخش بهداشت و درمان به ایجاد زیرساخت های اضافی او اضافه شده است. ما امیدواریم که دولت در نظر بهداشت و درمان به عنوان بعدی این بخش ردی گفت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de