که 37 کشور راه اندازی داد برای به اشتراک گذاشتن ابزار به جنگ COVID-19

در حالی که فشار بیشتر کشورهای در حال توسعه به نام COVID-19 تکنولوژی دسترسی, استخر, برنده ستایش از گروه ها از جمله پزشکان بدون مرز, مواد مخدر, صنعت, داد, سوال اگر تلاش به استخر مالکیت معنوی واقعا گسترش دسترسی به دارو.

در حال توسعه و برخی از کشورهای ترس کشورهای ثروتمند پمپاژ منابع به پیدا کردن واکسن – بیش از 100 نفر آنها در توسعه – عضله خواهد شد راه خود را به جلوی صف یک بار نامزد موفق است.

“واکسن, تست, تشخیص, درمان و سایر ابزار کلیدی در coronavirus پاسخ باید به صورت جهانی در دسترس به عنوان جهانی کالاهای عمومی” گفت: کاستاریکا جمهور Carlos Alvarado.

تلاش در اصل پیشنهاد در ماه مارس با هدف ارائه یک فروشگاه توقف برای علمی علم اطلاعات و مالکیت معنوی در میان یک بیماری همه گیر است که آلوده به بیش از 5.8 میلیون نفر کشته و بیش از 360,000.

که با صدور “همبستگی فراخوانی برای اقدام” درخواست سایر ذینفعان به عضویت داوطلبانه فشار.

“به رسمیت می شناسد که نقش مهمی است که اختراع ثبت شده در سوخت و پرکن-نوآوری اما این زمانی است که مردم باید اولویت” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت آنلاین اخبار جلسه.

فدراسیون بین المللی داروسازی تولید کنندگان و انجمن های نگرانی در مورد تضعیف مالکیت معنوی حمایت آن گروه گفت: در حال حاضر فعال کردن همکاری و نیز توان مورد نیاز پس از همه گیر شده است.

“این ‘همبستگی فراخوان به اقدام ترویج یک اندازه متناسب با تمام مدل که disregards شرایط خاص هر وضعیت هر محصول و هر کشور” فدراسیون گفت.

آنا ماریوت, سلامت, مدیر سیاست ضد فقر گروه آکسفام گفت: تقسیم بر نحوه رسیدگی به اختراع ثبت شده نشان داده شده که چگونه برخی از مناطق باد می تواند بازنده است.

“صنعت داروسازی را تلاش برای زباله از سوی سازمان بهداشت جهانی ابتکار عمل نشان می دهد آنها مراقبت بیشتر برای سود از سلامت مردم,” او گفت:.

به تاریخ COVID-19 فن آوری دسترسی به استخر در حال حاضر پشتیبانی شده توسط کشورهای زیر: آرژانتین, بنگلادش باربادوس بلژیک, بلیز, بوتان, برزیل, شیلی, جمهوری دومینیکن اکوادور مصر السالوادور, هندوراس, اندونزی, لبنان, لوکزامبورگ, مالزی مالدیو, مکزیک, موزامبیک, نروژ عمان پاکستان پلو پاناما و پرو پرتغال سنت وینسنت و گرنادینها, آفریقای جنوبی, سریلانکا,سودان, هلند, تیمور-لسته اروگوئه زیمبابوه چه کسی گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de