که Ashwini Bhatia – بانک هیئت مدیره اداره می خواهد به عنوان بعدی SBI MD

Ashwini Bhatia, Banks Board Bureau,SBI MD , news SBI MD, who is sbi new MD, latest news on ashwini bhatiaBhatia منصوب خواهد شد در محل P K Gupta که superannuated در مارس 31, در حالی که رائو را جایگزین بانک مرکزی هند MD Pallav Mohapatra که بازنشسته خواهد شد در ماه فوریه سال آینده.

بانک مدیره اداره (BBB) در شنبه توصیه می شود نام Ashwini Bhatia, M, V Rao و P P Sengupta برای پست مدیر عامل از سه دولتی وام دهندگان — بانک دولتی هند بانک مرکزی هند و خارج از کشور بانک بود.

Bhatia در حال حاضر در حال خدمت به عنوان معاون مدیر عامل (DMD) در SBI در حالی که رائو مدیر با Canara Bank. دفتر اعضای واسط با 20 نامزد از بانک های ملی و در 30 مه برای موقعیت مدیر عامل در بانک دولتی هند و موقعیت MD و مدیر عامل شرکت هندی در خارج از کشور, بانک و بانک مرکزی هند یک بیانیه رسمی گفت.

Bhatia منصوب خواهد شد در محل P K Gupta که superannuated در مارس 31, در حالی که رائو را جایگزین بانک مرکزی هند MD Pallav Mohapatra که بازنشسته خواهد شد در ماه فوریه سال آینده. سنگوپتا در حال حاضر DMD SBI را جایگزین هند در خارج از کشور بانک MD و مدیر عامل شرکت Karnam Sekar که بازنشسته در ژوئن 30.

با این ورزش دولت به تکمیل فرآیند انتصاب رئیس PSU بانک ها برای مالی جاری. تصمیم در مورد قرار ملاقات خواهد بود گرفته شده توسط کمیته انتصابات کابینه به ریاست نخست وزیر نارندرا.

BBB headhunter برای بانک های دولتی و موسسات مالی توسط ریاست سابق اداره پرسنل و آموزش وزیر B P Sharma.

نخست وزیر در سال 2016 تصویب قانون اساسی از BBB به عنوان یک بدن از برجسته حرفه ای و مقامات توصیه هایی را برای انتصاب تمام وقت مدیران و همچنین غیر اجرایی رؤسای بخش عمومی بانک (PSBs).

آن را نیز وظیفه سپرده تعامل با هیئت مدیره از تمام PSBs به تدوین و فرموله کردن استراتژی مناسب برای رشد و توسعه است.

علاوه بر آن خواسته شده بود به قاب استراتژی بحث و گفتگو در تحکیم بر اساس نیاز. دولت می خواست برای تشویق بانک تخته به بازسازی خود استراتژی کسب و کار و همچنین نشان می دهد راه خود را برای تحکیم و ادغام با بانک های دیگر.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de