فراتر از آزمایشگاه: جرقه نوآوری موتور در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

در حالی که نوآوری شده است به یک موضوع داغ در برخی از هند و مؤسسات آموزش عالی آن تبدیل شده است و مربوط تر از همیشه در این بیماری همه گیر.

در حالی که نوآوری شده است به یک موضوع داغ در برخی از هند و مؤسسات آموزش عالی آن تبدیل شده است و مربوط تر از همیشه در این بیماری همه گیر. نگاهی به عنوان مثال جامعه برای نوآوری و توسعه (SID) یک بال از هند موسسه علوم (IISc); این بنگلور-بر اساس انکوباتور است که کمک به یک میزبان از راه اندازی پیشرو در مبارزه با Covid-19.

“سید تلاش برای آوردن روشنفکران پیشرو IISc و میوه خود تحقیق و توسعه تلاش های نزدیک به صنایع و موسسات کسب و کار در یک صمیمی با رفاه ملت به عنوان هدف نهایی می گوید:” CS Murali رئیس کارآفرینی سلول (سلول های بنیادی) در SID. “چندین راه اندازی باید راه حل های توسعه یافته برای زمان Covid-19 وضعیت, به منظور کمک به جامعه در برخورد با این بیماری همه گیر و تجهیز آن با حق آب و برق برای مبارزه با شیوع و بهتر آماده دولت و پرسنل پزشکی و شهروندان وجود دارد در مقدم است.”

در این میان کلی هوانوردی (GA) را توسعه داده است یک هواپیمای بدون سرنشین با قابلیت اسپری آفت کش ها در مزارع. زمانی که Covid-19 اپیدمی اتفاق افتاده GA سرعت repurposed آن هواپیماهای بدون سرنشین به اسپری ضد عفونی کننده در فضاهای عمومی برای sanitisation از مناطق بزرگ است. GA تیم نیز repurposed هواپیماهای بدون سرنشین است که آن را تا به حال توسعه یافته برای مقاصد نظارت با اضافه کردن یک آدرس عمومی سیستم در هواپیماهای بدون سرنشین که از طریق آن پیام های صوتی (یا ضبط یا زنده) منتقل می شود, در علاوه بر این به ارائه تصویری زنده خوردها.

پاشش-هواپیماهای بدون سرنشین شده است به طور گسترده مورد استفاده در بنگلور زیر جهت Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) در بیش از 150 پاشش ماموریت. می گوید: Abhishek برمن مدیر عامل شرکت GA: “ما همچنان برای دریافت درخواست ها از سراسر کشور برای کمک به شهرستان شرکت ها و نیروهای پلیس از طریق هواپیماهای بدون سرنشین است.”

پس از آن وجود دارد AI سلامت بزرگراه است که مبتنی بر وب نرم افزار برای Covid-19 self-غربالگری. این ابزار بر اساس پیش بینی های تحلیلی به منظور تعیین احتمال عفونت و توصیه مطلوب دوره از عمل است. آن را احتمالا تنها راه اندازی است که راه اندازی قبل از غربالگری و تریاژ ابزار در اواسط ماه مارس که طبقه بندی و ارزیابی ریسک به قرمز/ نارنجی/ سبز (بالا/ متوسط/ کم خطر) مناطق یک چارچوب اتخاذ شده توسط دولت در حال حاضر به طبقه بندی نواحی/مناطق برای نظارت بر. به عنوان آن را با استفاده از شماره pin و ترتیبی غربالگری در روز 0,3,7,14 – این کمک می کند تا مقامات بهداشتی برای نظارت بر مناطق برای منفعل نظارت بر ارائه بالینی.

آن است که در حال حاضر آزمایش این ابزار برای tele-تریاژ و از راه دور نظارت بالینی در کلینیک های خصوصی ارائه خدمات پزشکی از راه دور. Satish Jeevannavar, موسس, AI سلامت بزرگراه می گوید: “پزشکان می توانند با استفاده از این ابزار موثر برای غربالگری و ترياژ از طریق تله مشاوره به طوری که احتمال عفونت متقاطع در میان مشکوک Covid-19 مقابل عادی بیماران بهتر اداره می شود و تنها در معرض خطر بیماران مراجعه کننده به Covid-19 تعیین شده بیمارستان.”

Azooka علوم زندگی است توسعه مواد و کیت های تشخیص ردیابی مقادیر اسیدهای نوکلئیک. برای RTPCR بر اساس تست یکی از معرف آن تامین غیرفعال میکند و عفونت ویروس و تثبیت RNA ویروس در نتیجه obviating نیاز برای مهار. یکی دیگر از راه اندازی و اسب بیوتکنولوژی است اعمال نفوذ و تخصص خود را برای توسعه دو نوع تست. یکی این است که برای تشخیص وجود آنتی بادی به Covid-19 پروتئین از نمونه خون و دیگری برای تعیین کمیت RTPCR تست روش. دوباره Pathshodh بهداشت و درمان ایجاد کرده است یک نوار مبتنی بر دستی تشخیصی دستگاه برای Covid-19 تست یک مفهوم منحصر به فرد است که به آن.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>