جهانی coronavirus موارد پیش افتادن از 6 میلیون

کشورهایی مانند برزیل و شیلی و مکزیک در تلاش برای جلوگیری از گسترش این ویروس که در ابتدا به اوج خود رسید و در چین در ماه فوریه قبل از مقیاس بزرگ به دنبال شیوع بیماری در اروپا و ایالات متحده است.

این COVID-19 بیماری تنفسی ادعا کرده بیش از 367,000 زندگی در سراسر جهان هر چند تعداد واقعی تصور می شود بیشتر به عنوان تست هنوز محدود است و بسیاری از کشورها را شامل نمی شود مرگ و میر در خارج از بیمارستان.

اولین 41 نفر از coronavirus تایید شد در ووهان چین در Jan 10 و از آن زمان جهان تا آوریل 1 برای رسیدن به اولین میلیون نفر. از آن زمان به بعد حدود 1 میلیون مورد جدید گزارش شده هر دو هفته با توجه به همشهری چوب خط حساب کردن.

همه گیر و تاکنون بیش از 367,000 زندگی در سراسر جهان هر چند تعداد واقعی این است که باور به توان بالاتر به دلیل تست هنوز محدود است و بسیاری از کشورها را شامل نمی شود مرگ و میر در خارج از بیمارستان.

با وجود افزایش مداوم در موارد بسیاری از کشورهای در حال باز شدن مدارس و محل های کار هفته بعد بی سابقه ای از مستندات که ناشی از گسترش این بیماری بلکه با چکش اقتصاد و پرتاب میلیون ها نفر از کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de