اقتصاد هند در دوره به صورت کامل-سال انقباض: DBS

indian economy, covid 19, GDP data, GDP growth, COVID-19 containment, Health Ministry, latest news on indian economyکه به دلیل انتشار اطلاعات کلیدی که نشان داد هند رشد تولید ناخالص داخلی غلت به 3.1 درصد در مارس چهارم — کمترین سرعت پس از بحران مالی جهانی بیش از یک دهه به عقب.

اقتصاد هند است که البته برای یک سال انقباض این مالی که بهبود چشم انداز از COVID-19 مربوط به اختلالات باقی می ماند “ابری” با توجه به DBS بانک هند اقتصاددان Radhika رائو. که به دلیل انتشار اطلاعات کلیدی که نشان داد هند رشد تولید ناخالص داخلی غلت به 3.1 درصد در مارس چهارم — کمترین سرعت پس از بحران مالی جهانی بیش از یک دهه به عقب.

در 2019-20 به اقتصاد هند رشد 4.2 درصد کمترین در 11 سال است. اظهار نظر در تولید ناخالص داخلی رائو گفت: “تیتر رشد بود محکم تر از اجماع بود اما محدود جمع آوری داده ها از مسائل از جمله در دسترس نبودن درآمد برای بسیاری از بخش ها. این نگه می دارد و درب باز برای تجدید نظر رو به پایین به این نرخ رشد”.

بیان کرد که 2Q20 (آوریل تا ژوئن) به ارائه یک تصویر شفاف تر از رکود اقتصادی در طول مستند رائو گفت “بازیابی چشم انداز در FY21 باقی می ماند تیره و اقتصاد است که البته برای یک سال رکود در این سال”.

با توجه به DBS مصرف کننده اختیاری بخش های تولید و خدمات هستند به احتمال زیاد به را دیگر به بهبود می یابند.”رانندگان کشاورزی خروجی دقت زیر نظر خواهد بود آنجا امید استوار در این بخش به ارائه یک counterbalancing اثر به خصوص موسمی قدرت به عنوان kharif کاشت خواهد شد در جریان” DBS گفت: در یک تحقیق داشته باشید. دولت در روز شنبه گفت: مرحله به مرحله خروج آغاز خواهد شد در ژوئن 1 از بیش از دو ماه طولانی در سراسر کشور مستند.

اعلام دستورالعمل جدید اتحادیه وزارت خانه گفت کامل مستند ادامه خواهد داد تا 30 ژوئن در مناطق شناسایی شده به عنوان COVID-19 مهار مناطق در سراسر کشور اما محدودیت خواهد بود برداشته در یک روش مرحله به مرحله در مکان های دیگر پس از انجام مرحله چهارم پایان این جمعه.

“به این کشور می رود به یک پست-وضعیت همه گیر در میان تمام اولویت ما بهبود سلامت بسیار مهم خواهد بود. خطرات ناشی از موج دوم باید از نزدیک تحت نظارت به عنوان منطقه ای تجربه گواه است که به طور بالقوه می تواند نه تنها گسترش جنبش محدودیت بلکه حمل قابل توجهی تاثیر اقتصادی.

“این دلگرم کننده است که می تواند یک بزرگتر می گویند در این راستا به عنوان موضوع به شرایط محلی بخشی از جامعه را می توان باز کرد تا در حالی که تعداد کمی از مترو که در آن تعداد همچنان رو به افزایش بالاتر هوشیاری می توان داشت” رائو گفت.

وزارت بهداشت و درمان گفت: تمام اقدامات احتیاطی باید گرفته شود در حالی که “زندگی با the new normal” از COVID-19 آن را به عنوان تاکید بر پایبندی به فاصله فیزیکی و استفاده از صورت را پوشش می دهد در مکان های عمومی توسط هر کس در حالی که همچنین زیر شخصی و اجتماعی استانداردهای بهداشت.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de