مستند: مودی شرکت انتظار افت سود Colorbar; بهره برداری از 24Seven مختل

Modi Enterprises, coronavirus lockdown, modi care retail chain, 24seven, colorbar, Modicare Limited, latest news on modi enterprises“حتی برای 24Seven این محدودیت نیست ساخت کسب و کار آسان است اما ما در حال مدیریت آن را اجرا کنید از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر به عنوان مخالف اصلی خود فرض 24×7 در دسترس بودن” مودی گفت.

متنوع مودی شرکت در انتظار یک “عظیم افت در سود” از آن لوازم آرایشی و بهداشتی با نام تجاری Colorbar با توجه به کروناویروس مستند در حالی که فروش مستقیم کسب و کار Modicare و خرده فروشی فروشگاه زنجیره ای 24Seven را نیز تحت تاثیر قرار شده است یک شرکت رسمی گفت.

بیش از 1.5 میلیارد دلار است که دارای منافع در بخش های مانند کشاورزی, محصولات شیمیایی, تنباکو, تابه, تاپیک, دهان فرشنرس, قنادی, خرده فروشی و لوازم آرایشی قرار داده است برنامه های توسعه آن در نگه داشتن و رعایت COVID-19 وضعیت.

“ما در میان از پویا امور در حال حاضر. همه ما می توانیم و باید انجام دهید این است که از نزدیک مشاهده و ارزیابی آینده دوره از عمل است. همانطور که در حال حاضر طرح توسعه ما در برگزاری” مودی شرکت مدیر عامل سمیر مودی گفت PTI.

همچنین به عنوان خوانده شده| بررسی Coronavirus آخرین به روز رسانی در اینجا:

در مورد تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس مستند در شرکت خود را, او گفت:, “ما شده ضربه کاری بی سابقه و آن را ادامه خواهد داد به تاثیر ما برای برخی از زمان آمده است. همه در همه, وجود اختلال در تقریبا هر کسب و کار است اما در حال حاضر زمینه از همه چیز و به نفع ما و جامعه ما باید بپذیریم و در حرکت است.”

“برخی فوری اختلال احساس شد به شدت در Colorbar و به حدی در 24Seven و Modicare محدود است. Colorbar است که تحت آشکار عظیم افت سود از سه کسب و کار,” او گفت:, اما نه به آمار و ارقام.

Modicare بودن فروش مستقیم کسب و کار نیز مواجه چالش با توجه به محدودیت هایی در جنبش مردم گفت اما افزود که در آن فروشندگان مستقیم منتقل شده به سیستم عامل های دیجیتال مانند Facebook, YouTube و زوم.

“حتی برای 24Seven این محدودیت نیست ساخت کسب و کار آسان است اما ما در حال مدیریت آن را اجرا کنید از 7 صبح تا 7 بعد از ظهر به عنوان مخالف اصلی خود فرض 24×7 در دسترس بودن” مودی گفت.

در طول مستند دوره شرکت شاهد تقاضای مشتری الگوهای “تغییر به طور چشمگیری” او اضافه شده است.
مودی انتظار تصویب تکنولوژی ها برای خرید در میان مصرف کنندگان هند به سرعت بیشتر.

“در حالت عادی ما باید برای پیدا کردن راه های مبتکرانه برای مقابله با الزامات و چالش های کسب و کار, خواسته های مصرف کننده و البته ضرورت مردم ما بیش از حد” او گفت:.

صحبت کردن در مورد بحران نیروی انسانی مواجه صنعت در طول مستند, او گفت:, گروه شرکت های مانند 24Seven اهرمی تصویب فن آوری برای آوردن بهره وری بیشتر در عملیات با مشکلات نیروی کار است.

پرسید که آیا این شرکت قصد دارد برای tie-up با هر پلت فرم تجارت الکترونیک, مودی گفت: “ما هیچ برنامه ای برای همکاری با هر موجود سیستم عامل های تجارت الکترونیک. در واقع آن به شمار تضاد منافع برای ما مشاوران (فروشندگان مستقیم) و مدل کسب و کار ما. اگر محصولات ما در دسترس هستند در تجارت الکترونیکی و سیستم عامل آن اثرات مشاوران ما’ فرصت درآمد.”

“60-65 درصد از کسب و کار ما حتی قبل از این مستند ضروری بود محصولات. در این مستند با افزایش تقاضا برای محصولات ضروری فروش ما به ضرب گلوله در مه” او گفت:.

“Modicare کسب و کار را تنها به شتاب به عنوان مستند باز می شود تا به این کسب و کار است همه چیز در مورد بدست آوردن فرصت و ماست نوع از کسب و کار تجارت الکترونیکی رانده وکالت,” او اضافه شده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de