“ما تقریبا مجموعه ای از آنچه که ما مجموعه ای را به انجام” پدرو سانچز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی به عنوان او با ابراز شدید امداد که تعداد موارد جدید COVID-19 در اسپانیا یکی از کشورهای سخت ترین ضربه این ویروس به طور چشمگیری کاهش یافته بود.

از 21 ژوئن یک دولت ملی اضطراری به پایان خواهد رسید و با آن مستند شهروندان اجازه می دهد به حرکت آزادانه در مناطق خود. از 1 ژوئیه شهروندان قادر خواهد بود به حرکت در سراسر کشور است.

اسپانیا تلفات افزایش چهار شنبه 27,125 وزارت بهداشت گفت: در حالی که تعداد COVID-19 عفونت افزایش 271 یک شبه به 239,228 در روز شنبه.

اسپانیا تحمیل یک وضعیت اضطراری در 14 مارس که شامل سخت مستند زیر که مردم تنها می تواند ترک خانه های خود برای خرید مواد غذایی به دنبال مراقبت های پزشکی و یا برای شغل که آنها نمی تواند از خانه کار می کنند. کودکان در ابتدا محدود داخل در تمام طول روز. محدودیت هستند که به تدریج کاسته.

با وجود مخالفت های اخیر مستند فرمت از احزاب راست و تظاهرات در سراسر اسپانیا سانچز زده است مقابله با کاتالان های جدایی طلب حزب Esquerra Republicana د کاتالونیا (ERC) که باید تضمین خود دولت اقلیت امنیت از حمایت کافی برای گسترش مستند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de