مطالعه دقیق ؟ چگونه یادگیری ممکن است تغییر پست-Covid مستند

Soft skills will be much more in demand among engineersمهارت های نرم افزاری خواهد بود خیلی بیشتر در تقاضا در میان مهندسین

بخش کارشناسان به اشتراک گذاری چگونه رشته های مختلف تحصیلی تغییر خواهد کرد با توجه به Covid-19

دانشجویان مهندسی: خود نظم و انضباط است که کلید موفقیت

مهارت های نرم افزاری خواهد بود خیلی بیشتر در تقاضا در میان مهندسین

V Ramgopal رائو

وقتی که می آید به پیشگیری و تشخیص بیماری های مهندسین نقش عمده ای بازی. برای تشخیص بیماری های همه گیر مانند Covid-19 با استفاده از هوش مصنوعی و یا گسترش آگاهی با استفاده از یک وب سایت مبتنی بر داشبورد و یا شناسایی از جمله شیوع بیماری در اوایل به طوری که جهان می تواند بهتر آماده همه این تلاش ها نیاز به بزرگ مهندسی مربوط به ورودی. و آن را فقط به یک شعبه خاص فنی و مهندسی—از برق و الکترونیک, جریان به علوم کامپیوتر همه مهندسین باید به صورت جمعی کار می کنند نسبت به آن. رفتن به جلو دولت را نیز صرف مقدار زیادی بیشتر در پیشگیری و تشخیص فن آوری.

به دلیل زمان گیر ما همچنین می دانیم که چه نوع تکنولوژی در جهان است که با تلاش و به این فن آوری در دسترس مهندسین نقش عمده ای بازی. من مطمئن هستم که شیوع آینده رسیدگی خواهد شد بسیار بهتر است توسط هر دولت نسبت به این یکی. جهان بهتر خواهد بود آماده و آماده سازی زیادی نیاز دارد شرکت مهندسی. در حالی که زیست شناسان ایجاد واکسن و درمان برای قرار دادن این در بازار و این در دسترس و مقرون به صرفه نیاز به بزرگ مهندسی ورودی. با زیستی در پرتاب چیزهایی در مهندسی چشم انداز نگاه بسیار هیجان انگیز تر است.

تا آنجا که شغل نگران هستند خیلی بستگی به اقتصاد به بهبود می یابند اما وجود دارد می تواند جهت گیری مجدد از شغل مهندسی—ماهیت شغل تغییر خواهد کرد. مهارت های نرم افزاری بیشتر خواهد شد در تقاضا حتی در میان مهندسین و اعضای هیات علمی. به طور سنتی یک معلم استفاده می شود برای ورود به کلاس را انتخاب کنید تا گچ و شروع به نوشتن بر روی تخته سیاه اما در حال حاضر آموزش/آموزش آنلاین اتفاق می افتد.

به ویژه در میان دانشجویان فعلی خود-نظم و انضباط در حال رفتن به تبدیل شدن به بسیار بسیار مهم است. خواب در زمان گرفتن تا در زمان پس از یک برنامه است که مناسب برای شیوه زندگی خود را و جدی در مورد یادگیری خود را (نگه داشتن در ذهن است که هیچ کس نظارت شما) را تعریف رشد حرفه ای خود را.

نویسنده مدیر IIT دهلی نو

————————————-

مدیریت دانش: Towards a new VUCA جهان

جدید VUCA مخفف “چشم انداز و درک و وضوح و سازگاری”

پروفسور G Raghuram

این ابهامات و پیامدهای ناشی از Covid-19 خواهد آخرین برای مدتی احتمالا به خوبی به 2021. آن را در حالی که برای کسب و کار را مجددا اولویت های خود را دریافت و همه چیز در مسیر. من اول مشاوره به تازگی فارغ التحصیل و در عین حال-به-دانشجویان تحصیلات تکمیلی خواهد بود مگر اینکه یک ارتباط مستقیم وجود دارد از استخدام های جدید بیشتر با مازاد برای یک سازمان نیاز به ذهنی آماده برای تاخیر در پیوستن به, تاریخ, مذاکره دوباره از پرداخت بسته و یا حتی کل rescinding ارائه می دهد. این فرصت وجود دارد در این.

در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز بر Covid-19 عمدتا به خاطر سه دلیل—آن است که یک بیماری جدید را سریع گسترش می یابد و مرگ و میر به طور مستقیم مربوط به آن است. اما به عنوان یک درصد Covid-19 باقی مانده است بخش کوچکی از علل مرگ و میر در هر ماه vis-à-vis, می گویند, بیماری های قلبی و یا حتی تصادفات جاده. این مهم است که به وحشت و یا حتی متزلزل اما برای یادگیری به تحول اوضاع در گشاد گشاد راه رفتن.

فعالیت های اقتصادی برای آمدن به عقب. راه های جدید برای انجام کارها باید نگاه کرد. برخی از این بیشتر خواهد بود وابستگی فعالیت ها و کسب و کار آنلاین در حال حرکت به دور از دست عمل دستگاه ها تاکید بیشتری بر سلامت و ایمنی ساختمان و بازسازی و ramping تا زنجیره تامین. اینها همه فرصت هایی برای نوآوری و جدید فعالیت های کسب و کار.

جدا از نوآوری بالا و مهارت مورد نیاز خواهد بود برای ایجاد رابطه دوستانه با تیم که از لحاظ جغرافیایی گسترش یافته اما به صورت دیجیتالی متصل می شود. و در نهایت نگه داشتن یک چشم انداز مثبت—برای مشاهده VUCA نه به عنوان نوسانات عدم قطعیت و پیچیدگی و ابهام اما به عنوان چشم انداز و درک و وضوح و سازگاری.

نویسنده مدیر IIM بنگلور

————————————-

دانشجویان حقوق: تجهیز خود به خود خوب یادگیرنده

یادگیری خود تبدیل خواهد شد و حتی بیشتر مهم برای وکلا

پروفسور Sudhir Krishnaswamy

پست-Covid-19 جهان متفاوت خواهد بود و در این راه هر دو وکلا و دادگاه کار گیرند. دیجیتال تحول حرفه ای قانونی شده است در جریان برای مدتی—در حالی که lawyering است که اتفاق می افتد آنلاین حتی غیر دادخواهی شرکت خود نگهداری سرویس کامل مدل از انجام آن به صورت دیجیتالی و نه در فرد. امروز دانش آموزان قانون جدید و یا وکلا که به خوبی آماده شده برای دیجیتال باید یک سر شروع می شود.

حقوقی is a self-آموزش حرفه ای; قوانین تغییر در همه زمان ها تا حرفه ای برای یادگیری بر روی بروید. مشکلات و چالش های شما در صورت تغییر در همه زمان ها پس از یک حرفه قانونی است بسیار بزرگ خود-یادگیری بخشی به آن است. اگر ما تجهیز دانش آموزان ما به خوبی خود زبان آموزان, آنها در حال رفتن به رشد; AI و ML در حال رفتن به تسلط بر بخش های خاص مانند تجارت خرده فروشی—و اگر ما در ایجاد وکلا که خود خوب آموزان آنها باید قادر به موفقیت در این کار جدید جهان است. سرعت یادگیری در حال رفتن به رشد از hereon و دانش آموزان نیاز به آماده شدن برای تعامل با دانشگاه ها و شبکه های حرفه ای.

سالمندان در این حرفه شاید رو با سرعت باهستگی زمانی که آنها جوان بودند اما جوان کنونی وکلا ندارد که گزینه ای (داشتن سرعت آرام); آنها به چالش کشیده خواهد شد خیلی بیشتر به سرعت و اغلب آنها را به خوبی به انطباق با یادگیری مداوم.

حرفه ای قانونی در حال حاضر در آستانه یک تغییر بسیار بزرگ یعنی اتوماسیون در دو حوزه حقوقی کار می کنند.
1. جستجو: Lawyering زیادی در مورد حق جستجو برای اطلاعات مربوط به. با تکنولوژی ما را دیده اند که انسان جستجو و جستجو تبدیل شده است بسیار سازگار است. در 2-5 سال اگر lawyering بود فقط مهارت پیدا کردن مواد مربوطه در حال حاضر ماشین آلات در حال رفتن به انجام این کار است.

2. متن نسل: وجود دارد بسیاری از توسعه در خودکار متن نسل. برای مثال اگر شما می خواهید برای نوشتن خواهد شد اولین پیش نویس را می توان به طور خودکار بر اساس تنظیم پرسشنامه و این می تواند 90% درست است.

این دو مهم حقوقی حرفه توابع به شدت تحت تاثیر قرار توسط فن آوری های جدید. این Covid-19 فشار می آید در حال انجام tech تغییر است. اگر جستجو و متن نسل می تواند به صورت خودکار پس از آن باید چیزی وجود دارد که سمت چپ برای وکلا برای اضافه کردن ارزش و این چیزی است که جدید حقوقی حرفه ای باید در تمرکز.

نویسنده معاونت از قانون ملی مدرسه هند دانشگاه بنگلور

————————————-

هنرهای لیبرال دانش آموزان یاد داده و دیجیتال و همچنین

تاکید بر یادگیری میان رشته ای در حال رفتن به چند برابر افزایش

Vineet Gupta

من سه گرایش آموزش هنرهای.

یک راست از زمان یونان در هنگام آموزش هنرهای آغاز آن معنای گسترده شده است و آموزش و پرورش که یک شهروند تحصیل نیاز جهان است. در تاریخ امروز و سن هنرهای لیبرال شامل یک درک وسیع تری از علوم اجتماعی, علوم انسانی, و در حال حاضر آنچه که در حال حاضر بدست به آن اضافه شده است که سواد دیجیتالی و داده ها. در Covid-19 بحران وجود دارد بسیاری از بحث در مورد علم, اما بزرگتر بحث در مورد اطلاعات—چگونه شما صاف منحنی چگونه بسیاری از موارد اتفاق افتاده اند که چگونه بسیاری از درمان شده است که چگونه بسیاری اتفاق افتاده است در جغرافیایی خاص مناطق در جهان چه زمانی از موارد ، بخش داده ها در حال پخش است به شدت بیشتر از علم ، حتی دانشمندان با تکیه بر داده ها را دقیق تر پیش بینی. در حالی که این روند در حدود 20 سال در این پست Covid-19 جهان و تاکید بر اطلاعات و دیجیتال در حال رفتن به افزایش است. هر نوع آموزش هنرهای باید ازدواج بخشی از دیجیتال به آن است.

دو تا آنجا که تعلیم و تربیت مربوط می شود با توجه به Covid-19 ما باید متوجه باشند که وجود دارد برخی از چیزهایی که می توانید آنلاین انجام می شود اما پس از آن وجود دارد نیز چیزهایی هستند که برای حضور فیزیکی (مجاورت) لازم است و به ویژه در زمینه هنرهای لیبرال که در آن آموزش های زیادی در مورد بحث و مناظره. زمانی که من صحبت می کنند به دانش آموزان آنها می گویند که آنها در حال از دست رفته انرژی کلاس درس. رفتن به جلو نهاد باید از خود بپرسید چه چیزی می تواند به آنها آموزش دیجیتالی و برای آنچه آنها نیاز فیزیکی کلاس است ؟ برای برخی از دوره ها اگر شما لازم نیست به کلاس درس به عنوان ممکن است به خوبی آموزش آنلاین—آن را موجب صرفه جویی در مشکل از آن موجب صرفه جویی در املاک و مستغلات. اما نزدیکی, نزدیکی و تعامل اجتماعی در افزایش یادگیری—بحث و گفتگو در مرکز آموزش هنرهای. شاید در زمان آمدن فن آوری را قادر می سازد تقریبا در فرد تجربه اما نه در حال حاضر.

سه در آموزش هنرهای تاکید بر یادگیری میان رشته ای است که برای افزایش چند برابر. در حال حاضر زیستی کاملا ازدواج داده های علوم—اگر شما مطالعه زیست شناسی, شما نیاز به مطالعه ریاضیات به عنوان. برخی از 20 سال پیش, در 11th, استاندارد, شما می توانید انتخاب کنید یا فیزیک و شیمی و ریاضی و فیزیک و شیمی و زیست شناسی اما در حال حاضر برای موفقیت شما نیاز به یادگیری میان رشته ای.

پس این سه روند که من می بینم تاکید بر اطلاعات و دیجیتال, انتخاب بین هیبرید و فرد در آموزش و پرورش تحویل و بین رشته ای آموزش.

برای دانش آموزان به مهارت های اصلی که قادر به نوشتن و خوب خواندن و خوب بودن تحلیلی و خلاق بودن را به دست آورید و حتی بیشتر اهمیت است. اگر قبل از آن به خواندن و نوشتن و ریاضی و در حال حاضر آن است که خواندن و نوشتن و ریاضی و دادههای دیجیتال—اگر شما دارای مهارت های اصلی که قادر به خواندن و نوشتن به خوبی تجزیه و تحلیل می شود و دیجیتالی-ادراک شما نباید نگران باشید.

نویسنده co-founder & MD خوشی آموزش و پرورش; او همچنین بنیانگذار & متولی از آشوکا دانشگاه و Plaksha دانشگاه

————————————-

طراحی دانش آموزان: فکر می کنم glocal به جای جهانی

آماده سازی دانش آموزان برای پست-همه گیر جهانی

سانجی گوپتا

پس از همه گیر جهانی خواهد بود بسیار متفاوت یکی است. آموزش آنلاین-آموزش مجازی بود که تحت فشار قرار دادند توسط edtech شرکت برای بیش از یک دهه بدون هیچ گونه توجهی کشش. چند هفته از مستند زمانی برای آنها آنچه میلیارد دلار کمپین های بازاریابی نمی تواند. Tech صاحب نظران پیش بینی شده اند در مورد تاثیر فن آوری های مانند هوش مصنوعی blockchain بزرگ داده های یادگیری ماشین و رباتیک در راه ما زندگی می کنند و کار می کنند. دو ماه گذشته تحت فشار قرار دادند که همه تولید کنندگان و ارائه دهندگان خدمات در ارزیابی سریع تصویب این فن آوری است. مردم تا به حال سفر در سراسر جهان برای کار و بدست حل و فصل وجود دارد و مطرح شده خانواده است. چند ماه گذشته شاهد حرکت خود را بازگشت به سرزمین مادری خود. جهان در حال تبدیل شدن به یک دهکده جهانی که در آن جهانی زنجیره تامین و تجارت لینک به حال محو مرزها و افزایش نسل از شهروندان جهانی است. همه گیر اورژانس آورده در باز کردن خط گسل در این سناریو وادار کردن شرکت ها برای کسب و کار خود تجدید نظر نسبت به ساخت آنها glocal به جای جهانی.

آموزش عالی در سراسر جهان شده است مختل شود نیز هست. دانش آموزان در حال حاضر درگیر در آموزش عالی فارغ التحصیل خواهد شد در دنیای دیجیتال نهفته تغییرات ذکر شده در بالا که در آن skillsets مورد نیاز برای زنده ماندن و رشد بسیار متفاوت خواهد بود. در افت ما در حال آماده سازی دانش آموزان برای پست-همه گیر جهانی از طریق یک سری از طرح های تمرکز آنلاین ‘یادگیری’ در حال حاضر ‘زایمان’; کار نسبت به درک عمیق تر و مفهومی تقویت از طریق حاوی آموزش مدل; معرفی فن آوری های جدید از جمله هوش مصنوعی; نگه داشتن تمرکز بر روی تحقیق و مطالعه روندهای در حال ظهور از طریق آموزشی بحث و مسابقات; و در نهایت حصول اطمینان از خود صدا در بهداشت روانی از طریق فعالیت هایی از جمله فرصت هایی را برای ارتباط با یکدیگر از طریق چت و یا تصویری دریافت-togethers.

نویسنده, معاونت, جهان, دانشگاه, طراحی, سونیپات

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de