تا مستند به روز رسانی: اماکن مذهبی, هتل ها, رستوران ها و مراکز خرید برای بازگشایی از ژوئن 8 – بررسی جزئیات

Chief Minister Yogi Adityanath (ANI Image)وزیر یوگی Adityanath (آنی تصویر)

وزیر یوگی Adityanath-led, Uttar Pradesh دولت روز یکشنبه تمدید Coronavirus مستند تا ژوئن 30,2020 در دولت است. اما دولت نیز اعلام کرد برخی تسهیلات مانند باز کردن اماکن مذهبی, هتل ها, رستوران ها و مراکز خرید از ژوئن 08, 2020.

دولت governmet دفاتر خواهد شد در حال حاضر با 100 درصد نیروی کار است. در سخنرانی خود در یک کنفرانس مطبوعاتی Awanish Awasthi اضافی دبیر کل (صفحه اصلی), Uttar Pradesh گفت که وجود خواهد داشت مبهوت زمانبندی برای کارکنان. زمان حال – 9 صبح تا 5 بعد از ظهر 10 صبح تا 6 بعد از ظهر و 11 صبح تا 7 بعد از ظهر.

دولت همچنین مجاز افتتاح سالن و سالنهای زیبایی در سراسر کشور با برخی اقدامات پیشگیرانه مانند – اجتماعی فاصله. کارکنان خواهد شد که کار در سالن و یا سالنهای زیبایی را مجبور به پوشیدن چهره سپر و دستکش در حین کار. دولت اتوبوس شده اند مجاز به کار در شرایط که تنها مسافران با توجه به گنجایش این اتوبوس سفر خواهد کرد. مسافران می توانند سفر در حالی که ایستاده در اتوبوس.

اما ورود مردم از مهار مناطق و یا کانون مناطق در دهلی نو به گوتام Buddh نگر و Ghaziabad باقی خواهد ماند ممنوع تا نظم بیشتر.

در ضمن راجستان و کارناتاکا دولت نیز با صدور دستورالعمل برای 5 فاز مستند. در راجستان و مغازه ها و سالنهای زیبایی, جامعه, پارک ها و غیره باز باقی خواهد ماند اجتماعی زیر فاصله دستورالعمل ها و اقدامات دیگر. دولت دفاتر نیز تابع با قدرت کامل.

در کارناتاکا, اماکن مذهبی, هتل ها, رستوران ها و دیگر خدمات هتل و مراکز خرید باز خواهد شد برای از 8 ژوئن 2020.

این ماهاراشترا دولت نیز تمدید COVID-19 مستند تا 30 ژوئن در دولت است. حرکت افراد به باقی می ماند به شدت ممنوع بین ساعت 9 شب تا 5 صبح به جز فعالیت های ضروری عنوان آخرین سفارش.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de