چرا سگ همیشه نجات خود را مضطرب صاحبان

نیویورک, مارس 31

سگ حیوان خانگی خود را همیشه به نجات آمده خود را از مشکل که به گفته محققان, سگ نجات مضطرب بشر صاحبان به عنوان طولانی به عنوان آنها می دانند که چگونه.

برای یافته های منتشر شده در مجله PLOS ONE محققان می خواستند بدانند او چگونه سگ شانس برای نجات صاحبان آنها.

“به سادگی رعایت سگ نجات کسی نیست به شما بگویم که بسیار چالش دشوار است که بدانند چرا آنها آن را انجام دهد” گفت: مطالعه محقق جاشوا ون Bourg از دانشگاه ایالتی آریزونا در ایالات متحده است.

برای نتایج تیم تحقیقاتی راه اندازی یک آزمایش ارزیابی 60 حیوان خانگی سگ’ گرایش به نجات صاحبان آنها. هیچ یک از این سگ تا به حال آموزش در این تلاش.

در آزمون اصلی هر مالک بود و محدود به یک جعبه بزرگ مجهز به نور-وزن درب آن سگ می تواند حرکت به کنار. صاحبان جعلی پریشانی با تماس با خارج “کمک” یا “به من کمک کند.” از قبل محققان مربی صاحبان طوری گریه می کند خود را برای کمک صدا معتبر.

“حدود یک سوم از سگ های نجات خود را مضطرب صاحب که صدا بیش از حد چشمگیر خود را در آن اما واقعا چشمگیر است که شما را به یک نگاه دقیق تر” ون Bourg گفت.

بر اساس این مطالعه که به خاطر دو چیز در معرض خطر هستند در اینجا. یکی از سگ تمایل به کمک به صاحبان آنها و دیگر این است که چگونه به خوبی سگ درک ماهیت کمک کند که مورد نیاز بود.

محققان به بررسی این عامل در تست های کنترل — آزمون که فاقد مطالعات قبلی.

در یک تست کنترل زمانی که سگ به تماشای یک محقق رها کردن مواد غذایی, جعبه تقسیم, تنها 19 از 60 سگ باز جعبه به دریافت مواد غذایی است. بیشتر سگ نجات صاحبان آنها برگرفته از مواد غذایی است.

“واقعیت این است که دو سوم از این سگ حتی باز کردن جعبه برای مواد غذایی است که خیلی از نشانه های قوی که نجات نیاز به بیش از فقط انگیزه وجود دارد چیزی دیگری درگیر است که توانایی جزء” ون Bourg گفت.

در یکی دیگر از تست کنترل تیم تحقیقاتی در نگاه به آنچه اتفاق افتاده است زمانی که صاحب نشسته داخل جعبه و با آرامش با صدای بلند بخوانید و از یک مجله.

چیزی که آنها پیدا شد که چهار کمتری سگ 16 از 60 جعبه را باز کرد در آزمون خواندن از پریشانی تست.

این واقعیت است که سگ را باز کردن جعبه بیشتر در پریشانی تست از خواندن تست کنترل نشان داد که نجات نمی تواند توضیح داده شده صرفا توسط سگ مایل به نزدیکی صاحبان آنها.

“چه جالب در مورد این مطالعه این است که آن را نشان می دهد که سگ واقعا در مورد مراقبت از مردم خود” ون Bourg گفت.

“حتی بدون آموزش بسیاری از سگ سعی خواهد کرد و نجات افرادی که به نظر می رسد در پریشانی و زمانی که آنها شکست ما هنوز هم می توانید ببینید که چگونه ناراحت هستند” ون Bourg اضافه شده است.

نتایج حاصل از کنترل آزمایشات نشان می دهد که سگ ها که موفق به نجات مردم خود قادر به درک آنچه به انجام آن نیست که آنها نمی مراقبت در مورد خود مردم است. IANS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>