کار از خانه ؟ چهار مرحله است که می تواند کمک به شما در حفظ اطلاعات خود را امن

به عنوان بسیاری از شرکت ها اتخاذ کار از خانه (WFH) سیاست در پاسخ به Covid-19 pandemic, امنیت یک مسئله رو به رشد.

به عنوان بسیاری از شرکت ها اتخاذ کار از خانه (WFH) سیاست در پاسخ به Covid-19 pandemic, امنیت یک مسئله رو به رشد. نیروی کار دسترسی به محرمانه شرکت داده بنابراین چگونه می توان اطمینان حاصل شود اطلاعات/سیستم های امنیتی در حالی که کار از خانه ؟ Devashish Sharma, CTO در گله (اختصاصی پیام و ابزار همکاری) لیست چهار مرحله آسان است که می تواند کمک به شما در حفظ اطلاعات خود را امن است.

جلوگیری از غیر مجاز دسترسی به سیستم
ترس از دسترسی غیر مجاز است, راه عالی در طول این زمان به عنوان هکرها می دانید بخش زیادی از جمعیت در حال کار از خانه. هر کوچک و متوسط کسب و کار نیاز به یک قوی کنترل دسترسی سیاست های تعریف شده برای کارکنان خود را. بنابراین چگونه می توان جلوگیری از دسترسی غیر مجاز?

بیش از نیمی از نقض داده اتفاق می افتد به دلیل ضعف یا کلمه عبور. استفاده از کلمه عبور و رمزهای عبور قوی و تغییر زمان و در فواصل منظم. نمی نوشتن کلمه عبور خود را بر روی لپ تاپ شما/کامپیوتر. اگر شما حرکت به دور از کامپیوتر خود را حتی برای یک مستراح شکستن قفل کامپیوتر شما. مهم نیست که شما به تنهایی زندگی می کنند و لازم نیست که هر کسی در اطراف. چندین ابزار در دسترس برای دیدن اگر رمز عبور خود را به خطر بیافتد.

دو فاکتور تأیید هویت
دو فاکتور تأیید هویت می افزاید: یک لایه از افزونگی به اطمینان حاصل شود که تنها واقعی صاحب حساب می تواند دسترسی به حساب خود را. یک هکر می تواند سرقت یک کارمند رمز عبور, اما آنها احتمالا نمی خواهد که یک تلفن دریافت کد تایید یا آنچه معمولا به عنوان شناخته شده OTP. همچنین هکر نمی خواهد که دسترسی به یک اثر انگشت استفاده شده است که در برخی از سیستم های. راستش با اضافه کردن یک لایه اضافی به فرایند ورود به سیستم می تواند بسیاری از تفاوت در نگه داشتن هکرها ، دو فاکتور تأیید هویت سیستم همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک نوع هشدار زمانی که یک کاربر غیر مجاز است که در تلاش برای ورود به یک حساب کاربری.

مراقب باشید از فیشینگ ایمیل ها و پیام های
با توجه به گزارش های اخیر, کلاهبرداری فیشینگ و مخرب Covid-19 لینک شده اند از 15 در ژانویه سال 2020 به 54,772 در ماه مارس است. اگر شما تا کنون دریافت یک ایمیل در اطراف PPEs, ماسک, دست sanitisers و…. فکر می کنم دو بار قبل از کلیک کردن بر روی این لینک. است تعداد فزاینده ای از موارد که در آن کارکنان دریافت چنین ایمیل هایی که پس از کلیک بر روی ارائه یک inroad به هکرها با سوء قصد.

امن خانه خود را در شبکه های
حتی اگر شما یک کار مجزا و لپ تاپ ارائه شده توسط دفتر خود را در حالی که کار از خانه شما خواهد بود با استفاده از خانه خود را از Wi-Fi. و سازمان خود را در این تیم هیچ کنترل بیش از آن چه تا کنون. تغییر رمز عبور به چیزی به مراتب پیچیده تر از فقط نام و یا تاریخ تولد اعضای خانواده اساسی ترین گام در امنیت شبکه خانگی. استفاده از یک شبکه خصوصی مجازی (VPN) بر روی خود کار دستگاه و قبل از اتصال آن به شبکه خانگی خود را یکی دیگر از امنیت عمل است که باید به دنبال. اما مطمئن شوید که برای جلوگیری از رایگان Vpn ها به عنوان آنها امن نیست و معمولا سازش امنیتی کشتن هدف از استفاده از آن در وهله اول.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de