آسیا, کارخانه درد بدتر به عنوان چین را بازیابی نتواند به آسانسور تقاضا

توکیو, ژوئن 1

آسیا, کارخانه, درد, عمیق تر در, ممکن است به عنوان رکود در تجارت جهانی ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس بدتر با صادرات نیروگاهی ژاپن و کره جنوبی رنج می برند بیشترین کاهش در فعالیت های کسب و کار در بیش از یک دهه.

یک سری از ساخت نظرسنجی منتشر شده در روز دوشنبه نشان می دهد هر گونه جهش در کسب و کار خواهد شد برخی از زمان حتی اگر در چین کارخانه فعالیت به طور غیر منتظره بازگشت به رشد است.

چین Caixin/Markit ساخت شاخص مدیران خرید (PMI) آمار 50.7 ماه گذشته مارک بالاترین خواندن از ژانویه به عنوان کاستن از مستندات مجاز شرکت برای بازگشت به کار و روشن برجسته سفارشات.

اما با بسیاری از چین شرکای تجاری هنوز هم محدود جدید آن سفارشات صادرات همچنان در رکود کسب و کار خصوصی بررسی نشان داد در روز دوشنبه. چین رسمی PMI نظرسنجی روز یکشنبه نشان داد که بهبود در جهان و دومین اقتصاد دست نخورده اما شکننده است.

ژاپن کارخانه فعالیت کاهش در سریع ترین سرعت از 2009 مه جداگانه بخش خصوصی بررسی نشان داد در حالی که کره جنوبی نیز شاهد رکود تولید در بیشترین سرعت در بیش از یک دهه.

اقتصاد سرمایه گفت: این منطقه در بخش تولید در رکود عمیق است.

“صنعت است به احتمال زیاد به دیده اولیه پرش از کاهش مستند محدودیت. و چیزهایی که به احتمال زیاد به ادامه بهبود بسیار به تدریج در ماه های آینده به عنوان تقاضای خارجی بهبود” اقتصاد سرمایه نوشت. “اما خروجی است که هنوز هم به احتمال زیاد به زیر سطح نرمال برای بسیاری از سال های آینده به عنوان تقاضای داخلی و جهانی باقی می ماند بسیار افسرده.” تایوان فعالیت تولید نیز کاهش یافت و در ماه مه. ویتنام و مالزی و فیلیپین را دیدم PMIs دوباره بجای اول برگشتن از آوریل هر چند شاخص تمام باقی مانده زیر 50-علامت آستانه که جدا از انقباض انبساط.

اطلاعات رسمی در روز دوشنبه نشان داد کره جنوبی گسترش صادرات آن شیرجه رفتن برای سومین ماه متوالی.

هند کارخانه فعالیت قرارداد به شدت در گسترش عمده کاهش دیده می شود در ماه آوریل به عنوان یک دولت تحمیل مستند چکش تقاضا است.

اقتصادی آسیا گلایه به احتمال زیاد تکرار در دیگر نقاط جهان از جمله اروپا که در آن اقتصاد در ادامه به رنج می برند آسیب بزرگ در کارخانه و بخش های خدماتی.

با بسیاری از کشورها شروع به سهولت مستند محدودیت های اعمال شده برای جلوگیری از گسترش این ویروس نیز آلوده کرده است که بیش از 5.5 میلیون نفر در سراسر جهان در بازارهای سهام در حال صف آرایی بر امید برای بازگشت سریع به سلامت و رفاه.

اما از طریق جهانی فعالیت های اقتصادی خواهد بود عمیق تر و ارتجاعی است که به احتمال زیاد به را طولانی تر از آنچه قبلا پیش بینی شده که این بیماری همه گیر در امواج.

صندوق بین المللی پول هشدار داد در ماه گذشته اقتصاد جهانی را بسیار طولانی تر از انتظار می رود به طور کامل بهبود می یابند از ویروس شوک, پیشنهاد جمع و جور کردن به آن زمان طرح به صورت 3 درصد انقباض این سال است.

ایالات متحده-چین تف بیش از هنگ کنگ وضعیت و پکن را از دست داده و همه گیر ترش می تواند تمایلات کسب و کار و اضافه کردن به در حال حاضر گونه های بزرگ در اقتصاد جهانی است.

نهایی au Jibun بانک ژاپن تولید شاخص مدیران خرید (PMI) کاهش یافت و به یک تنظیم فصلی 38.4 از 41.9 در پایین ترین سطح خود از مارس 2009.

کره جنوبی IHS Markit شاخص مدیران خرید (PMI) لبه پایین به 41.3 در ماه مه به پایین ترین سطح از ژانویه 2009 و در زیر 41.6 در مه.— ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de