استرالیا خواهد استقبال رسمی دعوت به G7 می گوید جلالی سخنگوی

ملبورن, مارس 31

استرالیا خواهد استقبال رسمی دعوت به گروه هفت (G7) سازمان ملل شده است وجود دارد و در تماس با ماده بین نخست وزیر و ایالات متحده یک سخنگوی دولت گفت: در روز یکشنبه.

“G7 شده است یک موضوع اخیر در سطح بالا مبادلات” سخنگوی گفت: در یک ایمیل دهید. “استرالیا خواهد خوش آمدید دعوت رسمی. تقویت همکاری های بین المللی میان همفکر کشور است به ارزش یک زمان بی سابقه ای چالش های جهانی.”

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که تعویق انداختن اجلاس G7 او امیدوار بود برای نگه داشتن ماه آینده تا ماه سپتامبر و یا بعد از آن و گسترش فهرست مدعوین که شامل استرالیا و روسیه و کره جنوبی و هند است.

آمریکا و استرالیا روابط قوی شده اند و حتی اخیر کاخ سفید نظرات به ریشه های شیوع کروناویروس را نا امید استرالیا فشار به صورت مستقل تحقیق منابع گفته اند خبر داد. دو امنیت شرکای نیز انشعاب ریشه در مدیریت خود را از این بیماری همه گیر.

نخست وزیر اسکات موریسون شده است و تا کنون یکی از معدود رهبران جهان به پرداخت یک سفر رسمی به واشنگتن مغلوب ساختن پیشی جستن در طول تصدی و هر دو از رهبران باید آشکارا حاکی از رفاقت خود را.

موریسون بر خلاف برخی از رهبران اروپایی است اجتناب شود نخوری تهمت عموم و همکاری با ایالات متحده در آن موضع سخت تر در برابر چین و استرالیا شریک تجاری اصلی.

روابط کانبرا و پکن شده است تیره و تار میان استرالیا اتهامات از دخالت در امور داخلی و نگرانی در مورد آنچه که استرالیا می بیند که چین در حال رشد و نفوذ در منطقه اقیانوس آرام. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de