بنگلور: شاه در برابر JD(ع) corporator عمران پاشا که تست Covid-19, مثبت, استقبال هواداران قبل از ترک بیمارستان – تصویری

Imran Pasha, bengaluru corporator بنگلور: Padarayanapura بخش corporator عمران پاشا رزرو برای نقض اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای.

FIR ثبت شده است در برابر یک corporator در بنگلور برای نقض اجتماعی فاصله قوانین در حالی که او در حال منتقل شده به بیمارستان منتقل و پس از آزمایش مثبت برای کوروناویروس. با توجه به بنگلور شهر پلیس Padarayanapura بخش corporator عمران پاشا رزرو شده است برای نقض هنجارها در روز شنبه. پاشا مرتبط است به سابق سانتی متر HD Kumaraswamy را Janata Dal (سکولار).

این حادثه زمانی صورت گرفت که او منتقل تعیین شده بیمارستان او پس از آزمایش مثبت برای Covid-19. یک ویدیو از این حادثه آنلاین ظاهر که نشان داد پاشا تکان دادن و تبریک پیروان خود را در حالی که در حال نقل مکان به یک آمبولانس. این فیلم رفته ویروسی در سیستم عامل رسانه های اجتماعی.

شکایت علیه JD(ع) رهبر بود ثبت شده توسط Bruhat بنگلور Mahanagara Palike (BBMP) مقامات بهداشتی. پلیس گفت که اقدام مناسب گرفته خواهد شد در برابر پاشا هنگامی که او مرخص است.

یک افسر پلیس از Jagajeevanram نگر ایستگاه پلیس گفت که با وجود دانستن این که پاشا به حال شده است شما با Covid-19 corporator تا به حال رفتار غیر مسئولانه و تا به حال در اطراف نقل مکان کرد ،

“ما را در برابر او و پس از او از بیمارستان مرخص” افسر گفت: هند اکسپرس.

با توجه به صنوبر پاشا پیروان مونتاژ در اعداد بزرگ در حالی که او در حال منتقل شده به بیمارستان. علاوه بر پاشا پلیس نیز رزرو پیروان او در بخش 269, 270, 271 IPC و مقررات ملی مدیریت بحران سازمان عمل می کنند.

Padarayanapura بخش یکی از مهار مناطق در بنگلور. تا یکشنبه شب گزارش داد 67 موارد مثبت.

پیشتر در آوریل 20, Padarayanapura تا به حال شاهد خشونت بین مردم محلی و مقامات بهداشتی. اوباش حال تخریب موانع قرار داده شده توسط پلیس و اعتراض زمانی که بدن مدنی مقامات همراه با آشا کارگران وارد به اولیه و ثانویه اطلاعات تماس COVID19 بیماران به مرکز قرنطینه.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de