جعبه سیاه از سقوط پاکستان جت سر به فرانسه برای تجزیه و تحلیل

پاریس/Karachi, ژوئن 1

محققان تصادف هوایی بودند در مسیر از پاکستان به فرانسه در روز دوشنبه با دو ‘جعبه سیاه’ ضبط پرواز یک هواپیمای پاکستانی که هواپیما در یک منطقه مسکونی در حالی که تلاش برای زمین در شهر بندری کراچی در ماه گذشته, فرودگاه, مقامات گفت.

یک هواپیمای ایرباس آزمون هواپیما غیر منتظره ای سفارش برای حمل و نقل جعبه به دلیل اختلال از coronavirus بحران شد و با توجه به وارد در بعد از ظهر دوشنبه در Le Bourget در نزدیکی پاریس که در فرانسه BEA حادثه هوایی آژانس ایستاده بود توسط آنها را باز کنید.

آژانس فرانسوی است که در پاکستان به رهبری کاوشگر به دلیل سقوط A320 طراحی شده توسط فرانسه بر اساس ایرباس و علاوه بر انجام این وظیفه مهم رمزگشایی ضبط به دلیل آن است دولت از هنر تجهیزات.

این A320 توسط خطوط هوایی بین المللی پاکستان سقوط کوتاه از باند, on May 22, کشته شدن 97 نفر در هیئت مدیره پس از خلبانان گزارش از دست دادن هر دو موتور.

دو مسافر جان سالم به در برد وجود دارد و هیچ گزارشی از تلفات روی زمین. محل سقوط باقی مانده است مهر و موم شده در دوشنبه.

BEA کارشناسان انتظار می رود برای باز کردن و دانلود اطلاعات از جعبه – یک حاوی صدای ضبط شده کابین خلبان و هواپیما دیگر داده ها – روز سه شنبه موضوع را به ضبط چیپس بودن دست نخورده داخل خود سقوط-مقاوم در برابر پوسته.

گزارش اولیه پیشنهاد jetliner خراشیده موتورهای آن در امتداد باند فرودگاه در اولین تلاش برای زمین های زیر آنچه به نظر می رسد ناپایدار رویکرد ورود تند و سریع.

محققان به تجزیه و تحلیل کابین خلبان داده و سعی کنید به درک که آیا آسیب به موتور از اولین فرود ناشی از تلاش آنها برای کاهش قبل از دوم تلاش برای خروج از هواپیما قادر به آن را به فرودگاه محیط.

کارشناسان هشدار می دهند این است که خیلی زود به آنچه باعث سقوط.

در کراچی به عنوان مقامات در ادامه به تلاش برای شناسایی اجساد قربانیان با استفاده از نمونه DNA خانواده ها را به رسانه های اجتماعی به صدای غم و اندوه خود را قادر به انجام آخرین مراسم از عزیزان خود.

شرکت هواپیمایی گفت: مشکلات در شناسایی قربانیان ناشی از تاخیر در شناسایی DNA خارج از کنترل آن است. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de