CERT-در مهم مشورتی برای کاربران آندروید; اطلاعات داخل

مشورتی خواسته است تا تمام کاربران برای نصب تمام به روز رسانی ها و تکه های آن صادر شده است.

هند Computer Emergency Response Team (CERT-در) تحت وزارت الکترونیک و فناوری اطلاعات هشدار داده کاربران آندروید در هند مورد جاسوسی نرم افزار. با توجه به مشورتی صادر شده توسط تیم های آندروید کاربران در معرض خطر و هشدار امتیاز شده به عنوان “شدید” از آنجا که کاربر اطلاعات شخصی می تواند هک شود.

مشورتی اعلام کرد که تمام کسانی که در دستگاه های آندروید است که به روز رسانی به آخرین نسخه از سیستم عامل اندروید (Android 10) را می توان در جاسوسی. CERT-در گفت که مهاجمان به دنبال یک آسیب پذیری است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جاسوسی بر روی تلفن کاربران است. می توان آن را یا از طریق میکروفن گوشی و یا دوربین. هکرها همچنین می توانید دسترسی به جزئیات محل از طریق GPS اگر دستگاه به خطر بیافتد. یک بار هک دستگاه می تواند کمک به مهاجمان دریافت نگه دارید از اطلاعات شخصی از جمله پیام مکالمات و همچنین به عنوان اعتبار ورود.

اخبار مرتبط

CERT-در بیانیه ای گفته است: “ارتفاع امتیاز آسیب پذیری به نام ‘StrandHogg 2.0′ گزارش شده در آندروید گوگل به دلیل اشتباه معاون نقص در startActivities()’ از ‘ActivityStartController.java.” با توجه به CERT-در می تواند کمک به مهاجم برای ربودن هر برنامه بر روی دستگاه آلوده. این آسیب پذیری می تواند مورد سوء استفاده و نصب یک نرم افزار مخرب (نرم افزار) در یک دستگاه است که کاربر قادر خواهد بود برای قرار دادن به عنوان از آن خواهد شد پنهان در پشت مشروع نرم افزار.

آن است که به یاد داشته باشید که این آسیب پذیری در حال حاضر تنها در کسانی که آندروید گوشی های که به آندروید به روز رسانی 10 و در حال اجرا بر روی سیستم عامل های قدیمی تر. این مشکل می تواند اجتناب شود. مشورتی خواسته است تا تمام کاربران برای نصب تمام به روز رسانی ها و تکه های آن صادر شده است. برای این کار کاربر می تواند چک کردن برای به روز رسانی در تنظیمات گوشی. پس از بسیاری از دستگاه های موجود در بازار پشتیبانی از آندروید 10 کاربر به سادگی به روز رسانی گوشی به آخرین نسخه سیستم عامل. همچنین کاربران به شدت توصیه به دانلود هر چیزی از هر منبع غیر قابل اطمینان و یا لینک های تصادفی که فرستاده شده از یک منبع ناشناخته.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de