Dell Latitude 9510 راه اندازی در هند: رمز گشایی جهان باهوش ترین 5G-آماده کسب و کار لپ تاپ

Dell Latitude 9510Dell راه اندازی کرده است عرض 9510 در هند.

Dell ساخته شده کاملا یک چلپ چلوپ جدید خود را با عرض 9510 لپ تاپ کسب و کار در CES سال 2020 است. عرض سری شده است دیده می شود که دل جواب به خیر ThinkPad خط و همچنین اپل MacBook Pro. با عرض 9510 دل ارائه شده است براق و قابل حمل تمام فلزی طراحی (که شما می توانید در هر دو خوانده شده و متعارف عوامل شکل) با نزدیک لبه-به-لبه صفحه نمایش به شدت الهام گرفته از XPS 10 Gen Intel Core پردازنده با vPro پشتیبانی و بیش از 30 ساعت عمر باتری. نیز وجود دارد یک 5G مودم و Wi-Fi 6 برای نسل بعدی اتصال.

Dell ادعا می کند که طول و عرض 9510 جهان باهوش ترین لپ تاپ کسب و کار. آن را ادعا می کند آن را امن ترین بیش از حد. اطلاعاتی و امنیتی دو جنبه است که تبدیل شده اند بسیار مهم برای حفظ تداوم کسب و کار در میان جریان بحران همه گیر. تکنولوژی سازگار است که به کاربرانی که در نوبه خود در تلاش برای انطباق با وضعیت فعلی به سرعت و بدون زحمت است که نیاز به ساعت. عرض 9510 در حال حاضر در دسترس در هند. مالی اکسپرس آنلاین صحبت منحصرا با Vivekanand منجری, برند, مدیر, مشتری, راه حل های گروه دل Technologies هند را امتحان کنید و رمزگشایی Dell Latitude 9510 برای خوانندگان ما. گزیده ای.

— جهان باهوش ترین کسب و کار PC به چه معنی است ؟ چه چیزی باعث می شود دستگاه به طوری هوشمند ؟

عرض 9510 می آید با ساخته شده است در هوش مصنوعی طراحی شده توسط دل Optimizer نرم افزاری است که باعث می شود آن را باهوش ترین 15-inch کامپیوتر کسب و کار. این بهبود عملکرد با یادگیری از استفاده و بهینه سازی منابع سیستم درآمده است. این گسترش در زمان اجرا با بهینه سازی عملکرد باتری و همچنین افزایش صوتی از طریق حذف نویز و اکو تکنولوژی کاهش.

Dell Latitude 9510Dell Latitude پشتیبانی از 5G و Wi-Fi 6.

آن را بهبود می بخشد بهره وری عملکرد و تجربه کاربر از طریق استفاده از سیستم تجزیه و تحلیل و آموخته از طریق:

  • ExpressSign-در یک PC سنسور فعال شده توسط اینتل در زمینه فن آوری سنجش که خودکار بیدار و سیاهههای مربوط به کاربر از طریق مادون قرمز دوربین و ویندوز سلام. آن را قفل لپ تاپ به طور خودکار زمانی که کاربر دور پیاده روی افزایش امنیت و حفظ عمر باتری.
  • ExpressResponse راه اندازی برنامه با این نسخهها کار سریع تر و بدون لگ. بر اساس تنظیمات کاربر و یادگیری ماشین با اینتل Adaptix تکنولوژی آن به سرعت سوئیچ بین برنامه های کاربردی و بهبود عملکرد کلی برنامه برای افزایش بهره وری است.
  • هوش مصنوعی و میلی لیتر ویژگی های انطباق با کاربر مصرف برق و شارژ الگوهای. ExpressCharge افزایش سود تا 35% شارژ در 20 دقیقه.
  • ExpressCharge به طور خودکار می شود باتری شارژ تا 80 درصد در یک ساعت. در صورتی که کاربر قادر به شارژ سیستم حق دور آن را ماهرانه تنظیم تنظیمات برای حفظ منابع نور صفحه نمایش و یا تبدیل کردن بلوتوث در زمانی که استفاده نمی کنید.
  • هوشمند سیستم صوتی حذف انعکاس و سر و صدای پس زمینه به طور خودکار بهینه سازی شده توسط نرم افزار خود را برای یک بلندگو تجربه. میکروفن همراه با این نرم افزار می تواند به بهبود کم محدوده خواننده. بدون در نظر گرفتن چگونه بسیاری از مردم در حال صحبت کردن آن را تشخیص کم آوازی محدوده و امواج مکس صوتی ارائه می دهد یک فرد تجربه کنفرانس.

— چگونه است که این هوش رفتن برای کمک به کسب و کار ؟

ما بر این باوریم که کسب و کار به طور فزاینده ای به دنبال انتقال دیجیتال به عنوان یک حق در سالهای اخیر ما شاهد تکنولوژی چگونه بوده است enabler برای حقوقی واجد شرایط که از لحاظ جغرافیایی و فرهنگی توزیع شده است.

Dell Latitude 9510 مطابق با الزامات دقیق از رهبران کسب و کار است که ارزش هوش عملکرد و بهره وری و راحتی. به طور فزاینده ای شرکت در حال کار به سمت حمایت از نیروی کار خود را با تکنولوژی است که باعث افزایش بهره وری و افزایش خروجی خود را. در اینجا ما باید یک لپ تاپ کسب و کار است که درک کاربر و منحصر به فرد تنظیم برای کاربران مختلف نیاز با ساخته شده است در هوش مصنوعی پلت فرم. هوشمند کامپیوتر ارائه می دهد استرس, آماده-به-کار تجربه کاربر در حالی که توانمند سازی آن با خودکار باز و مدیریت هوشمند راه حل به راحتی استقرار امن مدیریت و پشتیبانی از تمام دستگاه های داخل خود سازمان است. این چیزی است که ما زمانی با عرض 9510.

علاوه بر پیشرفت در هوش مصنوعی و یادگیری ماشین در حال تبدیل عدد به حتی دقیق تر و بیشتر مشترک اصحاب. آنها می توانند بهینه سازی قدرت و عمر باتری و حتی خودکفایی ماشین آلات است که می توانید خود را التیام بخشد و خود را مدافع برای تعمیر – کاهش بار بر روی کاربر و از همه مهمتر کاهش تعداد این حوادث است. این یکی از مهم ترین عوامل برای سرمایه گذاری و آن گروه که حمایت از نیروی کار است.

— چه چیزی مهم تر برای کلاس کسب و کار لپ تاپ, قدرت, قابلیت حمل, عمر باتری یا اتصال?

برای یک کسب و کار کلاس لپ تاپ در حالی که عملکرد و عمر باتری مهم هستند اتصال سریعتر و قابل حمل به دست-در-دست به خصوص برای حرفه ای ها که همیشه در حال حرکت است. عرض 9510 ارائه می شود و کاربران کسب و کار به دنبال: طولانی ترین عمر باتری در هر 15-inch کامپیوتر کسب و کار با یک هدف تا 34 ساعت 5G-طراحی آماده, قدرتمند, ویژگی های صوتی و هوشمند راه حل های افزایش بهره وری در یک ultra-premium, فاکتور شکل.

— پشتیبانی از دستگاه 5G. چگونه آن را انجام دهید ؟ می تواند شما را توصیف مودم و e-SIM قابلیت های? چه هستند برخی از مزایای تاکتیکی از چنین راه حل ؟

عرض 9510 طراحی شده است برای 5G LTE به کمک تلفن همراه, حرفه ای همیشه در ارتباط ماندن هر کجا و در حالی که سفر. این خانه Qualcomm Snapdragon X55 جهانی 5G مودم. 5G آنتن ماهرانه تسلیم در بلندگو وجود دارد هیچ سازشی بر کوچک بودن و داشتن بهترین اتصال. PC ارائه می دهد eSIM فن آوری است که به طور خودکار متصل به حامل تلفن همراه در حالی که سفر در سطح جهانی و بدون نیاز به تعویض سیم کارت. آن را امن تر از eSIM است بسته به دستگاه و نمی توان منتقل شده است. به عنوان یک پشتیبان و یک اسلات سیم کارت نیز موجود است.

ما آگاه هستند که 5G خواهد بود جریان اصلی در چند سال آینده اما مشتریان ما در حال آماده به آینده ماکرو اس دی در حال حاضر. آنها درخواست برای دستگاه های که در حال 5G آماده و قادر است. 5G را hyperconnectivity بین مردم و داده های خود را و اجازه می دهد مشتریان دسترسی سریع به داده های خود را کلیدی خواهد بود. وجود دارد تعداد زیادی از دیگر موارد استفاده شده است اما اولویت ما شنیده ایم از ما مشتریان تجاری.

— چگونه امن است کاربر/داده های کسب و کار در این دستگاه ؟

Dell Latitude 9510 است امن ترین تجاری کامپیوتر. مشتریان باقی می ماند می تواند اعتماد به نفس خود را از نقطه انتهایی که امن هستند و هر دو در زیر و بالای این سیستم عامل. وجود دارد شاتر دوربین گزینه ای برای اضافه حریم خصوصی در طول تماس های ویدئویی. همه دل نرم افزار کاملا تست شده در خانه با استفاده از خوبی تعریف شده تست نرم افزار و فرآیندهای مختلف ممیزی های داخلی.

Dell Latitude 9510Dell راه اندازی کرده است عرض 9510 در هند در شروع قیمت از تومان 1,49,000.

علاوه بر این دل Optimizer تست شده است برای امنیت استفاده مستقل شخص ثالث فروشندگان برای شناسایی و پرداختن به مسائل امنیتی قبل از نرم افزار ارائه شده است برای استفاده عمومی. این آزمون شامل, در میان چیزهای دیگر, تست نفوذ, کد تجزیه و تحلیل نقد و بررسی و حمله از API فایل سیستم ویندوز/خدمات ابر مسیر دستکاری و ممتاز قرار داده است.

علاوه بر این, جدید Dell SafeBIOS حوادث و شاخص های حمله (IoA) بیشتر محافظت از کامپیوتر با استفاده از رفتار مبتنی بر تهدید شناسایی در بایوس سطح به تشخیص پیشرفته پایانی تهدید. هنگامی که تنظیمات BIOS تغییرات شناسایی شده است که نشان می دهد حمله بالقوه امنیت و این تیم به سرعت هشدار داده در مدیریت کنسول اجازه می دهد برای سریع جداسازی و بازسازی است. SafeBIOS حوادث و IoA را فراهم می کند این تیم دید به BIOS تغییرات پیکربندی و تجزیه و تحلیل این تهدید بالقوه – حتی در حین حمله.

— چه نوع از برنامه های کاربردی است که دستگاه ساخته شده “به طور خاص” به اجرا ؟

عرض 9510 درک ترجیحات کاربران و خوب-آهنگ, قابلیت, لپ تاپ, به منظور افزایش بهره وری ، از این فرکانس استفاده از نرم افزار به راه آن استفاده می شود در نتیجه سرعت بخشیدن به روند و باعث می شود آن را بیشتر بدون درز آینده هم همان برنامه است استفاده می شود. آن را با این نسخهها کار در تمام برنامه های کاربردی که اغلب توسط ارشد کسب و کار حرفه ای مانند MS Office Suite محصولات, مرورگر, اتاق ابزار همکاری مانند اسکایپ & MS تیم است.

Dell راه اندازی کرده است عرض 9510 در هند در شروع قیمت از تومان 1,49,000 (منحصر به فرد از مالیات). سازمان دیده بان این فضا برای بررسی کامل ما از Dell Latitude 9510 در این روز آمده است.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de