کشاورزان برای کسب درآمد بیشتر به عنوان دولت افزایش MSP; کابینه okays دیگر اقدامات برای مزرعه بخش فروشندگان خیابانی

farm sector, agriculture, farmer, cropsبالاترین افزایش در MSP پیشنهاد شده است برای nigerseed به دنبال sesamum, urad و پنبه.

در عمده کمک به کشاورزان این اتحادیه امروز کابینه به تصویب افزایش حداقل حمایت از قیمت ها برای همه موظف Kharif محصولات کشاورزی برای بازاریابی فصل 2020-21. دولت افزایش یافته است MSP از Kharif محصولات برای اطمینان از قیمت های بالا به تولید کنندگان برای تولید گفت: دولت کمیته امور اقتصادی (CCEA). بالاترین افزایش در MSP پیشنهاد شده است برای nigerseed به دنبال sesamum, urad و پنبه. امروز اطلاعیه ها دیده می شود در یک فرمت به این اقدامات اعلام کرد تحت ambit از آتما Nirbhar بهارات طرح. در یکی دیگر از عمده اطلاعیه برای مزرعه بخش دولت نیز به تصویب تمدید تاریخ بازپرداخت به صورت استاندارد وام های کوتاه مدت به Rs 3 لاخ به اوت 31.

دولت گفت که ادامه بهره مندی از 2 درصد بهره و کمک هزینه به بانک ها و 3 درصد پری به کشاورزان کمک خواهد کرد که کشاورزان برای بازپرداخت وام به بازپرداخت طولانی تاریخ 31 اوت در 4 درصد در سال بهره بدون جذب هر گونه مجازات است. این نیز کمک به کشاورزان در اجتناب از رفت و آمد به بانک ها برای چنین تجدید طول بیماری همه گیر کوروناویروس دوره آن اضافه شده است.

اخبار مرتبط

از نخست وزیر نارندرا بسته اقتصادی Rs 21 لاخ کرور دولت نگه داشته بود کنار تومان 1.63 لاخ کرور برای بخش کشاورزی. همراه با آوردن عمده کشاورزی اصلاحات و دولت در حال اصلاح دقیق کالاهای اساسی عمل (ESA) برای حذف غلات و روغن خوراکی و دانه های روغنی و حبوبات و پیاز و سیب زمینی از آن اجراء. همچنین FM Nirmala Sitharaman اعلام کرده بود که یک قانون جدید است که قاب شده به کشاورزان این گزینه را انتخاب کنید بازار که در آن آنها می خواهند به فروش محصولات خود با حذف اینتر-دولت موانع تجاری و ارائه e-تجارت کشاورزی تولید کند.

قدرت پردازش برای فروشندگان خیابانی

چه می آید به عنوان هدیه غیر منتظره برای فروشندگان خیابانی یک طرح ویژه PM خیابان فروشنده آتما Nirbhar Nidhi (PM SVANidhi) برای ارائه وام های مقرون به صرفه برای فروشندگان خیابانی. به کمک وقفه کسب و کار را به گزاف گویی در خیابان دولت امروز اعلام کرد یک میکرو خاص-تسهیلات اعتباری بالغ بر یک در مجموع 5,000 تومان کرور روپیه است که آنها 10 ، 000 تومان به عنوان اولیه و سرمایه در گردش. دولت انتظار دارد که بیش از 50 لاخ فروشندگان خیابانی برای بهره مندی از این طرح آزادی مطبوعات گفت. وزیر دارایی Nirmala Sitharaman تا به حال با اشاره به گلایه از فروشندگان خیابانی که تا به حال به بسته کسب و کار خود را با توجه به سراسری مستند و تا به حال نیز اعلام کرد اقدامات لازم برای کمک به آنها با دادن پول نقد در دست خود را.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de