جورج فلوید مرگ: برگ برنده طول می کشد پناهگاه در پناهگاه به عنوان معترضان شروع آتش سوزی در نزدیکی کاخ سفید

واشنگتن ژوئن 1

ایالات متحده باقی مانده tinderbox از خشم و احساسات به خشونت فوران برای ششمین روز متوالی در سراسر کشور بیش از وادار سازد قتل آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید منجر به مرگ حداقل پنج نفر از بازداشت هزاران نفر و قرار دادن حکومت نظامی در نزدیک به 40 شهر در حالی که وادار کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به پناه گرفتن در کاخ سفید پناهگاه.

به عنوان بدترین تا کنون نا آرامی های مدنی در آمریکا در دهه های خشونت را فرا گرفته و حداقل 140 شهر در سراسر آمریکا در این روز پس از مرگ فلوید 46 ساله که دوخته بود به زمین در مینیاپولیس در روز دوشنبه توسط یک افسر پلیس که در kneeled در گردن او به او gasped به نفس.

برخی از اعتراضات خشونت تبدیل شد باعث فعال شدن گارد ملی در حداقل 20 متحده است.

“حداقل پنج نفر کشته در خشونت هایش که به عنوان تظاهرات در نقاط کشور تفویض به ضرب وشتم” واشنگتن پست گزارش شده است.

بازداشت حداقل 2,564 مردم در دو ده شهرهای آمریکا بیش از آخر هفته. نزدیک به یک پنجم از کسانی که بازداشت شدند در لس آنجلس آن را گفت.

ناآرامی در ابتدا آغاز شد و در مینیاپولیس در ایالت مینه سوتا است اما در حال حاضر در سراسر کشور با گزارش خشونت در آینده از سراسر شهرهای بزرگ از جمله لوس آنجلس, شیکاگو, نیویورک, هوستون, فیلادلفیا و واشنگتن دی سی.

“ایالات متحده باقی مانده tinderbox از احساسات خشم و ادامه خشونت در روز یکشنبه ششمین روز از متهمان ناآرامی های پس از مرگ و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست به دست پلیس” نیویورک تایمز گزارش داد.

در بیرمنگام معترضان شروع به پاره کردن یک Confederate monument که شهر قبلا پوشش داده شده با tarp در میان یک طرح دعوی در دادگاه بین دولت دادستان کل و شهرستان.

در بوستون, یک SUV پلیس به آتش کشیده شد در نزدیکی کاخ ارسال یک ستون از دود سیاه و سفید پس از یک گروه بزرگی از معترضان عمدتا پراکنده.

در فیلادلفیا افسران پلیس ضد شورش و یک خودرو زرهی با استفاده از اسپری فلفل سعی کنید به دفع شورش و غارتگران است.

در نیویورک معترضان راهپیمایی در سراسر بروکلین و پل ویلیامزبرگ ، snarling ترافیک. پل منهتن بود به طور خلاصه بسته به ترافیک ماشین. هرج و مرج فوران در اتحادیه مربع با شعله های آتش جهش تا دو داستان از قوطی های زباله و انبوهی از آوار بار گفت.

“این اولین بار است که بسیاری از رهبران محلی را به طور همزمان با صدور دستور چنین در مواجهه با ناآرامی های مدنی از سال 1968 پس از ترور کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور” در این گزارش است.

پلیس با شلیک گاز اشک آور در نزدیکی کاخ سفید روز یکشنبه شب برای منصرف کردن معترضان که تا به حال شکست ویندوز از برجسته ساختمان, لغو, خودرو و مجموعه آتش با دود دیده می شود در حال افزایش از نزدیکی بنای یادبود واشنگتن آن را گفت.

در چند روز گذشته هزاران نفر از معترضان را جمع آوری کرده اند در خارج از کاخ سفید بالا بردن شعار علیه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

با توجه به سی ان ان رئیس جمهور تهمت بود به طور خلاصه به پناهگاه های زیرزمینی برای برخی از زمان در طول تظاهرات در برابر کاخ سفید در حالی که بانوی اول Melania Trump و پسر بارون شده و به پناهگاه.

رئیس جمهور تهمت هیچ ظاهر عمومی روز یکشنبه اما در یک سری از توییت او مقصر رسانه ها برای دامن زدن به نفرت و هرج و مرج در کشور است.

“این Lamestream رسانه ها در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به دامن زدن به نفرت و هرج و مرج. به عنوان طولانی به عنوان هر کس می داند آنچه را که آنها انجام می دهند که آنها جعلی هستند, اخبار و واقعا بد مردم با یک بیمار دستور کار ما به راحتی می توانید کار را از طریق آنها به عظمت!” او گفت:.

پیش از آن در روز او اعلام کرد که دولت او خواهد بود تعیین ANTIFA به عنوان یک سازمان تروریستی است. ANTIFA در نظر گرفته شده است به عنوان یک شبه نظامی چپ گرا و ضد فاشیستی فعال سیاسی جنبش در ایالات متحده است. آن شامل خودمختار فعال گروه است که با هدف دستیابی به اهداف سیاسی خود از طریق استفاده از اقدام مستقیم و نه از طریق سیاست اصلاحات.

دادستان کل آمریکا ویلیام Barr گفت که خشونت تحریک و انجام شده توسط این سازمان و دیگر گروه های مشابه در ارتباط با شورش داخلی تروریسم خواهد شد و بر این اساس درمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مدعی است که به نظر می رسد خشونت برنامه ریزی شده و سازمان یافته و هدایت شده توسط anarchistic و سمت چپ افراط گرایان با استفاده از ANTIFA مانند تاکتیک بسیاری از آنها سفر از خارج از کشور به ترویج خشونت است.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن که presumptive ریاست جمهوری نامزد حزب دموکرات در بازدید از یک اعتراض سایت در Delaware در روز یکشنبه.

“ما یک ملت در, درد, اما ما نباید اجازه دهیم این درد ما را نابود. ما یک ملت خشمگین اما ما نمی توانیم اجازه می دهد تا ما خشم به مصرف ما. ما یک ملت خسته اما ما اجازه نمی دهد ما خستگی به شکست ما” بایدن نوشت: در رسانه های اجتماعی ارسال در روز یکشنبه.

“تنها راه تحمل این درد است که به نوبه خود تمام است که غم و اندوه به هدف. و به عنوان رئیس جمهور من کمک خواهد کرد که منجر به این مکالمه — و از همه مهمتر من گوش می دهد و فقط به عنوان من امروز با مراجعه به سایت از شب گذشته تظاهرات در ویلمینگتون,” او گفت:.

کمیته حمایت از روزنامه نگاران در اواخر شب در بیانیه ای گفت که چند ده پوشش تظاهرات شده است آزار و اذیت و همچنین بازداشت توسط سازمان های اجرای قانون. PTI

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de