دولت گسترش اعتبار scrips تحت صادرات مشوق طرح برای صادرکنندگان

incentives schemes for exporters, Foreign Trade Policy, SEIS, DGFT, exportبسته به ماهیت خدمات و محصول دولت به وظیفه اعتباری scrips یا گواهی به صادرکنندگان.

دولت روز دوشنبه تمدید اعتبار scrips و یا گواهی ارائه شده تحت صادرات طرح های تشویقی که در حال انقضای بین مارس 1 و 30 ژوئن این سال تا 30 سپتامبر. این سیاست تجارت خارجی (اف تی پی) را فراهم می کند مشوق های مالیاتی برای کالا و خدمات تحت کالا صادرات از هند طرح (MEIS) و خدمات صادرات از هند طرح (SEIS).

بسته به ماهیت خدمات و محصول دولت به وظیفه اعتباری scrips یا گواهی به صادرکنندگان. این scrips می تواند منتقل شود و یا مورد استفاده برای پرداخت تعدادی از وظایف از جمله پایه گمرکی.

اخبار مرتبط

“آرامش ارائه شده برای اجرا در اواخر برای کاهش SEIS/MEIS برنامه های کاربردی و اعتبار scrips صادر شده تحت فصل 3 از FTP که در حال انقضای بین 1 مارس و ژوئن 30 سال جاری تمدید شده است تا 30 سپتامبر این سال” اداره کل تجارت خارجی (DGFT) گفت: در یک اعلان عمومی.

در یک جداگانه تجارت متوجه DGFT گفت که طبق یک پیمان امضا شده میان هند و موزامبیک برای واردات کبوتر نخود و دیگر حبوبات رشد وجود دارد 2 لاخ تن از پالس وارد خواهد شد در طول 2020-21 با شرایط خاص.

آن گفت: واردات اجازه خواهد داشت فقط از طریق 5 پورت — بمبئی Tuticorin چنای کلکته و Hazira — و آن را منوط به تولید “گواهی مبدا” تایید شده توسط مجاز امضا کنندگان در ICM (Instituto de Cereasi de Moçambique) با تمبر ارائه شده توسط دولت موزامبیک است که به اشتراک گذاشته شده با نگران مقامات گمرکی از این پورت و هیئت مرکزی مالیات غیر مستقیم و آداب و رسوم.

اگر چه کمی محدودیت های تحمیل شده بر واردات moong نخود فرنگی و in tights dal آن ابلاغ شده است که این محدودیت نباید درخواست به دولت واردات تعهدات تحت هیچ دو جانبه یا منطقه ای توافق یا تفاهم نامه.

آیا می دانید چه نسبت ذخیره نقدی (CRR), سرمایه گذاری, لایحه, مالی, سیاست در هند, هزینه, بودجه, حقوق گمرکی? FE دانش میز توضیح می دهد که هر یک از این و بیشتر در جزئیات در مالی بیان شده است. همچنین زنده BSE/NSE قیمت سهام, آخرین NAV صندوق های سرمایه گذاری مشترک, بهترین سهام وجوه بالا برندگان بالا بازنده در مالی ابراز. فراموش نکنید که برای سعی کنید ما رایگان ماشین حساب مالیات بر درآمد ابزار.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de