Mindshare را آنیتا Kotwani می پیوندد عیار هند به عنوان مدیر عامل

Kotwani will focus on developing and leading significant tools and capabilities within Carat to help deliver enhanced integrated solutions to clientsKotwani خواهد شد تمرکز بر توسعه و پیشرو داری ابزارها و قابلیت های درون عیار برای کمک به ارائه پیشرفته راه حل های یکپارچه به مشتریان

رسانه ها آژانس عیار هند منصوب آنیتا Kotwani به عنوان مدیر ارشد اجرایی (CEO). در نقش جدید Kotwani خواهد شد مسئول سازمان استراتژیک پیشرفت و رشد کسب و کار در سراسر کشور. او همچنین تمرکز بر توسعه و پیشرو داری ابزارها و قابلیت های درون عیار برای کمک به ارائه پیشرفته راه حل های یکپارچه به مشتریان. مدیر عامل جدید خواهد شد به گزارش Kartik Iyer, رئیس جمهور, رسانه برندهای و Amplifi.

قبل از این آنیتا بود که در Mindshare هند که در آن او برگزار شد به مقام معاون ارشد رئیس جمهور جدید کسب و کار و مشتری منجر والت دیزنی کسب و کار. با بیش از دو دهه تجربه و 16 است که با Mindshare, آنیتا شده است در کلام رهبری روابط مشتری برای مارک های چنین به عنوان ABG, Kellogg, ICICI گروهی, Facebook, Byju و شرکت والت دیزنی در میان دیگران برای غرب منطقه. علاوه بر این او نیز کمک به ساخت متنوع ارائه شده در سراسر اطلاعات دیجیتال و محتوای رانندگی رشد نمایی برای Mindshare هند بیش از دو سال گذشته است.

با توجه به Kartik Iyer, رئیس جمهور, رسانه برندهای و Amplifi در نقش جدید, آنیتا کمک خواهد کرد که در آینده اثبات عیار هند به عنوان آژانس آماده می شود را به روی فرصت های جدید است که تغییر پویایی بازار ارائه کرده است.

با دن عامل مدل زیر آن تک P&L ساختار یک قرعه کشی می تواند قابلیت های خود شرکت ها – که از جمله آن اختصاص داده شده OOH, دیجیتال, کارایی, اثربخشی بازاریابی و آژانس های خلاق برای دسترسی به کلاس جهانی تخصص و ایجاد قرار دادی تیم برای دیدار با نیازهای خاص مشتری, آنیتا Kotwani مدیر عامل شرکت قیراط هند اضافه شده است. “وجود دارد مقیاس تخصص و ادغام در هسته و با تخصص من در پیشرو روابط مشتری و رشد متنوع ارائه شده و من مشتاقانه منتظر به رهبری قیراط نام تجاری برای هند است.”

دفعات بازدید: همچنین: Sagnik Ghosh می پیوندد Liqvd آسیا به عنوان شریک مدیریت

Follow us on Twitter, Instagram, LinkedIn و Facebook

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

BrandWagon در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین نام تجاری اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de