پرداخت های ماهانه: مکث SIP در صورت نیاز, اما, انجام پرداخت خود را و تربیه

EMI توقف در ابتدا اجازه از ماه مارس تا ماه مه در حال حاضر تمدید شده است به ماه اوت است.

توسط Joydeep Sen

یک برابر قسط ماهانه (EMI) برای خرید یک دارایی مانند یک خانه یا یک ماشین و یا آن را ممکن است برای مصرف مانند هزینه های کارت اعتباری تبدیل به EMI. EMI است تعهد خود را به عنوان به خوبی به عنوان یک تعهد به خرید شده است, و شما در حال حاضر برای آن پرداخت. در برابر این صندوق جرعه تعهد است اما نه تعهد به عنوان شما در حال تعویق انداختن فعلی خود را مصرف و صرفه جویی برای آینده است.

اخبار مرتبط

EMI توقف
EMI توقف در ابتدا اجازه از ماه مارس تا ماه مه در حال حاضر تمدید شده است به ماه اوت است. بانک ها و NBFCs می تواند اجازه می دهد شما را در اختیار خود برای فایده از توقف وام خود را. اگر شما در مواجهه با مشکلات به دلیل مستند برای مثال از دست دادن شغل و یا کاهش و یا به طور کلی عدم اطمینان شما خواهد بود وسوسه به سود از توقف. اما شما باید آگاه باشید از گرفتن. برای دوره شما فایده از توقف وجود دارد هیچ علاقه ای به چشم پوشی.

این بدان معناست که سه یا شش و تربیه که شما در حال حاضر تصمیم به پرداخت شما را مجبور به پرداخت بعد. نه تنها که شما را مجبور به پرداخت بهره سنگین در این علاقه (برای سه یا شش ماه) بعد از آن. به عنوان مثال اگر شما 10 سال وام مسکن و فایده از سه ماه توقف در پایان 10 سال شما را مجبور به پرداخت سه و تربیه. اما داستان می کند پایان ندارد وجود دارد. بهره خواهد بود مرکب برای مدت 10 سال (و یا خود باقی مانده دوره) و اضافی و تربیه شما را مجبور به پرداخت خواهد شد خیلی بیشتر از سه. این است که با توجه به قدرت ترکیب; بیش از یک دوره طولانی بهره در سه یا شش ماه از EMI خواهد بود یک مقدار سنگین. Net-net رغم مستند, بلوز, اگر شما در یک موقعیت برای پرداخت خود را و تربیه آن در خود بهره مند شوند. در صورتی که شما در dire straits, پس از آن تنها دلالت بر توقف برای شما است که شما نمی خواهد به نام قاصر.

MF SIP
برای صندوق جرعه دلیل ذکر شده است که هزینه به طور متوسط یعنی شما به دست آوردن مقدار بیشتر و یا واحد زمانی که قیمت پایین است. در حالی که این منطق درست است و توصیه می شود از مزایای دیگر که تمایل به دریافت از دست رفته است و نظم و انضباط. اگر ماهانه جرعه outflows ها موظف هستند که از حساب بانکی خود را که در آن شما دریافت حقوق و دستمزد خود را, شما در حال انجام خود را SIP برای اطمینان حاصل کنید. که در آن نه شلوغ کردن روزانه / هزینه های ماهانه. آن را به حال نشده است به این ترتیب می خواهد از دست چند جرعه اقساط.

اگر شما روبرو هستند مستند بلوز و شما کشیده به مدیریت شما ممکن است انتخاب کردن برای جرعه مکث به جای لغو خود را SIP. دلیل, دوباره, نظم و انضباط است. هنگامی که شما لغو جرعه زمانی که شما دوباره به حالت عادی بر درآمد خود را, آن است که طبیعت انسان به بدفع الو قت گذراندن از سرگیری خود را SIP. اگر شما فقط آن را برای مکث در حال حاضر از سرگیری خواهد بود که بسیار ساده تر و سریع تر زمانی که شما عادی سازی. اگر شما می توانید در ادامه آن این است که خیلی بهتر است که سهام با قیمت نسبتا پایین و شرکت های بزرگ اوراق قرضه بازده نسبتا بالاتر است.

نتيجه گيری
اگر شما رو به پول در جریان مشکلات و نقاشی از پس انداز خود را حتی پس بهتر است که شما را به ادامه EMI به عنوان بهره وام خود را به احتمال زیاد بالاتر از آنچه که شما می توانید از پس انداز خود را. بهره بهره بیش از یک دوره طولانی خواهد بود گفتن بر شما. اگر شما به دنبال یک وام به جزر و مد در طول زمان فاز اول ببینید اگر شما هر گونه صرفه جویی در هزینه های وام بالاتر خواهد بود. جرعه می توان متوقف شد در حال حاضر.

نویسنده بنیانگذار Wiseinvestor.در

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de