جدید چینی قانون Hongkongers بی باک برای خروج

پکن/دلار هنگ کنگ, مارس 31

اعلام جدید قانون تامین هنگ کنگ با چین منجر به یک افزایش شدید در سوالات برای مهاجرت از این مستعمره سابق بریتانیا به خصوص ساکنان این شهرستان مهاجرت کرده یکهو وجود دارد که آن را بازگشت به چین در سال 1997.

مشاوران مهاجرت را به میدان فرستاد صدها نفر از تماس های جدید پس از چین مقننه — ملی (NPC) — پرده برداری از طرح بحث برانگیز در مه 21, دور زدن محلی قانونگذاری هنگ کنگ مستقر در جنوب چین صبح پست گزارش روز یکشنبه.

این قانون پس از تایید توسط NPC بسیار در انتظار خطوط با اکثریت قاطع on May 28, باعث جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به منظور حذف معافیت که به هنگ کنگ وضعیت خاص است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در هنگ کنگ است دیگر به اندازه کافی مستقل از چین برای لذت بردن از امتیازات ویژه با ما در محل پس از آن به سمت چپ بریتانیا در سال 1997.

قانون جدید که بر اساس آن چین می تواند ایجاد حضور خود را نیروهای امنیتی در هنگ کنگ برای اولین بار برانگیخته قوی تظاهرات هزاران نفر از مردم محلی. تظاهرات شد و انتظار می رود به شدت در هفته های آینده.

چین می گوید قانون جدید است که با هدف گرفتن گلوگاه تجزیه طلبی براندازی تروریسم دخالت خارجی و یا فعالیت های امنیت ملی را تهدید کند. با هنگ کنگ در حال حاضر تبدیل شدن به مرکز در حال ظهور جنگ سرد بین آمریکا و چین تعدادی از مردم محلی به خصوص در شهرستان غنی به دنبال مهاجرت به کشورهای مختلف است.

برخی از آنها شتاب خود تصمیم به خرید ملک در خارج از کشور, در حالی که دیگران در حال برش قیمت درخواست خود را به صورت محلی, خواص, مهاجرت, مشاوره شرکت در هنگ کنگ گفت. “روز بعد از این که پیشنهاد ما دریافت بیش از صد تماس” گفت: اندرو لو رئیس اجرایی در Anlex یک دلار هنگ کنگ مهاجرت مبتنی بر شرکت مشاوره. “مردم بی قرار است. از آنها بخواهید اگر آنها می توانند از روز بعد” او گفت: پست.

درخواست برای مهاجرت مشاوره شروع به پریدن کرد به عنوان یک نتیجه شکستن سکون ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به میدلند مهاجرت مشاوره.

در حالی که آخرین شماره در برنامه های کاربردی برای شهروندی خوب است که هنوز در دسترس تحلیلگران انتظار دارند آنها را به افزایش سیاسی دما در این گزارش گفت:.

“افرادی که فقط درگیر شدن ما در اطلاعات اولیه قبل از در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم ارتکاب توسط قرار دادن پایین سپرده” Kajal گفت. — PTI

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de