قدرت بازی: دولت انجام داده است به خوبی به اعلام اشکال فضل برنامه

tech, hackathons, bug bounty programmes, app security, data security, community participation in data security, Aarogya Setu, Aarogya Setu open sourceدولت هند ارائه شده است Rs 1 لاخ به هر كس می یابد و گزارش اشکالات در Aarogya Setu.

در سال 2018 هنری Timms و جرمی Heimans رونمایی از کتاب جدید به نام قدرت. قضیه ساده بود آن را ارائه نمونه از چگونه جهان در حال تغییر بود و چگونه دولت و مردم باید باز به ایده مشارکت جامعه. این قطعا به این معنی نیست یک تبار به هرج و مرج اما اعمال نفوذ تکنولوژی به جمعی آینده ای بهتر است. نویسندگان خواهد بود خوشحال به دولت را تبدیل به hackathons به جمعی راه حل برای مقابله با زمان بیماری همه گیر.

در حالی که هند به مراتب پشت سر نیست, هفته گذشته دولت در زمان یک گام به باز کردن خود به انتقاد. بسیاری نمی خواهد توجه Niti Aayog, مدیر عامل شرکت آمیتا کانت اعلام کرد که دولت, تماس, ردیابی, برنامه Aarogya Setu خواهد بود منبع باز به عنوان انقلاب-بعد از همه, بسیاری از شرکت ها گرفته اند و این رویکرد-اما آن است که قطعا یک گام بزرگ است. مهم تر است دیگر اعلام ارائه Rs 1 لاخ به هر كس می یابد و گزارش اشکالات در Aarogya Setu. منبع باز نیز اجازه می دهد تا کارشناسان نشان می دهد راه برای دولت به نگه داشتن این برنامه امن است. آن را نیز ممکن است در نهایت کمک به کشورهای دیگر که در حال برنامه ریزی برای راه اندازی برنامه خود را.

در حالی که هند است که قطعا این کشور به فن آوری های منبع باز است. سنگاپور منتشر کرده است آن BlueTrace پروتکل است که می تواند کمک به جلوگیری از man-in-the-middle حملات بر روی تلفن خود را با اختصاص یک تصادفی شناسه هند تلاش هستند که ستوده داده شده است که آن نیز ممکن است اصرار هندی, شروع یو پی اس به نوبه خود به اشکال فضل برنامه.

اگر چه شرکت های اجرای bug bounty برنامه های دولت برای انجام یک کمی غیر معمول به خصوص برای یک دولت است. هند دارای فضل شکارچیان اما آیا فرهنگ اشکال فضل در میان شرکت های.

در حالی که اپل سال گذشته اعلام کرد که آن را خواهد پرداخت تا 1 میلیون دلار برای کسی که بخشی از آن اشکال فضل برنامه است که می تواند کشف یک نقص امنیتی بزرگ, هندی, شرکت های فن آوری است بد سابقه.

Swiggy هیچ پول افشای در وب سایت خود را. PayTM است که هند یکی از پیشرو های مالی, پرداخت, شرکت های دارای اشکال فضل برنامه که آینه Facebook, با پرداخت حداقل از 500. Flipkart که یک کلید e-commerce بازیکن می گوید آن را پرداخت نمی کند برای گزارش اشکال. آمازون هند نیز بدون اشکال فضل برنامه های ذکر شده در وب سایت خود را.

Zomato اعلام کرده است که پرداخت می شود بیش از 100 ، 000 دلار به پژوهشگران در این برنامه اما مشخص نیست از هر لحاظ در اشکال فضل. در مقابل گوگل پرداخت می شود $3.4 میلیون دلار توسط مایکروسافت در $2 میلیون در حالی که Facebook دارای پوسته 1.1 میلیون دلار.

در حالی که Rs 1 لاخ قطعا محو در مقایسه با گوگل و اپل یکی از نیاز به درک که آن را فقط یک اشاره. اگر دولت آماده پرداخت bug bounty پس چرا نمی تواند شرکت های هندی انجام این کار است.

علاوه بر این همانطور که بیشتر مردم به, آنلاین, امنیت خواهد تبدیل به یک نیاز اساسی و شرکت ها را باید مجبور یا توسط دولت و یا بازار به پایبندی به استانداردهای صنعت و بهترین شیوه.

دولت شروع بیایید ببینید اگر هند چون به دنبال خواهد داشت.

زنده قیمت سهام از BSE NSE آمریکا بازار و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de