تظاهرات ممکن است آخرین کلش برای ما جهانی قد

دلار هنگ کنگ, ژوئن 1

تظاهرات roiling شهرهای آمریکا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری به آمریکا را جهانی ایستاده است. آن نوسان بوده پایانی رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما این ناآرامی های مدنی آن را سخت تر به اصلاح اخلاقی. از دست دادن آن می آید در هزینه های بالا.

ترس از ما دموکراسی زوال به همان استبداد که در برابر مستعمرات شورش در اصل پیش بینی شده است حداقل از فرانسه دانشمند علوم سیاسی الکسی دو توکویل بازدید در سال 1831. اطلاعات اکونومیست واحد تنزل مقام این کشور به یک “دموکراسی ناقص” در سال 2017. تجمع خطاهای سیاست که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ایجاد کرده اند یک مناجات از مشکلات از جمله نابرابری درآمد و ناقص سیستم بهداشت و درمان.

پس از یک botched فدرال پاسخ به همه گیر است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 100 ، 000 نفر در ایالات متحده آمریکا کشور در حال حاضر پاره جدا بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. آن را نشان می دهد ریشه دار طبیعت از مشکلات کشور را حتی به عنوان آن را هل می دهد به دور خود دوستان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن فقط برش امریکا روابط خود را با سازمان بهداشت جهانی در ادامه به سمت در دستور کار است که شامل ترک Trans-Pacific Partnership که حذف برخی از 18,000 خارجی مالیات بر صادرات ایالات متحده. خود تعرفه ها شکست خورده اند برای پاک کردن یک کسری تجاری با چین است و می تواند در نهایت هزینه مصرف کنندگان آمریکایی تا آنجا که $1000 در سال با توجه به برخی از تخمین می زند.

ایدئولوژیک نفاق ترکیبات خوردگی. حتی ما به عنوان سیاستمداران lambast چین برای سانسور و سرکوب حقوق بشر در هنگ کنگ مشابه رفتار خیره کننده در خانه است. آخرین تظاهرات توسط یک سفید, مینیاپولیس, پلیس, خفگی, بازداشت یک آمریکایی آفریقایی تبار به مرگ است. پلیس پس از بازداشت و به ضرب گلوله گلوله های لاستیکی در روزنامه نگاران پوشش متعاقب آن تظاهرات.

بازگشت به حالت عادی هر آنچه که ممکن است به نظر می رسد دشوار است. مغلوب ساختن پیشی جستن که عقب نشینی به کاخ سفید پناهگاه با توجه به, نیویورک تایمز, به جای پرداختن به ملت است ادعا مخالفان خود را در حال تلاش برای سرقت انتخابات آینده. که مجموعه صحنه را برای حتی بیشتر پتانسیل بی ثباتی سیاسی.

اختصاص یک ارزش اقتصادی به اخلاقی رهبری روی حیله و تزویر است. اما کاهش اعتماد کسب و کار و تجارت هزینه های معامله و کاهش نیاز به هزینه های نظامی آن نیز خوب است که نمی توان به عنوان چین کشف است. از دست دادن آن مستلزم هزینه است که در حال رشد است روز به روز. — رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de