تانکر کامیون می راند به معترضان به عنوان شهرهای آمریکا ترس یکی دیگر از شب های خشونت

آن را به نظر نمی رسد که هر راهپیمایان زده بودند توسط کامیون به عنوان آن را از طریق جمعیت در westbound خطوط بین ایالتی 35, honking. این آزادراه بسته شد و به ترافیک در زمان.

رویترز شاهد گفت: راننده کامیون کشیده بود از کابین خود تراکتور-تریلر دکل و مورد ضرب و شتم معترضان قبل از او گرفته شد به بازداشت توسط پلیس مینیاپولیس. رویترز عکس را به او نشان داد shirtless و پوشش صورت خود را به عنوان او ایستاده در کنار یک افسر پلیس است.

“بسیار نگران کننده اقدامات توسط یک راننده کامیون در I-35W تحریک جمعیت از تظاهرات مسالمت آمیز” در مینیاپولیس وزارت امنیت عمومی گفت: در توییتر. “راننده کامیون مجروح شد & گرفته شده است به یک بیمارستان با غیر تهدید کننده زندگی صدمات. او تحت بازداشت است. آن را به نظر نمی رسد هر معترضان برخورد با کامیون.”

این حادثه مشخص آخرین فوران خشونت های پس چه زمانی آغاز شد که تظاهرات مسالمتآمیز بیش از مرگ جورج فلوید.

فلوید گزارشی مرد درگذشت دوشنبه گذشته پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس به زانو در گردن او موجب خشم است که جاروب در سراسر سیاسی و نژادی کشور تقسیم شده است.

تظاهرات و آب گرفتگی خیابان ها پس از هفته از مستندات در طول coronavirus همه گیر انداخت که میلیون ها نفر از کار و ضربه زدن به جوامع اقلیت ،

به عنوان تظاهرکنندگان ویندوز و مجموعه آتش سوزی شنبه شب گلوله های لاستیکی و گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت در بسیاری از شهرستانها. در برخی موارد تماشاگران و اعضای رسانه ها هدف قرار گرفتند.

در یک ویدئو از مینیاپولیس در روز شنبه یک گارد ملی Humvee نورد پایین یک مجتمع مسکونی در خیابان پس از آنچه به نظر می رسد ماموران پلیس با پوشیدن دنده تاکتیکی. یک افسر دستور داد ساکنان به داخل و سپس فریاد زد: “نور ‘اونا تا” قبل از تیر اندازی پرتابه در یک گروه از مردم در خود ایوان جلو. در این شهر مقررات منع رفت و آمد اعمال نمی شود ساکنان خارج و در ملک خصوصی خود.

در شهر نیویورک پلیس دستگیر و حدود 350 نفر یک شبه و 30 افسران دچار جراحات جزئی. شهردار بیل د Blasio گفت: پلیس انجام شد, قرار گرفت, از جمله به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته شده فیلم ها نشان دادن یک پلیس وسیله نقلیه سودمند ورزش در بروکلین گردش به جمعیت معترضان که pelting آن را با باقی مانده است.

د Blasio گفت که او تا به حال نه دیده جداگانه ویدیو نشان می دهد یک افسر پایین کشیدن ماسک سیاه و سفید می گوید که تا به حال دست خود را در هوا و سپس پاشش ماده ای در چهره اش.

COVID-19 ترس

نزدیک بسته بندی شده جمعیت و تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک موجب ترس از احیای COVID-19 که به کشته شدن بیش از 100 ، 000 آمریکایی است.

خشونت گسترش یک شبه با وجود حکومت در چند شهرستانها عمده را برای ناآرامی های مدنی در روزهای اخیر از جمله آتلانتا و لس آنجلس و فیلادلفیا, Denver, Cincinnati, پورتلند اورگان و Louisville, Kentucky.

فیلادلفیا در یکشنبه نقل مکان کرد و در این شهر مقررات منع رفت و آمد در اوایل تا 6 ساعت (2200 به وقت تهران) از 8 ساعت و دستور داد همه کسب و کار به عنوان محلی TXF-تلویزیون نشان داد تصاویر گروه از معترضان در, حمله پلیس, تنظیم یکی در آتش است. مردم دیگر رفت به فروشگاه های نزدیک و آمد با armfuls کالا.

منطقه کلمبیا تحمیل یک زن 11 ساعت پس از وقوع دو شب درگیری میان پلیس و معترضان در نزدیکی کاخ سفید است.

تظاهرات همچنین هایش در شیکاگو و سیاتل, Salt Lake City, کلیولند و دالاس که در آن تظاهر کنندگان دیده می شد در فیلم ضرب و شتم یک صاحب فروشگاه که تعقیب آنها را با یک کارد بزرگ و سنگین و یا شمشیر. پلیس گفت: او در شرایط با ثبات است.

درگیری در مینیاپولیس مشخص پنجمین شب از آتش سوزی غارت و خرابکاری در بخش هایی از این ایالت شهر و مجاور آن سرمایه سنت پل. دولت فرماندار گفت: او فعال کردن کامل مینه سوتا گارد ملی برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ،

هزاران نفر از مردم جمع شده بودند مسالمت آمیز در بعد از ظهر یکشنبه برای یک رالی در سنت پل به عنوان سربازان دولت احاطه دولت ساختمان کاپیتول. حدود 170 فروشگاه در شهر غارت شده آن شهردار با سی ان ان گفت.

“هیچ یک از پاسخ اما ابتدا ما باید به یاد بگیرند که با یکدیگر صادق” گفت: 66 سال سن فعال جامعه فیلیپ هلمز به عنوان او ایستاده بود در میان تظاهرکنندگان برگزاری “Black Lives Matter” نشانه.

در سانتا مونیکا کالیفرنیا روز یکشنبه صدها نفر از معترضان در راهپیمایی مسالمت آمیز به پایین اقیانوس خیابان موازی به این شهر مشهور سواحل است. یک خط از افسران پلیس در ورودی ایستاده بود در سانتا مونیکا اسکله محلی KTLA-تلویزیون گفت.

چند صد تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر میامی متوقف بین دادگاه فدرال اف بی آی و دفاتر فدرال بازداشتگاه شعار: “نه عدالت بدون صلح است.” زندانیان می تواند دیده می شود در پنجره های باریک با تکان دادن پیراهن.

در حالی که پوشش تظاهرات در مینیاپولیس شنبه شب دو نفر از اعضای یک انتخاب خدمه تلویزیون بودند ضربه توسط گلوله های لاستیکی و یک عکاس رویترز دوربین شکست بود که حملات علیه روزنامه نگاران پوشش ناآرامی های مدنی در شهرهای آمریکا شدت یافته است.

در پاسخ به این اعتراضات هدف پارسیان اعلام کرد که به طور موقت بسته 100 فروشگاه در حدود 30 تا از آنها در مینه سوتا است.

دولت از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که به نام و معترضان را “اراذل و اوباش” نمی خواهد federalise و کنترل گارد ملی در حال حاضر مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین گفت: در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: ما دولت را تعیین ضد فاشیستی گروه Antifa به عنوان یک سازمان تروریستی. هنوز روشن نیست که چگونه بسیاری از معترضان شرکت کننده در تظاهرات از Antifa.

“سخت دموکرات شهرداران و فرمانداران” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت در توییتر در روز یکشنبه بعد از ظهر. “این افراد آنارشیست ها. تماس با ما در گارد ملی در حال حاضر. جهان در حال تماشای و خنده شما و خواب آلود جو. آیا این چیزی است که امریکا می خواهد ؟ هیچ!!!”

“خواب آلودگی جو” است مغلوب ساختن پیشی جستن نام مستعار برای دموکرات جو بایدن خود presumptive رقیب برای ریاست جمهوری در انتخابات ماه نوامبر.

دستگیری درک چوین مامور پلیس دیده می شود بر روی زانو های خود در Floyd را گردن شکست خورده است و برای جلب رضایت معترضان. سه افسر که ایستاده بود به عنوان فلوید درگذشت هنوز به شارژ می شود.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de